Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Diana Arbenina ja ''Night Snipers'' / Диана Арбенина и ''Ночные Снайперы''

E 11.6.2018 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
20.00 - 50.00
TCC.EE esitleb uhkusega:

11.06.2018
Alexela kontserdimaja
Diana Arbenina ja Notšnõje Snaiperõ
Juubelikontsert - 25


25 aastat ühegi möödalasuta: juubelituuri raames esineb ansambel Notšnõje Snaiperõ Tallinnas

Märklaud on valitud: 11. juunil alustavad Diana Arbenina ja ansambel Notšnõje Snaiperõ Tallinnas jahti rock and roll´i austajate südametele. Tallinlased ja külalised kuulevad Nordea kontserdimajas kõike, mida  25 aasta jooksul mängitud: alates hittidest „31 веснa“ („31. kevad“) ja „Морячка“ („Merenaine“) ning lõpetades hittidega «Разбуди меня» („Ärata mind“) ja „ЦОЙ» („TSOI“) -  seda nii vanades kui uutes arranžeeringutes.

Ansambel  Notšnõje Snaiperõ  koos oma kauaaegse liidri Diana Arbeninaga on tõeline legend, kes on väljunud traditsioonilise vene roki piiridest. Diana eksperimenteerib pidevalt heliga, on loonud juba üle kahesaja laulu ja jätkab võlumist.

Ansambel Notšnõje Snaiperõ loodi 1993. aastal Sankt-Peterburgis ja hakkas mängima rokki. 24 tegevusaasta jooksul on ansambel salvestanud üle 10 albumi, hulgaliselt hitte, oma kontsertide CD-sid ja DVD-sid. Nad on kontserte andnud kõikides Venemaa regioonides, SRÜ riikides, Lääne-Euroopa maades, Baltimaades, Kagu-Aasia maades, Iisraelis, Araabia Ühendemiraatides, USA-s, Kanadas, Austraalias, Jaapanis ja Hiinas.

Tundub, et 2018. aastal on Diana Arbeninal jälle 48 tundi ööpäevas. Juba 4. veebruariks  valmistasid Snaiperõd ette klipi «Грустные люди“ („Kurvad inimesed“) esmaesitluse. Peaosa mängis selles Arbenina ise. Laulja partneriks oli võtetel ta sõber näitleja Artur Smoljaninov -  Diana arvates „üks kõige kurvemaid inimesi“, kes ta teele on sattunud.

11. juunil on ansamblil Notšnõje Snaiperõ kirbul Tallinna austajate südamed. Publikut, kes on igatsenud Arbeninale omast südikust, avatust,  ansambli tundeküllust ja energiat, ootavad uus lavakujundus ja harjumuspäraste laulude ootamatud arranžeeringud. Tallinlastest austajatel on taas võimalus koos ansambliga hittide «Грустные люди» („Kurvad inimesed“), «ЦОЙ» („TSOI“), «Лети моя душа» („Lenda, mu hing“), «Южный полюс» („Lõunapoolus“), «Oчень хотела» („Tahtsin väga“) saatel hääl kähedaks laulda. Kindlasti tuleb esitamisele juba paljude põlvkondade lemmik -  hümn noorusele «31 весна» (31. kevad“).

Tähelepanu: seekord on kontserdil fännitsooni seisukohad, ainult 400 piletit. Kõik ülejäänud, alates 9. reast, on istekohad!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Diana Arbenina ja ''Night Snipers'' / Диана Арбенина и ''Ночные Снайперы'' E 11.6.2018 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 20.00 - 50.00
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Sündmus toimub vene keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                            
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Alexela Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Worex Music OÜ
Nõmme tee 48-35 Tallinn 13417 Harjumaa
+372 53428382
worexmusic@gmail.com