Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ewert and The Two Dragons ''Hands Around the Moon'' esitluskontsert Tartus

N 7.3.2019 19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Ewert and The Two Dragons lükkab Tartu esitluskontserdid haiguse tõttu edasi

Järgmisel nädalavahetusel toimuma pidanud  Ewert and The Two Dragons’i albumi “Hands Around the Moon” välja müüdud esitluskontserdid ERMi blackboxis lükkuvad haiguse tõttu edasi. Uued kontserdikuupäevad on 6. ja 7. märts.

Järgmisel nädalavahetusel toimuma pidanud Ewert and The Two Dragons’i kontserdid lükkuvad märtsi kuna bändi solist Ewert Sundja haigestus. “Mul on küll väga kahju, kuid järgmisel nädalalõpul ei suudaks ma endast laval veel 100% anda. Seetõttu võtsime vastu raske otsuse liigutada Tartu kontserdid märtsi algusesse – et ei kannataks ei kontsertide kvaliteet ega minu tervis,” sõnab Ewert.

Märtsi alguse kontsertidel kehtivad kõik seni ostetud piletid (6. märtsil 11ndaks jaanuariks ostetud piletid ja 7. märtsil 12ndaks jaanuariks ostetud piletid). Piletilevi ostab piletid tagasi kõigilt, kellele uued kuupäevad ei sobi. Kõik teised kontserdid toimuvad plaanipäraselt


EWERT AND THE TWO DRAGONS – HANDS AROUND THE MOON esitluskontsert
07.03.2019 Tartu, Eesti Rahva Muuseum


Kauaoodatud uus album ansamblilt Ewert and The Two Dragons on nüüd kohal! “Hands Around the Moon” on oluliseks verstapostiks bändi tänaseks juba kümne aasta pikkusel teekonnal. Värske helikeel ning põnevad muusikalised ideed, mida aitas realiseerida produtsent Sander Mölder, on andnud draakonite tuttavale käekirjale uue hingamise ning album pakub kuulajaile rohkelt avastamis- ja äratundmisrõõmu.

Tuuri esimese tsükli jooksul külastatakse üle pikkade aastate mitmeid Eesti paiku ning antakse ka kontserdid Lätis, Leedus ja Soomes. Kontsertidel esitatakse lisaks uuele muusikale ka bändi lemmikuid lugusid eelnevatelt albumitelt.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Ewert and The Two Dragons ''Hands Around the Moon'' esitluskontsert Tartus N 7.3.2019 19:00 Eesti Rahva Muuseum, Tartu 25.50
Hinnainfo
Pileti hind 19€/ 25€

Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.

Sissepääs avatakse 1 h enne algust.
Ürituse kestus 4 h.
Pildistamine ja filmimine ainult kokkuleppel ürituse korraldajaga.
Toimumiskoht
Muuseumi tee 2 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Made In Baltics Entertainment OÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa
6018082
toomas@madeinbaltics.eu