Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Folk-rock muusiku AUSTIN MILLER`i (Florida, USA) akustiline soolokontsert

N 24.5.2018 19:00
Võru Kultuurimaja
8.50 - 10.50
Austin Miller hakkas muusika vastu huvi tundma juba varajases lapseeas. Ta on läbi-lõhki ameeriklane, üles kasvanud Springsteeni ja Petty muusikat kuulates; tema kodus oli harva hetki, kus raadio või mõni plaat ei oleks mänginud. Kuigi Miller istus juba kolmeselt klaveri taha, hakkas ta ise laule kirjutama alles kolledžis, seda tänu inspiratsiooni puhangule, mis tabas teda Bob Dylani muusika lummuses.

Tänaseks on Miller esinenud 40 osariigis ja 13 välisriigis. Tema oskuslik ja läbimõeldud kitarri- ja rütmide käsitlemine on pälvinud palju ülemaailmset kiitust ja tunnustust. Raske uskuda, et muusik on vaid 27 aastat vana!

Milleri laulud sünnivad pikkadel kiirteedel ühest kontserdipaigast teise sõites. Tema vahetu stiil, mahe hääl ja ameerikalik folc-rock muusika võlub kuulajaid nii Ameerikas kui Euroopas. Laulu sõnadel on tema muusikas eriline koht. Austin Milleri kohta on öeldud, et ta pole mitte ainult laulja ja laulukirjutaja vaid ta on ka jutuvestja. Millerit peetakse üheks parimaks nooreks folkartistiks Ameerikas.

Milleri kolmas ja seni kõige ambitsioonikam album on „Engine”. Sellel on armastuse ja kaotuse lugusid, kus muusik kombineerib täpselt timmitud kitarrimängu just paraja annuse melanhooliaga. Teda saadavad muusikud, kellega koos esineti ka viimasel plaadiesitlustuuril „More Than One Way”. Kuna koostöö sujus, lindistati sama koosseisuga ka „Engine”. Tõsi, seda head koostööd on kuulda plaadi esimesest kuni viimase looni: esiplaanil Milleri mahe hääl, mida saadavad taustamuusikute peenetundelised ja pehmed meloodiad. 

Laulus “Skeleton Keys” laulab Miller: “I will rest when it’s assured that I have no reason to be awake.” (Ma puhkan siis, kui on kindel, et mul pole põhjust ärkvel olla). Tundub, et ta peab seda hetke veel otsima ..... ja seda parem kuulajaile!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Folk-rock muusiku AUSTIN MILLER`i (Florida, USA) akustiline soolokontsert N 24.5.2018 19:00 Võru Kultuurimaja 8.50 - 10.50
Hinnainfo
Piletid hinnaga 10 € ja 8 € (õpilane, tudeng, pensionär) on müügil Võru Kandle kassas ja Piletilevis.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
SA Võru Kannel
Liiva 13 Võru 65609 Võrumaa
7868676
info@vorukannel.ee