Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Lamamiskontsert: Epifolium

L 20.10.2018 19:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
7.00 - 12.00
Lamamiskontsert on selline kontsert, kus täidame oma suure saali mõnusate pikutamisasemetega ja loome õdusa olemise, kus argimured kaovad ja mõtteränd on vaba ning hing avardub. Olemise teeb eriti mõnusaks ja sumedaks alati isesugune atmosfäär ja valguslahendus. Oktoobrikuus saab pikutada ja mõtterändu nautida Epifoliumi ambientse, akustilis-elektroonilise folkmuusika saatel.

Leides suure osa oma materjalist eesti rahvalauludest, ühendab Epifolium maagilise kõlaga kandled, õrnad kitarrid, helisevad metallofonid ja rahustavad löökpillid ühtseks tervikuks, tekitades niiviisi ainulaadse kõlaga sürreaalsed helimaastikud. Laval mängib multiinstrumentalist Iisak Sulev Andreller kõiki instrumente ise ning kasutab ka luuperit, mille tulemuseks on lummav ja rahustav esitlus.


Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Lamamiskontsert: Epifolium L 20.10.2018 19:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 7.00 - 12.00
Hinnainfo
5€ - 10 piletit (kuni 1. augustini müügis)
7€ - 30 piletit
10€ - 30 piletit
12€ - 20+ piletit
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee