Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Naised Köögis uue albumi esitluskontsert: ''Igavesti heitlike tunnete tango''

N 2.5.2019 19:00
Antsla kultuuri- ja spordikeskus
10.50 - 17.50

Kevadtuurikontsertidel pakume publikule verivärskeid lugusid, mis pole varem ühelgi laval kõlanud, aga ka vanu hitte. Tuuriga samaaegselt ilmuv plaat “Uhke ja vaba” kutsub märkama meis ja meie ümber toimuvat elutantsu, mis paneb meid hoolimise ja armastuse nimel tegutsema ning vaatamata raskustele uhkelt selga sirgu lööma ja pead püsti hoidma. Algselt pidi plaat kandma pealkirja “Igavesti heitlike tunnete tango”, kuid ka meie tunded olid heitlikud ja viimasel hetkel otsustasime ümber.

Seda plaati tehes arutasime omavahel: “uhke ja vaba”  on hoiak, mida saab võtta sõrmenipsust. Niisamuti nagu me kõik saame valida, kas olla õnnelikud või õnnetud. Hea on tabada ennast mõttelt: ma armastan ennast, olen väärtuslik ja vägev.

Meid on innustanud neid laule looma ühine vaimsus köögilaua taga ilmaasju arutades, rõõm laulust ja pillimängust, ühine absurditaju ja pärimuskultuurile toetuv vahetu elutunnetus. Meid ühendab ka usk sellesse, et laulu kaudu saab maailma mõjutada ja isegi paremaks muuta.

Meie loomingut saadab moto: “Laulud enesest lugupidavale naisele ja arukale ning suure südamega mehele.”

Naised Köögis on andnud välja kaks CD-d, “See pole ainult sääskede ja siilide öö” (2015) ja “See tantsusaal on nugadega kaetud” (2017). Esimene plaat pälvis Kuldse Plaadi “Aasta uustulnukas” kategoorias. 2016. a. tunnustati ansambli tegevust etnomuusika auhinnaga Etnokulp “Aasta parim lugu” (Naised, naised) ja “Aasta uusfolkartist” kategooriates. Väga laialdast ühiskondlikku tähelepanu pälvis 2017. a. avaldatud lugu “Aasta ema”, mis oli nomineeritud ka Eesti Muusikaauhindade 2018. a. parima laulu kategoorias.

Katrin Laidre: laul, karmoška, basskitarr
Kristiina Ehin: laul, karmoška
Sofia Joons: laul, viiul, kitarr, löökpillid
Kairi Leivo: laul, parmupill, basskitarra
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Naised Köögis uue albumi esitluskontsert: ''Igavesti heitlike tunnete tango'' N 2.5.2019 19:00 Antsla kultuuri- ja spordikeskus 10.50 - 17.50
Hinnainfo
Kiirematele piletid hinnaga:
Täispilet 15 €
Laps vanuses 7-13a. 10 €
 
Piletid hiljem:
Täispilet 17 €
Laps vanuses 7-13a. 12 €

Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles.

NB! Ostmisel valida esmalt soodsam hind. Kallimad piletid ei sisalda lisaväärtusi!
 
Sissepääs pool tundi enne algust
Kontsert kestab 1 tund ja 20 minutit
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
 
 
 
Toimumiskoht
Kooli tee 19 Antsla Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt