logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ELDERBROOK - Why Do We Shake in the Cold? Tour 2021

K 1.12.2021 19:00
Fotografiska Tallinn
29.90 - 38.90
SUPERHITIGA "COLA" TUNTUST KOGUNUD INGLISE PRODUTSENT ELDERBROOK ESINEB TALLINNAS

Andekas Inglise produtsent ja laulukirjutaja Elderbrook esineb 1. detsembril oma debüütalbumi “Why Do We Shake in the Cold?” kontserttuuri raames Fotografiska Tallinnas.

Suurepärane live artist, klassikalise väljaõppega multiinstrumentalist, produtsent, laulja ja laulukirjutaja ELDERBROOK oskab luua emotsiooniderohket muusikat, ka tundlikel identiteedi ja vaimse tervise teemadel. Sõltumata ruumi suurusest, olenemata vokaali kõlast ja takti kiirusest, on Elderbrooki jaoks kõige olulisem tähendusrikka sideme loomine. Artisti jaoks, kes ei sobitu moodsas elektroonilises maailmas täpselt ühte ega teise raamistikku, on just tugev side kõige alus.
 
Elderbrooki saatis 2017. aastal edu, kui ta andis koos Camelphat’iga välja loo nimega “Cola”, millest sai ülemaailmne superhitt ning on tänaseks üksnes Spotify platvormil kogunud üle 190 miljoni kuulamise. Lugu teenis artistile ka Grammy ja Ivor Novello auhindade nominatsioonid, koos esikoha positsiooniga mitmetes tantsumuusika edetabelites.

Koostöö mainekate produtsentidega nagu Camelphat, Diplo, Black Coffee, Rudimental ja Martin Garrix, on taganud andekale muusikule rahvusvahelise tuntuse nii multi-instrumentalisti, produtsendi kui laulja ja laulukirjutajana. Üheks silmapaistvamaks projektiks võib pidada Elderbrooki ja Rudimentali ühist teost “SOMETHING ABOUT YOU”, millele on kogunenud digiplatvormidel enam kui 50 miljonit kuulamist ja 18 miljonit muusikavideo vaatamist. Samuti võib tähelepanuväärse palana välja tuua eduka singli "NUMB".  “Mulle meeldib mitmesugune muusika, popist kuni põrandaaluse elektroonilise teknoni. Ma ei sooviks ennast mingil moel limiteerida,” räägib Elderbrook oma loomingu taustast.
 
Elderbrook avaldas möödunud sügisel intiimse debüütalbumi “WHY DO WE SHAKE IN THE COLD?” koos Suurbritannia ja Euroopa tuuri uudisega, mille kuupäevade hulka kuulub ka kontsert Tallinnas, Fotografiskas. Omanäoline debüütplaat keerleb ümber keeruka identiteedi, emotsioonide ja inimsuhete temaatika, esitledes Elderbrooki elektroonilises ruumis tegutseva unikaalse artistina, kelle looming on kui emotsionaalne ja meeliülendav rännak, millele on peenelt juurde põimitud storytelling elemente.

"Olen selle albumi üle väga uhke. See on mu viimase viie aasta töö kulminatsioon ja ma ei jõua ära oodata, et saaksin seda kõigiga jagada. Album on seotud inimeste omavaheliste suhetega ja viisiga, kuidas me inimestena üksteist vajame. Ma arvan, et just praegu on eriti oluline, et inimesed mõistaksid seda, et mõnikord on täiesti normaalne end üksildasena ja raskes seisus tunda. Kuid omavahel rääkides ja teistega mõtteid jagades saame üksteise koormust veidi leevendada," selgitab Elderbrook stuudioalbumi tausta. 

Elderbrook esineb “Why Do We Shake In The Cold?” tuuri raames Fotografiska Tallinnas 1. detsembril 2021.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ELDERBROOK - Why Do We Shake in the Cold? Tour 2021 K 1.12.2021 19:00 Fotografiska Tallinn 29.90 - 38.90
Hinnainfo
Jälgi üritust Facebookis.

Pileti hind al. 24 €
Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
Kontsert + Fotografiska näitusekülastus 38 €
Alusta oma kontsertõhtut näitusekülastusega, mille jaoks sobib ideaalselt aeg näiteks tunnikese jagu enne kontserti. Pilet kehtib kontserdiga samal päeval kogu päeva pikkuses. 

AJAKAVA: 
Uksed avatakse kell 19:00
Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. igas vanuses lastel.

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Fotografiska Tallinn
Telliskivi 60a-8 Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud IN FLAMES - I, The Mask Tour PeatatudPeatatudIN FLAMES - I, The Mask Tour - Helitehas, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet LARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) LARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 50.30 - 130.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Slipknot - We Are Not Your Kind Tour 2021 Slipknot - We Are Not Your Kind Tour 2021 Saku Suurhall, Eesti 60.80 - 180.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet TRICKY - Autumn Tour 2021 TRICKY - Autumn Tour 2021 Fotografiska Tallinn, Eesti 39.90 - 49.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet LUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour (17.03.2020 asendus) LUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour (17.03.2020 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 60.30 - 230.30
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!