logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Pärnu Linnaorkester ''Muusa puudutus #7''

N 28.3.2024 18:00
Pärnu Kontserdimaja
9.50 - 71.50
MUUSA PUUDUTUS #7 
“KORALLPUNANE”
28. märts Pärnu kontserdimaja
 
Pärnumaa muusikakoolide solistid
Dirigent Andres Kaljuste 
 
Pärnu Linnaorkestri üks kandev missioon on noortele muusikutele esinemisvõimaluste pakkumine koos professionaalsete muusikutega suurel laval. Traditsiooniline kontsert Muusa Puudutus on toimunud koostöös Pärnu Muusikakooliga alates aastast 2012. 
Kontsert pakub noortele muusikutele võimalust astuda üles suurel laval koos sümfooniaorkestriga ning avastada oma muusikalisi võimeid.
Sel aastal toimub „Muusa puudutus“ juba seitsmendat korda. Kontsert toob lavale Pärnumaa muusikakoolide säravad solistid, kelle esitusi koos Pärnu Linnaorkestriga toetab dirigent Andres Kaljuste.
 
Pärnu Linnaorkester loodi 1994. aastal ning tähistab tänavu 30. juubelihooaega, hoides klassikalist muusikat kuurortlinna südames. 
Lääne-Eesti ainus professionaalne sümfooniaorkester on arendanud ja rikastanud kohalikku kultuurielu ning Eesti muusikakultuuri laiemalt, pakkudes kõrgetasemelisi muusikaelamusi nii suvepealinna, kogu Eesti kui ka rahvusvahelisele publikule. 
Pärnu Linnaorkester on teinud märkimisväärset koostööd mitme maineka festivaliga, esinenud nii rahvusvaheliselt tuntud dirigentide ja solistide kui ka noorte tulevikutalentidega, luues unustamatuid muusikaelamusi.
Orkestri missioon on leida üles noored muusikud ja pakkuda neile esinemisvõimalust koos professionaalse kollektiiviga ning julgustada elukutse valikul.
Mitmekülgsed, žanriliselt vaheldusrikkad ja loomingulised hooajad on pakkunud rohkelt esinemisi Pärnu traditsioonilistel sündmustel, erinevates muusikalavastustes ja ooperites. Lisaks on salvestatud arvukalt Eesti heliloomingut, väärtustades kodumaiste autorite töid.
Orkestri esitused on jõudnud plaatidele ja filmide heliribadele, pakkudes elamusi nii kinoekraanidel kui ka muusikasõprade kodudes. Väärtustame särava muusika loomist ning loome rõõmu ajatu muusikaga.
Olete palutud juubelihooajal kogema muusika maagiat ning avastama uusi helimaailmu koos Pärnu Linnaorkestriga.
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Pärnu Linnaorkester ''Muusa puudutus #7'' N 28.3.2024 18:00 Pärnu Kontserdimaja 9.50 - 71.50
Üritus Pärnu Linnaorkester ''Muusa puudutus #7''
Kuupäev / Kell N 28.3.2024 18:00
Toimumiskoht Pärnu Kontserdimaja
Hind 9.50 - 71.50
Hinnainfo

Täispilet 12 € / sooduspilet 8 €

Toetajapilet 70 €*

* sisaldab signeeritud kavaraamatut, ringkäiku lava taga ja kontserdimajas 30 min enne kontserti, võimalusel kohtumist dirigendiga

* istekohta ridades 7–10 kohtadel 11–18 (soovi korral saab kohta vahetada)

Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Pärnu Linnaorkester
Nikolai 3 Pärnu 80010 Pärnumaa
kristi.raidla@parnuorkester.ee
reg.nr: 75000489
Üritus Pärnu Linnaorkester ''Muusa puudutus #7''
Kuupäev / Kell N 28.3.2024 18:00
Toimumiskoht Pärnu Kontserdimaja
Hind 9.50 - 71.50
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Õhtu virtuoosidega. Pärnu Linnaorkester ''Päikesekollane'' Õhtu virtuoosidega. Pärnu Linnaorkester ''Päikesekollane'' Tubina saal, Tartu
Osta pilet Õhtu virtuoosidega. Pärnu Linnaorkester ''Päikesekollane'' Õhtu virtuoosidega. Pärnu Linnaorkester ''Päikesekollane'' Pärnu Kontserdimaja
Osta pilet Pärnu Linnaorkester ''Värvide küllus'' Pärnu Linnaorkester ''Värvide küllus'' Pärnu Kontserdimaja
Osta pilet Pärnu Linnaorkester. Pärnu päev levimuusikaga ''Ronkmust'' Pärnu Linnaorkester. Pärnu päev levimuusikaga ''Ronkmust'' Pärnu Kontserdimaja
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti