Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Jelena Vaenga / Елена Ваенга

K 13.2.2019 19:00
Jõhvi Kontserdimaja
25.50 - 60.50
JELENA VAENGA

12.02.2019 Vanemuise kontserdimaja, Tartu
13.02.2019 Jõhvi kontserdimaja, Jõhvi
15.02.2019 Alexela kontserdimaja, Tallinn

Jelena Vaenga kontserdid Eestis!

Jelena Vaenga tutvustamist ei vaja. Ta ei armasta kõlavaid epiteete, mida muusikakriitikud ning ajakirjanikud talle omistavad, nagu artist, poetess ja šansoonikuninganna. Ta ise kutsub end tagasihoidlikult muusikuks. Ta laulud on avameelsed ja emotsionaalsed. Jelena on juba mitmeid aastaid olnud miljonite inimeste jaoks armastatud laulja oma eheda armastuse tõttu kunsti vastu, mis on läbi põimunud ande ja uskumatu töökusega. Tema edu saladus on nii ilmne – see lihtsalt paistab välja. Tema trump on lihtsus ja siirus!

Sageli sooviksime kellegi sisemaailma pilgu heita. Kui see on eriti rikkalik, nagu Jelena Vaengal, muutub see teekond kahekordselt ahvatlevaks. Vaid ühe reaga „puuduta käega – sinu oma...“ võib kirjeldada, kuivõrd lähedane, loomulik ja arusaadav ta igaühe jaoks on.

Laulud nagu „Chopin“, „Tüdruk“, „Kuninganna“, „Neeva“, „Lennujaam“ ja paljud teised leidsid tee kuulajate südamesse, kuna igaüks võib nendes näha oma lugu.

Jelena ei esita laval mitte lihtsalt oma laule, vaid kutsub kuulajat oma pihtimusest osa saama. Iga tema kontsert on kui monoloog kuulajale igaviku ja tänapäeva olulistest teemadest. Ta on alati ettearvamatu. Iga tema ülesastumine laval on uus etendus koos erilise lavastuse ja suhtumisega publikusse. See on Jelena Vaenga Teater...

Jelena Vaenga: „Minu kontserdile tulles on esimene asi, mida Te mõtlete, et kas te tulite ikka Vaenga kontserdile? Kirjutan ja esitan täiesti erinevat muusikat, diametraalselt vastassuunalisi laule. Ütlen alati: selleks, et minust midagi aru saada, tuleb lihtsalt minu kontserdile tulla.“
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jelena Vaenga / Елена Ваенга K 13.2.2019 19:00 Jõhvi Kontserdimaja 25.50 - 60.50
Hinnainfo
Lastele vanuses kuni 5 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Lisainfo
:
Kestus 120 min
Ilma vaheajata
Sissepääs al. 18.00
Ligipääs ratastooliga olemas
Tegemist on siseruumides toimuva üritusega
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
Sündmus toimub vene keeles
Sündmuse korraldaja
Euroshow Group OÜ
Äigru põik 8 Äigrumäe küla 74014 Harjumaa
euroshowgroup@gmail.com