logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

BRUCE DICKINSON - What Does This Button Do?

N 26.3.2020 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
ETENDUS JÄÄB ÄRA
 
Tagasiost on avatud kuni 31.05.
PDF-pileti omanikele kannab Piletilevi raha tagasi automaatselt pileti ostja kontole. Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a. Circle-K teenindusjaamad.

IRON MAIDENI LAULJA BRUCE DICKINSONI ÜHEMEHE JUTUETENDUS JÕUAB MÄRTSIKUUS TALLINNASSE

26. märtsil esineb Alexela Kontserdimajas metal-muusika legendi IRON MAIDENi laulja BRUCE DICKINSON, kes jõuab Eestisse oma ühemehe jutuetendusega “What Does This Button Do?”. Fännidel avaneb võimalus staarile ka küsimusi esitada.

Iron Maiden käis viimati Eestis mullu kevadel ning just Tallinnast algas bändi uus maailmaturnee “The Legacy Of The Beast”. Nüüd naaseb ansambli ninamees Bruce Dickinson maarjamaale enda jutuetendusega. Dickinsoni peetakse üheks maailma kuulsusrikkamaks muusikuks. Peale selle, et Bruce on bändis oma suursuguse karakteriga aastakümneid ülienergilisi kontserte andnud, on ta elanud erakordset elu ka väljaspool rambivalgust. Mitmekülgsete annetega Bruce on olnud või siiani on, lennufirma piloot ja kapten, lennundusettevõtja, õllepruulija, motivatsioonikõneleja, filmi stsenarist, kahekordne romaanikirjanik ja enimmüüdud autor, raadiosaatejuht, telenäitleja ja rahvusvahelisel tasemel vehkleja.

2017. aastal nägi ilmavalgust Dickinsoni autobiograafia nimega “What Does This Button Do?”. Raamatu esitlustuuri raames osales Bruce valitud Suurbritannia linnades lugemis- ning ka küsimuste-vastuse sessioonidel. Sellest ajast alates on “What Does This Button Do? - An Evening With Bruce Dickinson” õhtust kujunenud välja täispikk, tublisti üle kahe tunni kestev jutuetendus, mis sarnaneb osaliselt stand-up koomiku kavale ning millega selle autor üle maailma tuuritab.Õhtu jaguneb kaheks osaks, millest esimeses pooles vaatab Bruce humoorikas ja tihtipeale pilkavas võtmes tagasi oma värvikale, Ameerika mägesid meenutavale elule. Rääkides paeluvaid juhtumeid omale unikaalses võtmes ning täiendades neid fotodega, jutustab ta lugusid mitte ainult oma raamatust, vaid ka neid, mis on olnud kas liiga nilbed või vastupidi, et lõpliku trükiversiooni jõuda...!

Õhtu teine pool on pühendatud täielikult küsimuste ja vastuste sessioonile, kus fännidel on võimalus saada vastused oma kelmikatele, otsekohestele ja tihti täiesti imelikele küsimustele. Neile järgnevad täiesti improviseeritud ning alati kiired ja teravmeelsed vastused Bruce'i poolt. Selle kõige tulemuseks on äärmiselt meelelahutuslik ja nauditav õhtupoolik hubases saalis.

Dickinsoni ühemehe jutuetendust saadab ka kriitikute menu:

“Vau Bruce, lihtsalt vau! Milline imeline jutuvestja… on olnud tõeline privileeg neid lugusid legendi enda suust kuulda.”

“Jagus hetki naermiseks, meeletuks aplausiks ja haudvaikuseks, mil oleks võinud ka nõela kukkumist kuulda… erakordne lugudemeister.”

“Etendus voolas imekaunilt… ta on suurepärane lugude rääkija ja täiuslik meelelahutaja. Etendus on kohustuslik nii Iron Maideni, roki- ja metali fännidele, kui ka inimestele, keda huvitab lennundus või üldiselt põnevad elulood.”

“Varustatud vaid oma huumori, sarmi ja lihtsakoeliste slaididega, annab ta võimaluse heita intiimse pilgu enda kirevale elule. Kõikidel elualadel leidub tõsiselt usinaid tegelasi ja loominguliselt ülevoolavaid ettevõtjaid. Ja siis on Bruce Dickinson, kes mängib täiesti oma  liigas.”

“Bruce oli hoos, jalutas laval ringi, tehes enda üle julmalt nalja. Ja muidugi teiste üle. Äärmiselt humoorikas, nagu võis ka oodata.”

“Dickinson on superstaar… Kui süveneda, siis saab märgata, et nende eepiliste lugude taga on kindlasti tema märkimisväärne huumorisoon. Sellel mehel on suur süda ja elav hing.”

Bruce Dickinson esineb 26. märtsil Tallinnas, Alexela Konterdimajas.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
BRUCE DICKINSON - What Does This Button Do? N 26.3.2020 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo
ETENDUS JÄÄB ÄRA
 
Tagasiost on avatud kuni 31.05.
PDF-pileti omanikele kannab Piletilevi raha tagasi automaatselt pileti ostja kontole. Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a. Circle-K teenindusjaamad.
 
 
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

AJAKAVA
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Kontsertprogrammi algus. Üritus on vaheajaga.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
22:00 Ürituse orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                             
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud AMON AMARTH - Berserker World Tour PeatatudPeatatudAMON AMARTH - Berserker World Tour Rock Cafe, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet HELLOWEEN Pumpkins United - United Alive Part II Tour (27.10.20 asendus) HELLOWEEN Pumpkins United - United Alive Part II Tour (27.10.20 asendus) Noblessneri Valukoda, Tallinn, Eesti 59.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet JAMES BLUNT - Once Upon A Mind Tour JAMES BLUNT - Once Upon A Mind Tour Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 60.30 - 130.30
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet LARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) LARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 50.30 - 130.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud RAMMSTEIN - Europe Stadium Tour 2021 (21.07.20 asendus) Välja müüdudVälja müüdudRAMMSTEIN - Europe Stadium Tour 2021 (21.07.20 asendus) Tallinna Lauluväljak, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!