Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kelli Uustani ja Siim Selise duo

R 29.1.2021 21:00
Buena Vista Sofa Club, Rakvere
10.00

Kelli Uustani – laul
Siim Selis – klaver

Kelli Uustani ja Siim Selise duo toob lavale kava „Milline Mieskeit“, mis koosneb Ameerika laulja, näitleja, filmirežisööri ja helilooja Barbara Streisandi loomingust. Sünninimega Barbara Joan Streisand on üks väheseid artiste, kellel on ette näidata nii Oscar, Emmy, Grammy, kui ka Tony auhind. Barbra Streisandil on väga nakatav ja sarmikas esinemisstiil ning sensuaalne, samas jõuline hääl, milles leidub palju nüansse. Ta on laval ka võrratu sketšide esitaja ja kõiki tema esinemisi läbib peen koomiline noot. Kelli Uustani ja Siim Selise duo püüab elustada seda killukest sädet, mis on Streisandi esitatud lauludes ja teha seda võimalikult autentselt ja kordumatult. Kontsert on duo kummardus suurepärasele daamile ja ühtaegu Streisandi tutvustus neile, kes teda veel ei tunne. Kelli Uustani ja Siim Selise duo on varemgi koostööd teinud, ent see projekt on aga päris kahekesi ja stand up vormis, kus kokku saavad klassikaline pianist ja dirigent ning dirigendiharidusega muusikali ja jazzilaulja.

Kelli Uustani on omapärase ja sooja hääletämbriga laulja ja laulukirjutaja, kelle muusika kõigub jazzi ja popi vahepealsel alal, lisades juurde pisut kõlasid muusikateatrist. Uustani kirjutab ja tõlgib ise palju tekste, seega sõna ja mõtte edasi andmine on tema jaoks oluline. Ta esineb väga eriilmeliste koosseisudega ja lööb kaasa teatrilavastustes. Tema kui laulja ampluaa on väga lai. Kelli on lõpetanud Londoni Kuninglikust Muusikaakadeemia, õppinud nii Georg Otsa nimelise muusikakoolis kui ka Eesti Teatri ja Muusikakadeemias.

Siim Selis on dirigent ja pianist. Ta on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia klaveri erialal, dirigeerinud 27 aastat Tehnikaülikooli Akadeemilise Meeskoori ja alates 1994. aastast töötanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias kontsertmeistrina. Siim Selis on teinud koostööd paljude eesti lauljate ja kooridega, osalenud mitmetes teatriprojektides ning esinenud pianisti ja dirigendina Soomes, Saksamaal, Kanadas, Uus-Meremaal. Ta on mänginud mitmete orkestrite koosseisus ja solistina ning teeb pianistina koostööd Eesti Rahvusmeeskoori ja Eesti Filharmoonia Kammerkooriga.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kelli Uustani ja Siim Selise duo R 29.1.2021 21:00 Buena Vista Sofa Club, Rakvere 10.00
Hinnainfo
Pilet 10 €
 
Laudade broneerimine telefonil 5557 8420, info@bvsc.ee
 
Sissepääs alates 20:00
Toimumiskoht
Buena Vista Sofa Club, Rakvere
Tartu 61 Rakvere Eesti
Sündmuse korraldaja
Onu H MTÜ
Silla 7-1 Rakvere 44307 Lääne-Virumaa
55578420
eduardsalmistu@gmail.com
reg.nr: 80250656