Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Hooaja lõpupidu!

R 25.5.2018 19:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
5.00 - 10.00
Eesti Pärimusmuusika Keskuse hooaja lõpupidu toimub 25. mail ja kestab hommikust õhtuni. Võtame kokku 2017/2018 hooaja - vaatame tagasi ja pidutseme edasi.

14:00 Laulu- ja mänguringi lõpupiknik Kirsimäe kiige juures (Tasuta)


Kõik, kes hooaja jooksul on käinud kas laulu- ja mänguringis kogu perele või titelaulu- ja mängutoas saavad kokku Kirsimäel. Laulame, jutustame ja vanemate loal saab kiikuda ka. Loomulikult on oodatud kõik, kes soovivad lihtsalt veeta toreda pärastlõuna vabas õhus.

19:00 Tantsuõhtu ansambliga Justament (10 € / 8 €)

Võtame kokku meie kontserthooaja tehes ühe mõnusa tantsupeo. Kes soovib muusikat vaid kuulata saab seda teha laua taga. Kontserdipilet tagab sissepääsu diskole.

22:00 Disko “Katus Sõidab”(5 €)

Õhtu lõpuks võtame kokku pidudehooaja ning kuulutame avatuks suvehooaja diskoga, mil nimeks “Katus Sõidab”. Nimi on inspireeritud meie maja suve lõpust, mil läheb vahetusse terve Pärimusmuusika Aida katus. Uuel hooajal tegutseme juba tutika katuse all! Muusikat mängivad meie enda maja töötajad - hoia silmad-kõrvad lahti sest info DJ'de kohta selgub aja jooksul! Kusjuures kõik, kes tulevad Justamendi kontserdile saavad diskole tasuta sisse.

Pidu kestab hommikuni!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Hooaja lõpupidu! R 25.5.2018 19:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 5.00 - 10.00
Hinnainfo
Laulu- ja mänguringi lõpupiknik Kirsimäe kiige juures - tasuta
Tantsuõhtu ansambliga Justament - 10 € / 8 €, soodustus õpilasele, üliõpilasele ja pensionärile. Kontserdipilet tagab sissepääsu terrassidiskole.
Terrassidisko - 5 €

Oluline teada:

* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.

* Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensinärile ja raske puudega isikule. Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.

* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevat loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee