Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Jelena Vaenga / Елена Ваенга

T 12.2.2019 19:00 - R 15.2.2019 23:59
18.00 - 55.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sõbrapäeva puhul kõik piletid -20% soodsamad! Tee oma kallimale unustamatu kingitus!
Soodustuse saamiseks kasuta koodi "LOVE".
Kampaania kehtib kuni 16.02 (k.a.) või kuni soodustusega pileteid jätkub.JELENA VAENGA


12.02.2019 Vanemuise kontserdimaja, Tartu
13.02.2019 Jõhvi kontserdimaja, Jõhvi
15.02.2019 Alexela kontserdimaja, Tallinn

Jelena Vaenga kontserdid Eestis!

Jelena Vaenga tutvustamist ei vaja. Ta ei armasta kõlavaid epiteete, mida muusikakriitikud ning ajakirjanikud talle omistavad, nagu artist, poetess ja šansoonikuninganna. Ta ise kutsub end tagasihoidlikult muusikuks. Ta laulud on avameelsed ja emotsionaalsed. Jelena on juba mitmeid aastaid olnud miljonite inimeste jaoks armastatud laulja oma eheda armastuse tõttu kunsti vastu, mis on läbi põimunud ande ja uskumatu töökusega. Tema edu saladus on nii ilmne – see lihtsalt paistab välja. Tema trump on lihtsus ja siirus!

Sageli sooviksime kellegi sisemaailma pilgu heita. Kui see on eriti rikkalik, nagu Jelena Vaengal, muutub see teekond kahekordselt ahvatlevaks. Vaid ühe reaga „puuduta käega – sinu oma...“ võib kirjeldada, kuivõrd lähedane, loomulik ja arusaadav ta igaühe jaoks on.

Laulud nagu „Chopin“, „Tüdruk“, „Kuninganna“, „Neeva“, „Lennujaam“ ja paljud teised leidsid tee kuulajate südamesse, kuna igaüks võib nendes näha oma lugu.

Jelena ei esita laval mitte lihtsalt oma laule, vaid kutsub kuulajat oma pihtimusest osa saama. Iga tema kontsert on kui monoloog kuulajale igaviku ja tänapäeva olulistest teemadest. Ta on alati ettearvamatu. Iga tema ülesastumine laval on uus etendus koos erilise lavastuse ja suhtumisega publikusse. See on Jelena Vaenga Teater...

Jelena Vaenga: „Minu kontserdile tulles on esimene asi, mida Te mõtlete, et kas te tulite ikka Vaenga kontserdile? Kirjutan ja esitan täiesti erinevat muusikat, diametraalselt vastassuunalisi laule. Ütlen alati: selleks, et minust midagi aru saada, tuleb lihtsalt minu kontserdile tulla.“
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti