Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Väelaulude kontsert & kakao Tom Valsbergiga Tartus

N 12.12.2019 19:00
Tartu Loomemajanduskeskus, Kalevi 17a
20.50 - 35.50
Aeg on käes jälle laulda ja kakaod juua.
Ilm läheb aina pimedamaks, seega järgest rohkem on vaja sisemist valgust ise luua. Laulmine ja õdusad õhtud sõbralikus seltskonnas koos sooja tassi tseremoniaalse kakaoga on selleks üks kõige imelisemaid viise.

Väelauluõhtu toimub 12. dets kell 19.00 Kalevi 17 Tartus
 
Kes on oodatud?
Kõik, kes usuvad, et nad võiksid laulmisest rohkem rõõmu tunda. Eriti need, kes pole varem laulnud ja arvavad, et neile on elevant kõrvapeale astunud.
 
Mida teeme? Joome südame avamiseks ja hirmumüüri lahustamiseks tassikese tseremoniaalset kakaod, mis tõstab südamerütmi, alandab vererõhku ja võimaldab sul rohkem tunda. Sealhulgas ka rõõmustada, inspireeruda ja kes teab, ehk isegi pisaraid valada, et millestki lahti lasta.

Seejärel kuulame floodihelisid, teeme shruti-boxi sügava tooni toetusel mõned hääleharjutused ja siis laulame kogu õhtu eestikeelseid positiivseid väelaule. Kuula siit, kui sa ei tea, millega on tegu.
https://vaelaulud.bandcamp.com/releases


Hääle avamine ei ava ainult sinu südant, vaid teeb sind julgemaks, et saaksid oma tundeid ja mõtteid väljendada. Avades oma lauluhääle avad oma suhtlemiskeskuse, kurgukeskuse. Võid peale paari korda laulmist märgata, et kui sa räägid, siis inimesed kuulavad sind tähelepanuga. Sa julged rääkida oma töökaaslaste, sõprade ja isegi bossiga hoopis selgemal viisil. Ehk järgmisel sünnipäeval ütled isegi mõne imeilusa toosti ja tõstad energia lakke!
 
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Väelaulude kontsert & kakao Tom Valsbergiga Tartus N 12.12.2019 19:00 Tartu Loomemajanduskeskus, Kalevi 17a 20.50 - 35.50
Hinnainfo
Pääse eelmüügist
20 € üksikpilet
35 € sõbrapilet kahele
Kohapeal 25 €
 
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Maailmamuusika OÜ
Kastani 15 a Tallinn Harjumaa
maailmamuusika@gmail.com
reg.nr: 14235758
Samalt korraldajalt
Osta pilet Ekstaatiline jõulupidu Kakaoga (Tom Valsbeg & DJ Romet Presimann) Ekstaatiline jõulupidu Kakaoga (Tom Valsbeg & DJ Romet Presimann) Adila puhkekeskus, Raplamaa, Eesti 22.50 - 36.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!