Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

BRYAN ADAMS - Shine A Light Tour

R 6.3.2020 20:30
Saku Suurhall
50.40 - 100.40

KOOS KEVADE SAABUMISEGA ESINEB TALLINNAS BRYAN ADAMS 

Reedel, 6. märtsil esineb Saku Suurhallis rokiromantik BRYAN ADAMS. Juba seitsmendat korda Eestit väisav Kanada laulja, laulukirjutaja, produtsent ja filantroop toob Tallinnasse oma uue turnee “Shine A Light” show, mille raames kõlavad lisaks uue albumi paladele traditsiooniliselt ka kõik suurimad Adamsi hitid. 

Bryan Adams on tuntud oma kustumatu kire poolest esinemise ja tuuritamise vastu, mis on teinud temast ühe meie aja armastatuima rokilauljast live-esineja. Tema energilised etteasted, sundimatu lavaline olek ja äratuntav vokaal pakuvad iga kord võimsa meelelahutusliku elamuse. Adams tuuritab aktiivselt ümber maailma, hullutades publikut armastatud ballaadide ning rokihümnidega. 

Nii tänavu veebruaris alguse saanud ning järgmise aasta kevadel Tallinnasse jõudva “Shine A Light” turnee kava sekka on seni lisaks uue albumi paladele mahtunud sellised Adamsi hitid nagu “Can't Stop This Thing We Started”, “Run To You”, “Summer of '69”, “When You're Gone”, “(Everything I Do) I Do It for You”, “Back To You”, “The Only Thing That Looks Good On Me Is You”, “Cuts Like a Knife”, “18 til I Die”, “Somebody”, “Have You Ever Really Loved A Woman?”, “Please Forgive Me”, “All For Love” jpt.

Bryan Adams jõuab Eestisse juba enda teise järjestikuse turneega. Üle maailma on see üsna tavapärane praktika, et iga uue tuuri raames saabub armastatud artist taas riiki või linna, kus ta on eelnevalt korduvalt esinenud. Ning seda vaid ühel põhjusel - rahvas soovib oma lemmikuid uuesti näha ja kuulama tulla. Ka Eestis on sama tendents aina rohkem paika pidamas. Seda tõestas ka hiljutine Stingi kontsert Tallinnas, kelle pooleteise aasta jooksul aset leidnud mõlemad esinemised täismajale läksid.

Grammy auhinna võitjast Bryan Adamsi karjäär on edukalt kestnud juba neli aastakümmet, tema mitmekülgne muusikakataloog inspireerib alates 80ndatest jätkuvalt nii nooremat kui vanemat publikut. Muusiku uuem, neljateistkümnes kauamängiv nimega “Shine A Light”, nägi ilmavalgust selle aasta alguses. Albumi samanimeline esiksingel on kirjutatud koos Ed Sheeraniga, samuti leiab plaadilt ka kauni dueti Jennifer Lopeziga. Laulukirjutamine ja suurtel lavalaudadel esinemine on Kanada lauljat aastate jooksul viinud kokku selliste nimedega nagu näiteks Barbra Streisand, Elton John, Luciano Pavarotti, Bonnie Raitt, Rod Stewart, Sting, Tina Turner, Bruce Springsteen ja Taylor Swift. 

Lisaks muusikalistele saavutustele on Kanada Muusika kuulsuste halli liikme staatusega Bryan tuntud ka oma heategevuskontsertide ja humanitaarkampaaniate poolest. Adamsil on käesoleva kontserttuuri raames käsil koostöö DHLiga, mille käigus lubatakse istutada puu iga ostetud pileti eest. "Partnerlus DHLiga on imetoreda keskkonnaalase sõnumiga ning ma loodan, et sellest saab kõigi selliste partnerluste standard, sest meie inimestena peame hoolitsema planeedi eest nii palju kui võimalik,” ütleb Adams.  

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
BRYAN ADAMS - Shine A Light Tour R 6.3.2020 20:30 Saku Suurhall 50.40 - 100.40
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Jälgi üritust Facebookis.

PILETIHINNAD
(lisanduvad Saku Suurhalli ja Piletilevi teenustasud)

• Seisukoht 49 €
• Istekoht 59 € - 99 € 
• Restoranipilet 129 € (välja müüdud)

AJAKAVA:
19:00 uksed
20:30 Bryan Adams
23:00 ürituse orienteeruv lõpp

LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast.

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Välja müüdud ORCHESTRAL MANOEUVRES IN THE DARK - Souvenir. OMD 40 Years. Greatest Hits Välja müüdudVälja müüdudORCHESTRAL MANOEUVRES IN THE DARK - Souvenir. OMD 40 Years. Greatest Hits Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet MUSTASCH - Killing It For Life Tour MUSTASCH - Killing It For Life Tour Helitehas, Eesti 35.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud ANNE VESKI - Suur sünnipäeva soolokontsert Välja müüdudVälja müüdudANNE VESKI - Suur sünnipäeva soolokontsert Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet DJ KRUSH - World Tour 2020 DJ KRUSH - World Tour 2020 Fotografiska Tallinn, Eesti 29.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud LUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour Välja müüdudVälja müüdudLUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!