Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ewert and The Two Dragons suurkontsert Hiiumaal

L 13.7.2019 20:30
Hiiumaa Suuremõisa lossipark

Ewert and The Two Dragons esineb sel suvel esmakordselt Hiiumaal!
 
Sel suvel, 13. juulil, annab Hiiumaal, Suuremõisa lossihoovis kontserdi Ewert and The Two Dragons. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis.
 
Eelmise aasta lõpus oma neljanda stuudioalbumi “Hands Around The Moon” välja andnud Ewert and The Two Dragons jõuab sel suvel esmakordselt Hiiumaale esinema. Bändi selle suve ainus soolokontsert toimub imeilusas Suuremõisa lossihoovis.
 
“Oleme Hiiumaa kontserdi eel väga elevil. Mängime küll suvel mitmel festivalil, kuid täispikka soolokontserti saabki näha ja kuulda vaid Suuremõisa lossihoovis,” räägib bändi solist Ewert Sundja. “Produktsiooni osas me kindlasti allahindlust ei tee – mandrilt tuuakse saarele suur hulk tehnikat, mis meie muusikat võimsamalt publikule edastada aitab ning visuaalselt toetab.”
 
Draakonitel on selja taga edukas kontserttuur Euroopas ning enne seda ka kodumaal. “Uus album tõi meile kahtlemata uue hingamise ning seda tundsime ka tuuritades. Meid võeti väga soojalt vastu nii Eestis kui ka mujal,” sõnab kitarrist Erki Pärnoja. Albumiga “Hands Around The Moon” võitis bänd jaanuaris ka Eesti Muusikaauhindade jagamisel kolm auhinda – Aasta Albumi, Aasta Rockalbumi ning Aasta Ansambli kategooriates.
 
“Mandri-inimestele võib tunduda Hiiumaa veidi kauge ja kättesaamatu, kuid tegelikult see nii ei ole,” räägib trummar Kristjan Kallas. “Käisime poistega ise kohapeal, Suuremõisa lossi juurde jõuab vähem kui kolme tunniga. Tore fakt on veel see, et kui “Hands Around The Moon” Tallinnast välja sõites automakist mängima panna, lõppeb plaadi viimane lugu Rohuküla sadamasse jõudes,” vihjab Kristjan.
 
“Usun, et meie Hiiumaa kontsert pakub mõnusa lõõgastushetke kõigile. Kes on Hiiumaal varem käinud, see teab, miks see paik nii maagiline on ning kes ei ole, siis on nüüd suurepärane võimalus Hiiumaad avastama tulla ja ühtlasi ka kontserti külastada,” lisab bassist Ivo Etti.
 
Ewert and The Two Dragons esineb Hiiumaal, Suuremõisa lossihoovis 13. juulil. Piletid on nüüd müügil Piletilevis.
 
Vaata ja kuula:
Ewert and The Two Dragons – Somewhere https://youtu.be/ZWHY3xzTB5I

Ewert and The Two Dragons – The Line (live at Kultuurikatel) https://youtu.be/v3UrlJRhHBE

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Ewert and The Two Dragons suurkontsert Hiiumaal L 13.7.2019 20:30 Hiiumaa Suuremõisa lossipark 19.50
Hinnainfo
Pilet 19€
 
Lapsed, vanuses kuni 6 aastat (k.a.) saavad sisse tasuta
Sissepääs avatakse kell 17:00.
Kontsertprogramm algab 19:30.
Ewert and The Two Dragons alustab 20:30. 
Ürituse lõpp on orienteeruvalt 22:00.
Pildistamine/ filmimine korraldajaga kokkuleppel
 
 
Toimumiskoht
Hiiumaa Suuremõisa loss
Suuremõisa küla Pühalepa vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Made In Baltics Entertainment OÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa
6018082
toomas@madeinbaltics.eu
reg.nr: 14510259