Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Boriss Grebenshikov & Akvarium kontserdiga ''Aeg N''

K 12.9.2018 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
23.00 - 75.50
12. septembril esitlevad Boriss Grebenshikov ja legendaarne Akvarium Tallinnas kava „Aeg N“!

Meil on hea meel ... ei, isegi mitte hea meel, vaid me oleme ÕNNELIKUD, et Boriss Grebenshikov ja legendaarne Akvarium esinevad Tallinnas oma uue kavaga „Aeg N“! See tähtsündmus toimub 12. septembril kell 19.00 Tallinnas Vene Kultuurikeskuses. Sellega võiks eelteate ka lõpetada, sest need, kes AKVARIUMi ja BG teavad ja armastavad, teavad nendest kõike ja on kõigega kursis. Aga neile, kes ei tea ja pole kunagi kuulnud, võib ainult kaasa tunda ja neid võib tervitada täiesti teiselt planeedilt!

Hea tava kohaselt toome ära mõnede autoriteetsete muusikakriitikute arvustused:

1. Tööd albumiga tehti 2015. kuni 2018. aastani Londonis ja Peterburis. Kahe laulu löökriistapartii salvestati Israelis, ühe loo jaoks – kooripartii salvestati Bulgaarias ja keelpillipartii Ukrainas.

2. Pärast tipp-plaati „Sool“ tundus, et tuleb mõõn, kuid ei! „Aeg N“ on veelgi ausam, heas mõttes tige ja läbitungiv album, mis peegeldab meie aega täpselt nii, nagu see on, või nagu Akvariumi juht ütles, on „deemonite möllamise aeg“... See on üks nendest haruldastest asjadest, mida on tõe poolest parem kuulata kui selle kohta sada korda lugeda. Huvitav on, et sellise tänapäevase ja raevuka plaadi salvestas inimene, keda on mitmeid aastad peetud kõigest maisest eraldunud rokiguruks.

2014. aastal ilmunud album „Sool“ rebis õpetajalt selle maski eest ja tema uus teos „Aeg N“ tõestas veelkord, et BG värsked laulud on meie veidra reaalsusega paremini kooskõlas kui kunagi varem. Lisaks ühtsele kontseptsioonile, mida BG ise nimetas „rännakuks pimedusest valgusesse“, ühendab neid albumeid ka täiesti anomaalne hulk salvestuses osalenud muusikuid. Lisaks ansambli juhile osales selles kõigest neli ansambli liiget, ja sedagi mitte kõikide lugude juures. Osa võtsid Aleksandr Titov, Andrei Surotdinov, Brian Finnegan ja löökpillimängija Liam Bradley. Tõsi, tema pidi rahulduma trummipartiiga. Eriline osa oli selle albumi produtsendil. Steve Jones tundus olevat inimene täiesti teisest ajastust. Ta on koostööd teinud Moby, Daft Punk’i, Chemical Brothers’i ja paljude teistega. Tuleb välja, tema huviorbiidis pole vaid briti 90. aastate underground ja selle kinnituseks on ta teeninud kolm Grammyt.

Tallinnasse tuleb Akvariumi viimase viie aasta kõige suurem koosseis! Lääne ja Venemaa tuntud muusikute kõrval näeme laval ka neid, kes pole kunagi varem Eestis esinenud! Lisaks lauludele uuelt albumilt kõlavad kontserdil BG ja Akvariumi mitme põlvkonna kuulajate lemmiklaulud, mis pole üldsegi kaotanud oma võlu, aktuaalsust, hämmastavat poeetilisust ja meloodilisust!

Piletid Boriss Grebenshikovi „Aeg N“ ainukesele kontserdile 12. septembril Vene Kultuurikeskuses on saadaval kõikides Piletilevi kassades!

Sündmuse koduleht: https://www.facebook.com/events/197778897532376

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Boriss Grebenshikov & Akvarium kontserdiga ''Aeg N'' K 12.9.2018 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 23.00 - 75.50
Hinnainfo
Pileti hinnad 25-75 € vastavalt istekohale.
Grupile alates 10 inimesest soodustus -10%

Lapsele kuni 5 a (k.a.) sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles.


Sissepääs alates kell 18:30.
Kestus 2 tundi (ilma vaheajata).Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Trade Hub Productions, Ltd
Dzirnavu iela 60a-24 Riia LV1060 Läti
+37122127226
inesa@tradehub.info
Samas toimumiskohas