Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

CALUM SCOTT

N 8.9.2022 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
39.80 - 59.80

Eestis annab kontserdi hitimeister Calum Scott

8. septembril annab Alexela Kontserdimajas kontserdi hittide "You Are The Reason", "Dancing On My Own" poolest tuntud inglise laulja ja laulukirjutaja Calum Scott. Kontserdil kõlavad Calumi romantilised lood, mis on vallutanud miljonite fännide südamed üle kogu maailma. Piiratud arv pileteid tulevad müügile 25. aprillil kell 12:00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Calum Scott sündis ja kasvas üles Inglismaal. Juba väiksest peale oli Calumil huvi muusika vastu. Suurem tuntus saabus Calumile, kui ta otsustas osaleda tõsielusaates „Britain's Got Talent“. Saatekohtunik Simon Cowell vajutas esinemisel kuldset nuppu ja lubas Calumi kohe poolfinaali.

"Kõik need aastad, mil ma olen selles saates tegev olnud, pole ma enne näinud kedagi nii andekat. Tõsiselt. See oli hämmastav ja ma sain aru, et Calum on laulja, tõeline artist, nii et ta sai selle võimaluse, ” ütles Cowell.

Pärast prooviesinemist toetasid Calumit sellised staarid nagu Little Mix ja Ashton Kutcher ning kuigi ta konkurssi ei võitnud, jätkas ta oma muusikukarjääri. 2016. aastal esitas Calum loo "Dancing on My Own", millest sai tõeline hitt ja ta saavutas UK muusikaedetabelites viienda koha ning loost sai riigi populaarseim suvine laul.

Aasta hiljem ilmus lugu „You Are the Reason“, mille video filmiti Kiievis. Lugu sai koha ka Calumi debüütalbumil „Only Human“ ning loo uusversioonil kõlab duett koos populaarse Leona Lewisega. 2018. aasta ilmus singel „No Matter What“, millest on saanud tema kõige isiklikum laul üldse, mis ta kunagi kirjutanud on.

.

Eelmise aasta kevadel andis Calum välja oma esimese EP "Only Acoustic", millel on debüütalbumi lugude akustilised versioonid. Samal aastal ilmus Calumil koostöös Belgia artistiga Lost Frequencies singel "Where Are You Now", mis jõudis peagi UK enimkuulatud laulude esikümnesse.

Juba 29. Aprillil ilmub Calumi uus singel „Heaven“.

Piiratud koguses pileted Calum Scotti kontserdile hinnaga alates 28 EUR tulevad müügile müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti 25. aprillil kell 12:00. Kontsert on vanusepiiranguta.

https://www.calumscott.com

https://www.facebook.com/calumscottmusic1/

 

Sündmust korraldab ELC Promotion OÜ

https://elcomandante.ee

Sündmuse koduleht: http://www.facebook.com/musaklubi

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
CALUM SCOTT N 8.9.2022 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 39.80 - 59.80
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Soovitatav alates 6. eluaastast
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

TÄHELEPANU ALEXELA KONTSERDIMAJA KÜLASTAJA!

Lähtuvalt Eesti Vabariigi Valituse poolt kehtestatud korraldusest, on alates 03.04.2022 maskikandmine soovituslik kõikidel  siseruumides toimuvatel üritustel. Maskikohustuse soovitus rakendub kõigile, kes on vähemalt 12-aastased.

Uksed avatakse 1 tund enne ürituse algust.

Palume Teid turvalisuse eesmärgil kanda soovituslikult maski kogu ürituse jooksul.

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
ELC Promotion OÜ
Roosikrantsi 2 Tallinn Harju
info@elcomandante.ee
reg.nr: 11140744
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet IMANY ''VOODOO CELLO'' IMANY ''VOODOO CELLO'' Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 39.80 - 79.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Maggie Reilly (12.12.21 asendus) Maggie Reilly (12.12.21 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 29.80 - 69.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Someone Like You. The Adele Songbook (26.12.21 asendus) Someone Like You. The Adele Songbook (26.12.21 asendus) Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 29.90 - 49.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Someone Like You. The Adele Songbook (27.12.21 asendus) Someone Like You. The Adele Songbook (27.12.21 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 29.80 - 69.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Someone Like You. The Adele Songbook (29.12.21 asendus) Someone Like You. The Adele Songbook (29.12.21 asendus) Pärnu Kontserdimaja, Eesti 29.90 - 49.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!