Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

BRAINSTORM

L 10.11.2018 19:00
Rock Cafe, Tallinn
Brainstorm annab novembris kontserdi Rock Cafes, erikülalisena astub üles Ewert Sundja.

Hiljuti fänne uue albumi ja mitme muusikavideoga rõõmustanud Brainstorm annab 10. novembril kontserdi Tallinnas, Rock Cafes. Erikülalisena on laval ka Ewert Sundja. Kontserdi piletid müügil 10. juulist Monster Musicu kodulehel ja Piletilevis.

Läti poprocki lipulaev ja paljude eestlaste poolt palavalt armastatud bänd Brainstorm jõuab sügisel oma kõige uuemat albumit “About the Boy Who Plays the Tin Drum” esitlema ka Eestisse ning annab kontserdi Tallinnas, Rock Cafes. Külalisesinejana näeb ja kuuleb laval ka Ewert Sundjat (Ewert and The Two Dragons).

Uue albumi kallal töötamist alustati ligi poolteist aastat tagasi ning plaati salvestati kolmes erinevas kohas – Riias ja Ikškiles Lätis ning Rootsi pealinnas Stockholmis. Album ilmus nii läti, inglise kui ka vene keeles ning lood sündisid koostöös Rootsi produtsentide Povel Olsoni ja David Larssoniga. Albumit iseloomustab kõige paremini rõõm – rõõm lugude kirjutamisest ja koostööst, laulmisest ja mängimisest, rõõm aja veetmisest inimestega, kes on tuttavad juba lasteaiast peale.

Bändi klahvpillimängija Maris Mihelsons peab albumit üheks Brainstormi parimaks ning laulja Renars Kaupers sõnab, et tegemist on optimaalse tasakaaluga bändi energia, naudingute ja kosmiliste unistuste vahel. Uue albumi palasid ja Brainstormi vanemaid hitte saab kuulda juba 10. novembril Rock Cafes!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
BRAINSTORM L 10.11.2018 19:00 Rock Cafe, Tallinn
Hinnainfo
Pileti hind 36€
Grupisoodustus: alates kolmest piletist on hind pileti kohta 32,20€.

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 2,30 € - 3,10 €

Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.

Pildistamine/filmimine pole lubatud
Sissepääs alates 19:00


 

Toimumiskoht
Tartu mnt 80D Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Monster Music OÜ
Pärnu mnt 28 Tallinn Harjumaa
+372 56708010
info@monstermusic.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas