logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Katie Melua

T 18.7.2023 19:30
Maarjamäe Lossipark (Eesti Ajaloomuuseum)
18. juulil astub Maarjamäe Lossipargis üles hinnatud gruusia-briti laulja Katie Melua. Gruusias sündinud talent saabub Eestisse uue kontsertturnee raames, kus tulevad esitamisele nii varasemalt kuulajate südametesse pugenud hitid nagu “Nine Million Bicycles" ja "The Closest Thing To Crazy" kui ka uus looming äsja ilmunud albumilt “Love & Money”. 
 
Katie Melua teekond muusikamaastikul sai alguse 2003. aastal ja vaid kolme aastaga sai temast enimmüüdud naisartist nii Ühendkuningriikides kui terves Euroopas. Tänaseks on 38-aastane lauljatar välja andnud 9 stuudioalbumit.
 
Kui Katie oli kaheksane, otsustas ta pere kolida Gruusiast Suurbritanniasse. Seal sai ta selgeks inglise keele ning avastas enda jaoks kirjanduse. “See oli minu jaoks tohutult oluline aeg. Lugesin raamatuid ja imestasin, kuidas see mu enesetundele mõjus. Tänu raamatutele on minu instrumendiks tänaseni just sõnad,” sõnas naine.
 
“Olles tulnud Inglismaale immigrandina, olen äärmiselt pühendunud ja annan endast alati absoluutselt kõik. Tehes, mida armastad, on lihtne liiga palju panustada,” lisas Melua, märkides, et nüüd valitseb tema elus täielik tasakaal. Just tasakaal kirjeldab ka tema äsja ilmunud albumit “Love & Money”, mille nimiloo video on pühendatud Katie Melua juurtele Gruusias. 
 
Oma elu Gruusias mäletab lauljatar endiselt hästi. “Meil ei olnud elektrit ega vett, pidin pidevalt neljandalt korruselt alla hoovi vee järgi jooksma. Seitsmeaastaselt seisin leiva järjekorras - elu lihtsalt oli selline,” meenutas Melua. “Hingestatult laulmist õpetas mulle minu vanaema. Iga kord, kui ta märkas, et ma ei ole keskendunud, ütles ta: “Kui laulda, siis kogu südamest!”.”
 
Aastate jooksul ilmunud Katie Melua albumid on oma eduga muusikamaailma raputanud. Neist esimene, “Call off the Search” (2003) lendas edetabelite tippu ja seda müüdi ainuüksi Ühendkuningriikides 1,9 miljonit eksemplari. Sellele järgnesid “Piece by Piece” (2005), “Pictures” (2007), “The House” (2010), “Secret Symphony” (2012), “Ketevan” (2013) ning “In Winter” (2016) - kõik need albumid olid nii muusikakriitikute kui fännide poolt vägagi armastatud.
 
2021. aastal andis Katie välja oma seitsmenda albumi "Acoustic Album No. 8", plaat pälvis samuti laialdase tunnustuse, saavutades ühtlasi kaheksandat järjestikust korda koha Ühendkuningriigi kümne parima stuudioalbumi hulgas. Samal suvel tegi ta koostööd viiuldaja, helilooja ja Grammy auhinna võitnud helirežissööri Simon Goffiga nende albumi "Aerial Objects" tarbeks, mis nägi ilmavalgust 2022. aastal.  
 
Katie Melua rääkis hiljuti BBC-le antud intervjuus, et ei suuda üheksandale stuudioalbumile pühendatud tuuri eel ikka veel oma edu uskuda. “Mäletan hästi, kuidas 2003. aastal minu lugu edetabelite tippu jõudis ja ma mõtlesin, et vaevalt see kaua kestab - pean viimast võtma! Muusikatööstuses muutub kõik väga kiiresti - olen tohutult õnnelik, et saan välja anda juba üheksanda albumi,” tunnistas ta. 
 
Melua sõnul on tema muusikalisteks eeskujudeks olnud sellised legendaarsed bändid nagu Queen ja Led Zeppelin. 2005. aasta märtsis Lõuna-Aafrikas toimunud heategevuslikul kontserdil 46664 õnnestus lauljataril Queeniga ka lava jagada. Aasta hiljem tunnistas Melua, et eriti südamelähedane on talle Paul McCartney, nimetades viimast UK muusika ikooniks.
 
Katie Melua annab kontserdi 18. juulil Tallinnas Maarjamäe Lossipargis. Piletite kohta saab infot kõikidest Piletilevi müügipunktidest ning Piletilevi veebilehelt. 
 
 
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Katie Melua T 18.7.2023 19:30 Maarjamäe Lossipark (Eesti Ajaloomuuseum) 80.20
Üritus Katie Melua
Kuupäev / Kell T 18.7.2023 19:30
Toimumiskoht Maarjamäe Lossipark (Eesti Ajaloomuuseum)
Hind 80.20
Hinnainfo
Early Bird 69 € VÄLJA MÜÜDUD!
Regular Bird 79 €
Kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.
Ratastooli- ja saatja pileteid puudutavate küsimustega palume kirjutada aadressil info@piletilevi.ee.
 
AJAKAVA:
Sissepääs alates 18:00
Programmi algus 19:30
 
Üritus on vanusepiiranguta
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee
 
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Maarjamäe loss
Pirita tee 56 Tallinn Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Katie Melua
Kuupäev / Kell T 18.7.2023 19:30
Toimumiskoht Maarjamäe Lossipark (Eesti Ajaloomuuseum)
Hind 80.20
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Haken Haken Paavli Kultuurivabrik, Tallinn
Osta pilet Depeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 PopulaarnePopulaarneDepeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 Tallinna lauluväljak
Osta pilet Rumours of Fleetwood Mac Rumours of Fleetwood Mac Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti