Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

PEETER REBANE "ISE" plaadiesitluskontsert

R 27.11.2020 20:00
Philly Joe's jazziklubi, Tallinn
15.90 - 25.90
Philly Joe's jazziklubi sügishooaeg 2020
PEETER REBANE "ISE" PLAADIESITLUSKONTSERT
Reede, 27. november kell 20.00 Philly Joe's jazziklubi
 
Ansambel Dagö kitarrist ja paljude lugude autor Peeter Rebane esitleb oma esimest sooloalbumit “ISE”. Üle kahekümne aasta pikkuse muusikukarjääri jooksul on ta loonud muusikat ja seadnud lugusid Dagös, kirjutanud muusikat teatrietendustele, telesaadetele ja filmidele ning töötanud välja muusikaga seotud multimeedialahendusi teatritele ja ka näiteks Eesti Rahva Muuseumile.
 
“Kõik algas sellest, kui kord loodusesse uitama minnes vedasin fotoka asemel kaasa kitarri ja luuperi, et ümbritsevat jäädvustada. Oli talv Eesti põhjarannikul… väga ebamugav…, kuid just neis oludes hakkas klaaruma see kauaotsitud “enda” kõla. Ideed, mis sedalaadi käikudel tekkisid, olid osa hetkest ja ümbrusest ning esialgu tundus võõras esitada seda tehiskeskkonnas. Vii või publik endaga metsa külmetama… Õnneks selgus materjali settides ja klaarudes, otsingute ja katsetuste tulemusena, et loodus jääb selle muusika osaks, esitades seda kus iganes, kasvõi kontserdisaalis.”
 
Kava “ISE” on kitarril ja luuperil esitatud originaalmuusika. Lisaks loodusele on inspiratsiooni andnud ka näiteks kujuteldavad ajaloosündmused ning inimestevahelised mikro-, makro- ja semikosmosed.
 
 
Peeter Rebase plaadiesitluskontserti on võimalik jälgida ka Philly Joe’s uuest veebiülekannete keskkonnast phillyjoes.tv. Pilet veebikontserdile maksab 5€ ning see on võimalik soetada kontsertpäeval phillyjoes.tv lehelt.
Peeter Rebane's concert can also be streamed at phillyjoes.tv. Ticket to the online concerts is 5€ and can be bought at the day of the concert at phillyjoes.tv page.
 
Klubi avatud tund enne kontserdi algust.
Toetab Eesti Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium.

Sündmuse koduleht: https://www.facebook.com/events/386152752576785

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
PEETER REBANE "ISE" plaadiesitluskontsert R 27.11.2020 20:00 Philly Joe's jazziklubi, Tallinn 15.90 - 25.90
Hinnainfo
Piletid eelmüügis hinnaga 13.85€.
Müügil ka toetajapiletid hinnaga 23.40€, millega toetad jazziklubi tegemisi. Philly Joe's tänab!
Hinnale lisandub agenditasu.
Lastele kuni 12 eluaastat (k.a) sissepääs tasuta.

– Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil.
– Seoses Terviseameti kehtestatud nõuetega mahub saali piiratud arv publikut, mistõttu ei pruugi kohapeal müüki toimuda.
– Kontserdile ei kehti Club One, Philly Joe's Mob jt soodustused.
Toimumiskoht
Jazzklubi Philly Joe's
Vabaduse väljak 10 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Tallinna Jazziklubi MTÜ
Vabaduse väljak 10 Tallinn 10146 Harjumaa
phillyjoesjazzbar@gmail.com
reg.nr: 80366382
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet MAIRO MARJAMAA QUARTET PopulaarnePopulaarneMAIRO MARJAMAA QUARTET Philly Joe's jazziklubi, Tallinn, Eesti 15.90 - 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet PENNAR & FRIENDS "Stories Untold" PopulaarnePopulaarnePENNAR & FRIENDS "Stories Untold" Philly Joe's jazziklubi, Tallinn, Eesti 15.90 - 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet KIRKE KARJA "Soolo" PopulaarnePopulaarneKIRKE KARJA "Soolo" Philly Joe's jazziklubi, Tallinn, Eesti 15.90 - 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet IVI RAUSI TRIO "Iial ei muutu võõraiks me" PopulaarnePopulaarneIVI RAUSI TRIO "Iial ei muutu võõraiks me" Philly Joe's jazziklubi, Tallinn, Eesti 15.90 - 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!