Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mantrapidu Jane & Tommi ja maailmakuulsa Vijay Krishnaga

T 31.7.2018 19:00
Namaste pood (Lastemaailma kõrval), Tallinn
❤ See on erisündmus Tallinnas sel suvel ❤

Vaata maailmakuulsat Vijay Krishnat siit: https://www.youtube.com/watch?v=ygk0OcgS35c

VIjay Krishna alustas mantrate laulmist 11-aastaselt. Tema õpetaja esimene nõuanne oli :”Laula mantraid igal võimalusel, selles peitub tõeline vägi”. Seda Vijay ka tegi, olles nüüdseks juba kakskümmend aastat mööda ilma rännanud, on temast saanud profesionaalne kirtani-õhtu juht, Mrdanga trummi ja harmooniumi mängija, kes on õppinud templites ja aashramites paljude munkade, babade ja swamide hoole all.
Vijay veetis oma nooruse Krishna kodulinnas Vrindavanis, kus igast sammust saab tants ja igast sõnast saab laul. Ta on ka rahvusvaheliselt tuntud mantra-ansambli Kirtanyas ninamees. Kiranias esitab iidseid mantraid noortepärases võtmes ja iidsesse traditsiooni on isegi segatud elektroonilisi bassirütme.

See ei ole tavaline mantrate kontsert. Me alustame akustiliselt, laulame hääled lahti ja peo teises pooles läheme üle elektroonilistele rütmidele, mis teeb kontsert elamusest korraliku mantra-tantsupeo.

“Nägin Vijaid esimest korda Balil lauluringis juba aastaid tagasi. Tema viis lauluringi juhtida, tema väekad hõiked ja tema superhea vaib on mind palju inspireerinud ja see, mida ta publikuga energia tõstmise mõttes teeb on absoluutne ekstaatiline ime. Hare Krishna!”
väelaulik Tom Valsberg

Tutvu Vijay muusikaga www.kirtanyas.com

Vaata videot siit
Holi Pidu suure bändiga https://www.youtube.com/watch?v=ygk0OcgS35c
Vijay Mantra festivalil Prantsusmaal https://www.youtube.com/watch?v=jZR9T_Zoziw


✼ Eestis juhib väelaulude õhtuid Indigolaste ansamblist tuntud maailmarändurist muusik Tom Valsberg. Tom on õppinud joogat Agama Joogakoolis Tais, elanud Indias, rännanud üle kahekümnes riigis ja kohtunud&laulnud koos mitmete maailmaklassi väelauljatega nagu Kevin James Carroll, Kailash Kokopelli, Krishna Das, Mirabai&Ceiba. Tom on vedanud väelaulude ringe lisaks Eestile veel Indias, Tais, Balil, Mehhikos, Peruus.


MIS TEHAKSE VÄELAULU ÕHTUTEL?
KAS MA PEAN LAULMA KA?
Istume ringis, joome teed, oleme kohal ja laulame erinevate pillide saatel erinevate kultuuride väelaule. Amazonase hingerännakute laulud, medicine songs, mantrad, keldi-ja skandinaavia väelaulud, bhajanid jt. Tulles väelaulude õhtule annad sa sisemise lubaduse, et sa vähemalt proovid laulda, aga võid võtta omale aega algul lihtsalt kuulata. Kui sa seni oled arvanud, et sa ei pea üldse viisi ja selles elus suud laulmiseks lahti ei tee, siis saad kinnitust nagu paljud teised, et tegelikult me oskame kõik laulda ja kogu saladus peitub julguses. Vaid alla 1% inimestest ei pea tõepoolest viisi, ülejäänutel on eksiarusaam iseenda võimekusest.
Karta pole vaja, laulda ei pea oskama, võta kaasa ainult julgus!

❉ NB! Algus kell 19.00 Palun austage teiste aega ja ruumi ning jõudke kohale vähemalt 5 minutit varem.


Liitu Facebooki sündmusega: https://www.facebook.com/events/297265890811609/
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Mantrapidu Jane & Tommi ja maailmakuulsa Vijay Krishnaga T 31.7.2018 19:00 Namaste pood (Lastemaailma kõrval), Tallinn 18.50
Hinnainfo
Pileti hind kuni toimumise eelse päevani 18€
Toimumise päeval eelmüügist ja kohapeal 23€

Soodustusi ei ole.
Eelkooliealistele lastele sissepääs tasuta.

Sissepääs avatakse 30 min enne algust.
Kestus 2-2,5 h.
Istumine maas patjadel.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Maailmamuusika OÜ
Kastani 15 a Tallinn Harjumaa
maailmamuusika@gmail.com
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas