Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Hiiu Folk 2020 / Festivali pass

N 16.7.2020 10:00 - P 19.7.2020 23:59
Kärdla Villaladu/Kassari Kiigeplats/Hiiumaa kirikud
Hea piletiostja!
 
Et mullu oli Hiiu Folgil väike juubel, siis otsustasime tänavuse ära jäänud peo asemel anda välja festivali 15 aastat kokku võtva fotoalbumi, mis ilmub sel suvel – juulis-augustis. Täpsemalt hoiame teid kursis kodulehe, Facebooki ja pressiteadete kaudu.
 
„Hiiu Folk ei ole olnud vaid muusikafestival, see on olnud ka võimalus tutvustada Hiiumaad,” ütles Astrid Nõlvak. „Oleme nende 15 aasta jooksul oma festivalipubliku viinud väga erinevatesse Hiiumaa paikadesse: laidudele, majamuuseumidesse, kirikutesse, kabelitesse, metsa, luidetele, sadamatesse ja paljudesse teistesse kohtadesse. Hiiu Folgi fotoalbum ongi kui üks imeline rännak mööda Hiiumaad, mis peale festivali tutvustab ka saare kaunist loodust.”
 
Kes on tänavuse Hiiu Folgi passi juba soetanud, saab selle tagasi müüa Piletilevi kaudu. Kuid et oleme muusikapeo korraldamiseks juba kulutusi teinud, oleme väga rõõmsad, kui meie ustav publik otsustab festivali toetada. Kõigile, kes passi eest raha tagasi ei küsi, kingime Hiiu Folgi 15 aastat kokku võtva fotoalbumi. Hiiu Folgi raamatu saab kätte Tallinnas toimuval raamatu esitlusel juulis või augustis 2020 nime või pileti id-numbri alusel.
 
PDF-pileti omanikud, kes soovivad raha tagastust, palun kirjutage aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisu märkida enda tellimusenumber ning piletite arv, millele soovite tagasiostu. Tagasiost kuni 16.06.2020.
Tavapileti omankud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt, siis kui ürituse all on kirjas, et tavapiletite tagasiost on avatud.
 
 

XVI Hiiumaa Pärimusmuusikafestival Hiiu Folk toimub 16.-19. juulil 2020. aastal.

Hiiu Folgi näol on tegemist kogupere festivaliga, kus lisaks suurepärasele muusikaelamusele saab osaleda ka õpitubades, loodusmatkadel ning vaadata filme. Lastele on festivalil lastepesad.

Vaata lähemalt hiiufolk.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Hiiu Folk 2020 / Festivali pass N 16.7.2020 10:00 Kärdla Villaladu/Kassari Kiigeplats/Hiiumaa kirikud
Hinnainfo
Festivali pass 25 €, alates 8.jaanuar 30 €, alates 1.märts 35 €, alates 1.juuni 40 €
 
Lastele kuni 12 a (k.a.) sissepääs tasuta.
 
16.-19.juuli 2020
Lisakontserdid eraldi tasu eest
Lemmikloomadega sissepääs keelatud
 
 
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
MTÜ hiiu Folk
Mäe3-9 Käina 92101 Hiiumaa
astrid.nolvak@gmail.com
reg.nr: 80378020