Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Nagy Bögö

N 7.3.2019 20:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
5.00 - 7.00
Nagy Bögö arutleb oma muusikas elu varjundikülluse üle. Kas päeva kirkale valgusele järgneb alati öö pilkane pimedus või võtab vahel just öö enda kanda elu eredamad hetked, mille kõrval kahvatub argipäev? Otsides vastust sellele küsimusele viib Nagy Bögö oma kuulaja teekonnale, mida tihti ette ei võeta. Laveerides päeva ja öö, rõõmu ja kurbuse, valu ja armastuse müstilisel piirimail, seovad muusikud erinevate rahvaste pärimuse omaloominguga, saades mõjutusi bluesist, jazzist, funkist ja rockist. See on bänd, mille liikmed ei karda värvida üle piirjoonte.

Ansamblis mängivad: Karolin Übner (eesti torupill ja ungari torupill), Katariina Tirmaste (flööt, viiul), Martin Vill (bulgaaria torupill, sopransaksofon), Jaan-Eerik Aardam (kitarr), Mart Nõmm (kontrabass), Kevin Lilleleht (löökriistad)

instagram.com/nagybogomusic/
facebook.com/nagybogomusic/

Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Nagy Bögö N 7.3.2019 20:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 5.00 - 7.00
Hinnainfo
Eelmüük: 5/7 €
Sündmuse päeval: 7/10 €
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas