logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ELDERBROOK - Inner Light Tour 2022

N 5.5.2022 19:00
29.90 - 34.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea klient!
 
Pandeemiast tulenevate rahvusvaheliste piirangute tõttu lükkub edasi Elderbrooki detsembrikuine kontsert. Kontserdi uueks kuupäevaks on 5. mai 2022. Muutub ka kontserdi toimumiskoht - uueks kohaks on klubi D3, aadressil Telliskivi 62/2.
 
Kõik tavapiletid kehtivad ka uuel kuupäeval uues toimumiskohas ning neid ei ole tarvis ümber vahetada, tagasi ostetakse Fotografiska näitus + kontsert piletid. 
 
Kes soovib enda ostetud pileteid tagastada, siis andke sellest teada hiljemalt 06.12.2021 aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber.
Müügipunktist ostetud pileteid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K ja Viru Keskus.
Peale 06.12.2021 piletite tagasisostusoovi enam ei rahuldata ning pilet kehtib 05.05.22 kontserdil.
 
Vabandame tekkinud ebamugavuste pärast!
 
SUPERHITIGA "COLA" TUNTUST KOGUNUD INGLISE PRODUTSENT ELDERBROOK ESINEB TALLINNAS

Andekas Inglise produtsent ja laulukirjutaja Elderbrook esineb 5. mail “Inner Light Tour 2022” kontserttuuri raames klubis D3 Tallinnas.

Suurepärane live artist, klassikalise väljaõppega multiinstrumentalist, produtsent, laulja ja laulukirjutaja ELDERBROOK oskab luua emotsiooniderohket muusikat, ka tundlikel identiteedi ja vaimse tervise teemadel. Sõltumata ruumi suurusest, olenemata vokaali kõlast ja takti kiirusest, on Elderbrooki jaoks kõige olulisem tähendusrikka sideme loomine. Artisti jaoks, kes ei sobitu moodsas elektroonilises maailmas täpselt ühte ega teise raamistikku, on just tugev side kõige alus.
 
Elderbrooki saatis 2017. aastal edu, kui ta andis koos Camelphat’iga välja loo nimega “Cola”, millest sai ülemaailmne superhitt ning on tänaseks üksnes Spotify platvormil kogunud üle 190 miljoni kuulamise. Lugu teenis artistile ka Grammy ja Ivor Novello auhindade nominatsioonid, koos esikoha positsiooniga mitmetes tantsumuusika edetabelites.

Koostöö mainekate produtsentidega nagu Camelphat, Diplo, Black Coffee, Rudimental ja Martin Garrix, on taganud andekale muusikule rahvusvahelise tuntuse nii multi-instrumentalisti, produtsendi kui laulja ja laulukirjutajana. Üheks silmapaistvamaks projektiks võib pidada Elderbrooki ja Rudimentali ühist teost “SOMETHING ABOUT YOU”, millele on kogunenud digiplatvormidel enam kui 50 miljonit kuulamist ja 18 miljonit muusikavideo vaatamist. Samuti võib tähelepanuväärse palana välja tuua eduka singli "NUMB".  “Mulle meeldib mitmesugune muusika, popist kuni põrandaaluse elektroonilise teknoni. Ma ei sooviks ennast mingil moel limiteerida,” räägib Elderbrook oma loomingu taustast.
 
 
Sündmused