Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

DEEP PURPLE - The Long Goodbye Tour

L 9.6.2018 19:30
Saku Suurhall
50.40 - 119.50

50. JUUBELIT TÄHISTAV DEEP PURPLE ESINEB TALLINNAS
Deep Purple. Võimalik, et viimast korda Eestis. Ole tunnistajaks!

Laupäeval, 9. juunil esineb Saku Suurhallis kuulus Briti rokkansambel DEEP PURPLE. Eestisse jõuab bänd maailmaturnee “The Long Goodbye Tour” raames.2018. aastal tähistab Rock'n'Rolli Kuulsuste Halli kuuluv Deep Purple poolt sajandit bändi loomisest, kuid pikk karjäär veel siiski väsimusemärke ei näita. Tänavu ilmus ansambli kahekümnes stuudioalbum “inFinite”, mis on saanud äärmiselt positiivselt vastukaja nii fännide kui muusikakriitikute poolt. Ian Gillan, Roger Glover, Ian Paice, Steve Morse ja Don Airey jätkavad oma reisi hard rock'i maailmas, liikudes jätkuvalt uute aladeni ning äratades ka nende fännide huvi, kes ei olnud siis veel sündinud, kui kõikvõimas Purple juba muusikaäri tipus valitses. Ansambli kultusalbumid “In Rock” (1970), “Machine Head” (1972) ja “Made In Japan” (1973) katapulteerisid Deep Purple'i kontserdipiletite ja plaatide müüginumbrite edetabelitesse kõikjal maailmas. Lugu “Smoke On The Water” on aga jõudnud lausa megahiti staatusesse.Kommenteerides tuuri pealkirja “The Long Goodbye” ütleb Roger Glover, et eks muusikud lasevad fännidel endal otsustada, mida see tähendada võiks. “Keegi ei taha peatuda! Küll aga oleme kõik juba kuuekümne lõpus ja seitsmekümne alguses. Oleme jõudnud punkti, kus on raske ette kujutada, et järgmise albumi salvestamiseks kuluks meil taas mitu aastat. See aeg on lähenemas, kui peaksime lõpetama, aga ega me väga sellega silmitsi ei taha seista. Me ei taha paika panna täpset kuupäeva või viimast tuuri ega midagi. Mitte mingil juhul ei ütle me, et just nüüd lõpetame. Soovime jätkata nii kaua, kuniks loodus seda lubab ning kuniks see veel väärikas on. Hetkel teeme endiselt muusikat ning naudime seda sama palju kui ennegi. Seega võiks öelda, et uks on sulgumas aga ei ole veel kinni. Arvan, et see on pigem selline head aega ütlemise algus. Ilmselgelt inimestele meeldib see, mida teeme. Ka meil on tore ning tõeliselt lõbus ja mõnus on seda kõike teha.”Ian Paice lisab: “Kõik me suhtume sellesse erinevalt aga eks see saab olema viimane selline suur maailmaturnee. Mitte, et see oleks füüsiliselt raske, saame ringituuritamisega endiselt väga kenasti hakkama, kuid käesolev tuur võib aega võtta kaks kuni kolm aastat. Kes aga teab, mis maailmas selleks ajaks üldse toimub. Peame lihtsalt aktsepteerima reaalsust, et see lõpetamise ostus tuleb millalgi tulevikus langetada nii või naa. Kuid seni saame aga mängida kõikjal, kus meid näha tahetakse ja soovime selliselt ära katta võimalikult palju riike - eks see võib tõesti võtta kuni kaks ja pool või isegi kolm aastat aega. See saab olema päris pikk head aega ütlemine.”“The Long Goodbye” toob bändi ka Eestisse, kus esinetakse 9. juunil Tallinnas, Saku Suurhallis. Kontserdi raames kõlavad nii palad Deep Purple uuelt stuudioalbumit, sealhulgas “All I Got Is You”, “Time for Bedlam” ja “Birds of Prey”, kui ka aegumatu rokkmuusika klassika - “Hush”, “Black Night”, “Perfect Strangers”, “Space Truckin'”, “Fireball”, “Smoke on the Water” ja palju teised.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
DEEP PURPLE - The Long Goodbye Tour L 9.6.2018 19:30 Saku Suurhall 50.40 - 119.50
Hinnainfo

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

PILETIHINNAD:
Seisukoht 49 €

Istekoht I tasandil 59 € - 69 €
(müügil viimased 190 istekohta)

• Restoranipilet 119 €
(müügil viimased 7 kohta restoranis)

Piletihindadele lisanduvad Piletilevi ja Saku Suurhalli vältimatud lisatasud 1,40 €.
Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)


Vanusepiirangut ei ole.
NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel


Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:00-21:00

Oma pileti Meet & Greet VIP-paketini tasuliseks upgreitimiseks kliki siia.

AJAKAVA:
18:00 uksed 
19:30 kontsertprogrammi algus
ürituse täpsem ajakava avaldatakse hiljem

LISAINFO:
Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta). 
Ratastoolikoht 49 €
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast.

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee