logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Alessandra - The Queen of Kings Tour

T 23.1.2024 19:00
Club Hollywood
30.20 - 35.20
Enesearmastuse kuninganna ja tõusev superstaar Alessandra esineb Club Hollywoodis. 
 
Pane end valmis võimsaks showks. Eurovisiooni finaalis Norrat esindav laulja ja laulukirjutaja astub 23. jaanuaril 2024 Club Hollywoodi lavale. Vaid 20-aastane enesearmastuse eestkõneleja ja tõusev superstaar Alessandra on juba vallutanud tuhandete inimeste südamed oma võimsa vokaali ja vaieldamatu säraga.
 
Kirglik leek muusika vastu on noore superstaari sees alati põlenud. Ta oli vaid kuueaastane, kui võitis oma esimese lauluvõistluse. Alessandra teadis kohe, et tema koht on laval ja just seal ta tunneb end kõige kodusemalt. Tema soov lugusid kirjutada ja esineda viis ta lõpuks tema teisele kodumaale - Norra.
 
"Ma olen muusikat alati väga erilisel viisil tunnetanud,” on Alessandra öelnud. “Helirea või konkreetse noodi peale võin nutma hakata, sest ma tunnetan seda lihtsalt nii intensiivselt! Seega panen lugusid kirjutades sinna sisse väga palju kirge ja mõtteid. Mulle meeldib ka norra ja itaalia kultuure omavahel põimida. Me vaatame elu erineva pilguga ja mulle meeldib neid kahte erinevat kultuurilist vaatenurka omavahel segada ning vaadata, kuhu see viib."
 
Üks Alessandra suurimaid eesmärke on levitada enesearmastusega seotud sõnumeid. See teema on talle koguni nii südamelähedane, et Alessandra arvates tuleks enesearmastust teiste õppeainete kõrval koolis õpetada.
 
Tema eufoorilise enesearmastuse-hümni "Queen of Kings" kirjutamine oli inspireeritud just sellest soovist: innustada teisi olema enesekindlad ning enda vastu head.
 
Alessandra - “Queen of Kings” https://www.youtube.com/watch?v=CxNiUxdJnTQ
 
"Miks koolis enesearmastust ei õpetata?” imestab noor superstaar. “Inimesed käivad teraapias, et end armastama õppida - minu jaoks on hullumeelne, et see ei kuulu koolide õppekavadesse. Tahan selle sõnumi levitamiseks kasutada oma muusikat: armasta iseennast ja leia oma enesekindlus. Kuid tahan seda teha võimalikult lõbusal ja vaimukal moel. Loodan olla eeskuju, kes innustab teisi end armastama ja võib-olla ühel päeval aitab see kõik enesearmastusel ka koolide õppekavasse saada."
 
Alessandral ei läinud pärast tema debüütsingli ilmumist kaua, et norrakatele hinge pugeda.  Singlit on erinevatel platvormidel kuulatud juba rohkem kui 55 miljonit korda. Laul sai veelgi populaarsemaks - nimelt läks lugu lendu ka TikTokis, kus see on pälvinud miljoneid meeldimisi ja üle 250 miljoni vaatamise.
 
Debüütsingli edu tegi Alessandrast superstaari, kes esines lauluga “Queen of Kings” Norra Eurovisioni kohalikus finaalis. Tema võimas vokaalne esitus, erakordne lavaolek ja vaieldamatu karisma kannavad enesekindlust ja tõelist kvaliteedi, mis on võrreldav selliste suurtegijatega nagu Lizzo ja Ariana Grande.
 
Alessandra on tulnud, et jääda ning ta soovib inspireerida kuulajaid igast vanusest ja soost: päästke oma sisemised kuningad ja kuningannad valla!
 
 
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Alessandra - The Queen of Kings Tour T 23.1.2024 19:00 Club Hollywood 30.20 - 35.20
Üritus Alessandra - The Queen of Kings Tour
Kuupäev / Kell T 23.1.2024 19:00
Toimumiskoht Club Hollywood
Hind 30.20 - 35.20
Hinnainfo
Early bird 28.70 €
Regular bird 33.70 €
Kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
Uksed avatakse kell 19:00
 
Üritus on vanusepiiranguta
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee
 
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Club Hollywood
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Alessandra - The Queen of Kings Tour
Kuupäev / Kell T 23.1.2024 19:00
Toimumiskoht Club Hollywood
Hind 30.20 - 35.20
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet B.I B.I Noblessneri Valukoda, Tallinn
Osta pilet Raised Fist - Unsinkable Tour 2023 Raised Fist - Unsinkable Tour 2023 Helitehas
Osta pilet Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Go_A Go_A Helitehas
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti