logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Pärnu Linnaorkester ''Värvide küllus''

P 17.3.2024 17:00
Pärnu Kontserdimaja
16.50 - 71.50
„KALEIDOSKOOP“ 
VÄRVIDE KÜLLUS
 
17. märts kell 17 Pärnu kontserdimaja
 
Solistid Pärnu Linnaorkestri orkestrandid ja sõbrad
Dirigent Mikk Murdvee
Värviküllasel ja nüansirohkel muusikapeol astuvad solistidena lavale meie enda suurepärased orkestri artistid. Olete palutud osa saama muusikalisest elamusest, kus kõlavad kaleidoskoopiliselt põnevad helimaastikud ning saame osa kollektiivse sõpruse harmooniast. Särava ja meeldejääva õhtu seob ühtseks tervikuks dirigent Mikk Murdvee.
 
Pärnu Linnaorkester loodi 1994. aastal ning tähistab tänavu 30. juubelihooaega, hoides klassikalist muusikat kuurortlinna südames. 
Lääne-Eesti ainus professionaalne sümfooniaorkester on arendanud ja rikastanud kohalikku kultuurielu ning Eesti muusikakultuuri laiemalt, pakkudes kõrgetasemelisi muusikaelamusi nii suvepealinna, kogu Eesti kui ka rahvusvahelisele publikule. 
Pärnu Linnaorkester on teinud märkimisväärset koostööd mitme maineka festivaliga, esinenud nii rahvusvaheliselt tuntud dirigentide ja solistide kui ka noorte tulevikutalentidega, luues unustamatuid muusikaelamusi.
Orkestri missioon on leida üles noored muusikud ja pakkuda neile esinemisvõimalust koos professionaalse kollektiiviga ning julgustada elukutse valikul.
Mitmekülgsed, žanriliselt vaheldusrikkad ja loomingulised hooajad on pakkunud rohkelt esinemisi Pärnu traditsioonilistel sündmustel, erinevates muusikalavastustes ja ooperites. Lisaks on salvestatud arvukalt Eesti heliloomingut, väärtustades kodumaiste autorite töid.
Orkestri esitused on jõudnud plaatidele ja filmide heliribadele, pakkudes elamusi nii kinoekraanidel kui ka muusikasõprade kodudes. Väärtustame särava muusika loomist ning loome rõõmu ajatu muusikaga.
Olete palutud juubelihooajal kogema muusika maagiat ning avastama uusi helimaailmu koos Pärnu Linnaorkestriga.
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Pärnu Linnaorkester ''Värvide küllus'' P 17.3.2024 17:00 Pärnu Kontserdimaja 16.50 - 71.50
Üritus Pärnu Linnaorkester ''Värvide küllus''
Kuupäev / Kell P 17.3.2024 17:00
Toimumiskoht Pärnu Kontserdimaja
Hind 16.50 - 71.50
Hinnainfo

Täispilet 25 € / sooduspilet 15 €

Toetajapilet 70 €*

* sisaldab signeeritud kavaraamatut, ringkäiku lava taga ja kontserdimajas 30 min enne kontserti, võimalusel kohtumist solistide ja dirigendiga

* istekohta ridades 7–10 kohtadel 11–18 (soovi korral saab kohta vahetada)

Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Pärnu Linnaorkester
Nikolai 3 Pärnu 80010 Pärnumaa
kristi.raidla@parnuorkester.ee
reg.nr: 75000489
Üritus Pärnu Linnaorkester ''Värvide küllus''
Kuupäev / Kell P 17.3.2024 17:00
Toimumiskoht Pärnu Kontserdimaja
Hind 16.50 - 71.50
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Õhtu virtuoosidega. Pärnu Linnaorkester ''Päikesekollane'' Õhtu virtuoosidega. Pärnu Linnaorkester ''Päikesekollane'' Tubina saal, Tartu
Osta pilet Õhtu virtuoosidega. Pärnu Linnaorkester ''Päikesekollane'' Õhtu virtuoosidega. Pärnu Linnaorkester ''Päikesekollane'' Pärnu Kontserdimaja
Osta pilet Pärnu Linnaorkester ''Muusa puudutus #7'' Pärnu Linnaorkester ''Muusa puudutus #7'' Pärnu Kontserdimaja
Osta pilet Pärnu Linnaorkester. Pärnu päev levimuusikaga ''Ronkmust'' Pärnu Linnaorkester. Pärnu päev levimuusikaga ''Ronkmust'' Pärnu Kontserdimaja
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti