Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Pavlo Balakin (bass), Sten Lassmann (klaver)

L 6.4.2019 17:00
Maarjamäe loss
15.50 - 20.50
Kontserdisari „Vene salong“
Pavlo Balakin (bass)
Sten Lassmann (klaver)
Jaanika Arum (tekst)

Kavas:
Tšaikovski, Rubinstein, Glinka, Sviridov

19. sajandil Euroopas populaarne intiimne kodune musitseerimisvorm leidis oma väljundi Venemaal sentimentaalse romansivormi õitsengus 20 . sajandi esimestel kümnenditel.
Vene romanss peegeldab rohkeid tundedetaile, kiirelt vahelduvaid meeleolusid ning paljastab vene hinge kogu oma tunderikkuses. Iga romanss jutustab liigutava loo: kohtumised ja lahkuminekud, aated ja au, õrnus ja siirus, armastus ja kirg, kahtlused ning kahetsus. Muusikat täiendab vene luuletajate looming, mida loetakse nii eesti kui ka originaalkeeles.

Pavlo Balakini mahe ja võimas hääl ning sügavalt läbitunnetatud ja emotsionaalne esitus on rõõmustanud publikut nii Eestis, Ukrainas kui ka mitmel pool Euroopas juba aastaid. Ta on sündinud Ukrainas, Donetskis, tuli õppima maestro Mati Palmi juurde 2008. aastal ning sellest alates on ta elanud Eestis, olles seotud pidevalt Rahvusooper Estoniaga. Oma ansamblipartneri Sten Lassmanniga on ta kuulajateni toonud mitmeid sisukaid sooloõhtuid, nendest ühed värvikamad on vene romansside esitused.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Pavlo Balakin (bass), Sten Lassmann (klaver) L 6.4.2019 17:00 Maarjamäe loss 15.50 - 20.50
Toimumiskoht
Pirita tee 56 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
SA Eesti Kontsert
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee