Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

CELTIC WOMAN - Ancient Land Tour

N 31.10.2019 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
39.90 - 70.40

NAISVOKAALANSAMBEL CELTIC WOMAN TOOB TALLINNASSE TÜKIKESE IIRIMAAD

31. oktoobril esineb Alexela Kontserdimajas Iiri naisvokaalansambel CELTIC WOMAN. Iirimaa rikkalikku muusika- ja kultuuripärandit tähistav kollektiiv jõuab Eestisse “Ancient Land” turnee raames. 

Grammy auhinnale nomineeritud Celtic Woman jätkab sajanditepikkust Iiri traditsiooni jutustada lugusid läbi laulude ja tantsude, taaselustades sajandite vanuseid muusika- ja kultuuritraditsioone. Celtic Woman’i värskendav segu traditsioonilisest iiri muusikast ja kaasaegsest laulukunstist tähistab Iirimaa rikkalikku ajalugu, peegeldades samal ajal modernse Iirimaa elavat vaimu. Kontserdi raames esitatakse lood maast ja armastusest, mis täidavad ruumi keskaegsete losside maagiaga ning toovad igas vanuses publikuni tükikese Iirimaad.

Viisteist aastat tagasi loodud Celtic Woman on kogu karjääri vältel tutvustanud maailmale Iirimaa kõige andekamaid lauljaid ja muusikuid. Tänapäeval kuuluvad ansambli koosseisu neli noort iiri naist – lauljad Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh ning andekas viiuldaja Tara McNeill. Nende ingellikud hääled ja instrumentaalne virtuoossus on saatjaks jõulisele kooslusele, kuhu kuuluvad iiri tantsijad, torupillimängijad ja täiskoosseisus bänd, kes mängivad mitmeid traditsioonilisi keldi instrumente, sealhulgas bodhran, tinaviled, buzuki ja Uilleann torud. Ansambli repertuaar hõlmab iiri aegumatu klassikat, kui ka kaasaegseid pophitte ning muusikalide lemmikuid.

Celtic Woman on aastate jooksul kujunenud tõeliseks kultuurifenomeniks. Ansambel on esinenud enam kui neljale miljonile fännile 23 riigis. Celtic Womani stuudioalbumite ja kontsertsalvestuste müüginumbrid ületavad kümne miljoni eksemplari piiri, tehes ansamblist viimase kümnendi ainsa multi-plaatina edu saavutanud naiskoosseisu klassikalise- ja maailmamuusika žanris. Celtic Woman on kandnud kuuel korral muusikaväljaande Billboard tiitlit Maailmamuusika Aasta Artist.

Uue albumi “Ancient Land” ilmumisele pühendatud samanimeline kontserttuur jäädvustab Celtic Woman’i erakordse muusikareisi viimatist peatükki. Muusikakriitikute sõnul on Celtic Woman’i kontsert erakordne muusikaline etteaste - inspireeriv, kirglik ja elegantne. "Nende jõuliste naiste graatsilised ja sundimatult kaunid hääled teevad sellest ühe meeleoluka ja paeluva vaatepildi. Kõigile, kes soovivad kogeda imelisi vokaale, õhulisi kleite, iiri tantsu, andekaid instrumentaliste, kauneid visuaale ning dramaatilist lavastust, leiavad need elemendid “Ancient Land” showst. Kui sul veab, et Iiri maailmatuntud kooslus kodulinna tuleb, siis ära jäta seda võimalust kasutamata!”

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
CELTIC WOMAN - Ancient Land Tour N 31.10.2019 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 39.90 - 70.40
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

AJAKAVA
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Kontsertprogrammi algus. Üritus on vaheajaga.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:30 Ürituse orienteeruv lõpp

ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                             
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.


Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100 / livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet BRIT FLOYD - 40 Years Of The Wall BRIT FLOYD - 40 Years Of The Wall Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 49.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2020 SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2020 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 39.50 - 69.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2020 SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2020 Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.40 - 70.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet STEEL PANTHER - Heavy Metal Rules Tour STEEL PANTHER - Heavy Metal Rules Tour Kultuurikatel, Eesti 49.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ORCHESTRAL MANOEUVRES IN THE DARK - Souvenir. OMD 40 Years. Greatest Hits ORCHESTRAL MANOEUVRES IN THE DARK - Souvenir. OMD 40 Years. Greatest Hits Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 50.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!