Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Javier Fernández Cruz Hispaania ja latiinomuusika ansambel Los Nens ja Kuuba tantsuduett Deeply Latin kontsertrännakul Viva Latino

R 1.3.2019 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
19.50 - 29.50
KUUMAD HINNAD KAMPAANIA 20.02-22.02.19
Piletid allahindlusega 30% kehtivast hinnast!
Pileti ostmisel kirjutada väljale (soodus)kood kampaaniakood KUUMHIND3 ja valida hinna tüüp "KUUM HIND"
 
 
Javier Fernández Cruz
Hispaania ja latiinomuusika ansambel LOS NENS
ja Kuuba tantsuduett DEEPLY LATIN
kontsertrännakul
VIVA LATINO

1.03. Tallinna Vene kultuurikeskus
2.03. Pärnu kontserdimaja
7.03. Jõhvi kontserdimaja
8.03. Vanemuise kontserdimaja                    

Ansambel Los Nens on ainulaadne Hispaania- ja latiinomuusikat mängiv kollektiiv, mille liider ja apologeet Javier Fernández Cruz on pärit Madridist. Oma missiooniks peab mees tutvustada kogu maailma hispaaniakeelsete riikide ja piirkondade muusikalisi traditsioone.

Kontsertprogrammi VIVA LATINO kuuluvad autentsed hispaaniakeelsed laulud ja tantsud, mis viivad teid muusikalisele rännakule Hispaaniasse ning Ladina-Ameerika riikidesse. Kuulda saab rumba-flamenko rütme, Hispaania folkmuusika helisid, Mehhiko boolero ja kütkestava Argentiina tango meloodiaid, loomulikult ka kuulsa Buena Vista Social Club'i  repertuaarist revolutsioonieelset Kuuba muusikat ning traditsioonilisi Kuuba laule tänapäevases võtmes.

Kontserdikülastajatel on võimalus kuulda tõeliselt autentseid latiino helisid, mida tekitavad akustiline hispaania kitarr, basskitarr, trummid, erinevad afro ja latiino perkussioonid, samuti puhkpillid trompet ja tromboon, mis täidavad selle kuumaverelise muusika erilise kirglikkusega.

Lummava lisavarjundi loovad šõuprogrammile selle erikülalised: perkussionist Miguel Hernandez Giraldi Tšiilist ning professionaalne šõuduett Deeply Latin etteastega Vabaduse saarelt, Kuubalt ‒ Mailevis Ortega Fernandez ja Matsue Castellano, kes näitavad külastajatele kõikvõimalikke Kuuba tantsustiile ning lavakunsti. Nende tantsuetteasted on tulvil energiat ja elurõõmu ning nad täiendavad ansambli Los Nens latiinopäraseid helisid selliste autentsete Kuuba löökpillidega nagu klaves ja guiro.

Kutsume teid kuumaverelisele ja kaasahaaravale fiesta'le, kus kõlavad Hispaania ja Ladina-Ameerika muusika rütmid!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Javier Fernández Cruz Hispaania ja latiinomuusika ansambel Los Nens ja Kuuba tantsuduett Deeply Latin kontsertrännakul Viva Latino R 1.3.2019 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 19.50 - 29.50
Hinnainfo
SOODUSKAMPAANIA: 07.02 kuni 18.02 kõik pileti hinnad -20% soodsamad!
Hinnad internetipoes on arvutatud juba soodustusega.I rõdu 2. rea kohad 1-8 ning 31-38 on piiratud nähtavusega!

Loožis eksisteerib ka esimene rida, aga selle kohad ei ole müügis. Piletilevis müügisolevate looži kohtade numeratsioon algab 2. reast.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
IMPRESARIO SIA
BRĪVĪBAS IELA 193A RĪGA LV-1039 RĪGA
ronalds@livas.lv
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas