Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tantsumaja: Enkel (Soome)

R 11.5.2018 19:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
4.00 - 6.00
Enkel on bänd, mis toob sajandivanused hitid tänasesse päeva, nagu nad kuuluksidki siia ajastusse. Enkeli tüdrukud kasvasid üles üheksakümnendatel ja ka nende muusika on tugevalt mõjutatud selle aja vaimust ja kohast, kus möödus nende lapsepõlv. See ongi võib-olla põhjuseks, miks sajad aastad seisnud lood kõlavad värskelt ja naturaalselt, nagu need oleks loodud täna.

Leija Lautamaja - lõõtspill, laul
Miia Palomäki - lõõtspill, laul
Maija Pokela - kannel, laul
Iida Savolainen - vioola, laul

www.enkelband.com
www.facebook.com/enkelband

Tantsimine on üks iidne ja mõnus eneseväljendamise vorm. Tantsimine on mõtlemine, tähenduse loomine ja tunnetus. Tants on suhtlemine ja suhestumine ümbritseva keskkonna ja inimestega, nii tantsupartneri kui kogu tantsuringiga. Tantsumaja on peoformaat, kus on võimalus osa saada külapeo kaasakiskuvast meeleolust koos ärksate pillimeeste ja elava pärimusmuusikaga; ehedaks tantsimiseks, unustuseni keerlemiseks ja pidulistega kokkusaamiseks, sest külade tantsuõhtud teenisid lisaks inimeste kokkusaamise eesmärgile ka kogukonna kooshoidmise eesmärki. Oma võlu on ka pillimeeste ja tantsijate omavahelises suhtlemises ja selles, kes kelle järgi hoogu minema hakkab. Tantsumaja on koht, kus tuleb hoida silmad lahti, sest head tantsijad on kuskil seal ja just neilt saab väärtuslikke nippe õppida. Avatud on puhvet suupistete ja jookidega.

Tantsumaja on Eesti Pärimusmuusika Keskuse loodud peoformaat, mis meenutab vanu häid külapidusid. Kord kuus saab vahetult tantsu lüüa, nautida külapeo kaasakiskuvat meeleolu, kuulata elavat pärimusmuusikat koos ärksate pillimeeste ja mõnusa seltskonnaga. Õppida teadjate õpetusel tantsusammegi.

Tule kontserdile ja saa -10% kohvikumenüüst! Soodustus kehtib Viljandi pärimusmuusika aidas toimuva kontserdi päeval vastava kontserdipileti esitamisel kohvikus.

Sündmuse koduleht: http://www.folk.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Tantsumaja: Enkel (Soome) R 11.5.2018 19:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 4.00 - 6.00
Hinnainfo
6 € / 4 € (õpilane, üliõpilane, pensionär)
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee