Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Sümfooniline Curly Strings

K 1.5.2019 19:00 - L 4.5.2019 23:59
20.50 - 25.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
K 1. mai kell 19 Estonia kontserdisaal
R 3. mai kell 19 Pärnu kontserdimaja   
L 4. mai kell 19 Vanemuise kontserdimaja     
Sümfooniline Curly Strings

Sümfooniline Curly Strings

Eeva Talsi (vokaal, viiul)
Villu Talsi (vokaal, mandoliin)
Jaan Jaago (vokaal, kitarr)
Taavet Niller (vokaal, kontrabass)
ÜENSO orkester
Dirigent Jüri-Ruut KangurKõlavad Curly Stringsi armastatud lood uues kuues - Tõnu Kõrvitsa, Rasmus Puuri, Tauno Aintsi ja Arno Tamme seades.

„Teadupoolest on meil küllaltki piiratud kõlavahenditega punt. Kuidas panna jalg ilma trummita tatsuma, tõsta kuulaja neljal keelpillil taevastesse kõrgustesse ning siis tuua ühe ilusa lauluhäälega pehmelt kodusesse soojusse tagasi? Üldiselt tuleb see meil täitsa kenasti välja, kuulaja saab kena sõidu, kuid saladuskatte all võime öelda, et meie lugudes on potentsiaali kõvasti rohkem, lausa nii palju, et toita sümfooniaorkestri hiigelmootorit! Vot sellega saab alles uhke sõidu!“
Curly Strings

Eestis esmaesitusele tulev kontsertprogramm sai tõuke saksa suurima pärimus- ja maailmamuusikale keskenduva Rudolstadt Festivali ettepanekust ning sündis omamaiste seademeistrite Tauno Aintsi, Tõnu Kõrvitsa, Rasmus Puuri ja Arno Tamme kaasabil. Just nõnda, eelnimetatud festivalipubliku rõõmuks, said 2018. aasta juulis kontserdilaval kokku meie Curly Strings ning Tüüringimaa sümfooniaorkester (Thüringer Symphoniker). Millist rõõmu ja vabadust hoovab komeedina eesti muusikataevasse tõusnud Curly Stringsi muusikast, teame kõik. Kuid kuidas see kõlab, kui ansambliga koos on laval ka sümfooniaorkester ning abikäe ulatanud eesti parimad orkestriseadete tegijad, saab publik aimu maikuu alguses.
Sündmused