Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Maailmakuulus folkmuusik Shimshai esmakordselt Eestis

T 3.7.2018 19:00
Katariina kirik, Tallinn
♩ ♪ Ameerikast pärit šamanistliku folkmuusiku Shimshai muusika on müstiline segu reggaest, jazzist, kirtanist ja maailmarütmidest. ♩ ♪

Tema looming on erinevatest põlisrahvaste kultuuridest inspireeritud maailmamuusika, mis kogunud pühendunud fänne üle kogu maailma, muutes ta armastatud artistiks nii väikestes lauluringides kui suurtel lavadel. Shimshai muusika on austusavaldus esivanematele ja tema kontserti on kirjeldatud kui tõelise müstilise energiaga muusikalist rännakut, mis puudutab südameid ja viib kuulajaid lähemale iseenda eksistentsi tuumale. Sündinud ja kasvanud Washingtonis, elab ta nüüd Californias ja rändab oma muusikat esitades üle kogu maailma.

Lisaks lauljale ja laulukirjutajale on Shimshai ka multi-instrumentalist. Olnud juba sünnist saati muusikast ümbritsetud ja ametlikult koolitatud klaveril, esineb Shimshai täna filigraanselt lisaks veel ka kitarril ja teistel keelpillidel ning flöötidel ja erinevatel puupuhkpillidel.
Shimshai on ülemaailmselt esinenud arvukatel festivalidel, nagu näiteks The Acient Trance Festival (Saksamaa), Rainbow Spirit Festival (Saksamaa), Envision (Costa Rica), Sunrise (UK), Arise (CO), Earthdance (CA), Harmony Festival (CA), NW Folklife Festival (WA), Trinity Tribal Stomp (CA), Mystic Garden Festivals (US & HI) jpt.
Veebruaris 2012 kutsuti Shimshai folgilegend Joan Baez-i soojendusesinejaks, mis sai suurepärase vastuvõtu osaliseks. Lisaks on ta jaganud lava selliste artistidega nagu Michael Franti, Jai Uttal, Snatam Kaur, Xavier Rudd, Ram Dass, Deepak Chopra, Bhagavan Das, Dezarie & members of Midnite, Hamsa Lila, Youssoupha Sidibe, ja paljude teiste andekate muusikute ja visionääridega üle kogu maailma.
Festivalide lemmik Shimshai esineb ja salvestab muusikat lisaks oma sooloprojektidele ka koos oma naise Susana'ga ning oma bändi Seraphim Sound System'iga.

Shimshai armastab maailmas ringi rändamist, mis võimaldab tal läbi muusika tutvuda ja ühenduda nii paljude erinevate inimestega, kes kõik on iseenda unikaalsel spirituaalsel teekonnal, sõltumata erinevast taustaloost, elustiilist ja usulistest tõekspidamistest.

Kuula stiilinäidet Shimshai imelisest loomingust siit: https://www.youtube.com/watch?v=F9mA9swyiAQ

Tutvu Shimshai ja tema muusikaga: http://www.shimshai.com/

Liitu Facebooki sündmusega siin: https://www.facebook.com/events/168046720532643/

Sündmuse koduleht: http://www.shimshai.com/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Maailmakuulus folkmuusik Shimshai esmakordselt Eestis T 3.7.2018 19:00 Katariina kirik, Tallinn 18.50
Hinnainfo
Pileti hinnad:
Kuni toimumise eelse päevani eelmüügist 18€
Toimumise päeval eelmüügist ja kohapeal 23€

Soodustusi ei ole.
Eelkooliealistele lastele sissepääs tasuta.

Sissepääs avatakse 30 min enne algust.
Kestus 2,5 h.


Toimumiskoht
Vene 14a Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Maailmamuusika OÜ
Kastani 15 a Tallinn Harjumaa
maailmamuusika@gmail.com