Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

GUNNAR GRAPS 69 - 17. mälestuskontsert

R 27.11.2020 19:00
Kochi Aidad
Gunnar Graps 69 
17. Mälestuskontsert
27.11.2020
 
Hoolimata viiruse vintsutustest, toimub ka sel aastal juba pikkade traditsioonidega Gunnar Grapsi mälestuskontsert. Iga tulihingelise rokisõbra auasjaks on tulla Gunnar Grapsi sünnipäeval sellele ainulaadsele muusikaüritusele. Tänavuaastane Gunnar Grapsi mälestuskontsert  on juba seitsmeteistkümnes ja toimumiskohaks juba koduseks saanud Kochi Aidad.

Kõigil, kelle hinge on „raudmehe” muusika puudutanud, on võimalus tulla 27.novembril Kochi Aitadesse ja nautida esinejate superesitusi ning laulda ansamblitega võidu Grapsi „Raudmeest“, „Valgust“ ja teisi rokirahva mällu igaveseks talletunud lugusid. "Kuigi kontserttegevus on seoses viiruse levikuga kõvasti kannatada saanud, loodame siiski, et ka sel aastal peetakse vanameistrit sama agaralt meeles nagu eelnevatelgi,“ ütles ürituse üks korraldaja Margus Pilt ning lisas, et kontserdi toimumise õnnestumiseks järgime kõiki nõutud ohutusnõudeid..

Seekordne esinejatenimekiri on pikk ja väärikas. Esimesena tuleks kindlasti ära märkida Grapsi oma Magnetic Band, milles Gunnari vokaali on suurepäraselt esitamas meie üks paremaid bluusi- ja rokihääli Freddy Tomingas ning kogu projekti eestvedaja on Erki Sepp. Tänavu on rokisõpradel harukordne võimalus saada osa ka teise Grapsiga seotud legendaarse ansambli Ornament tribuutprojekti eksklusiivsest esinemisest. Kuna Ornament on vaid seoses Grapsi mälestuskontserdiga end laval kolmandat korda näitamas, siis sellest ka projekti nimeks Ornament tribuut vol.3, mille koosseisus Rait Sohkin, Elmar Liitmaa, Avo Ulvik, Andres Oja, Jaanus Raudkats. Oma kummarduse vanameistrile teeb ka Grapsi bändi omaaegne kitarrist Tamur Marjasoo, kes toob endaga lavale aukartust äratava hulga sõpru nagu Sven Valdmann (Shower), Ardo Põder (Shower), Meelis Saueauk, Erik Meremaa (House Of Games), Aivar Niiholm, Indrek Tiisel, Andrus Kanter. Mälestuskontserdi  teine organisaator Jaanus Raudkats ütles, et tänavune mälestuskontsert annab lausa väikese festivali möödu välja kuna lisaks eelpool mainituile bändidele, astub lavale Austraalia-Eesti ansambel Divine Animals ning kodumaine projekt 3A+. Kindlasti väärib tähelepanu rokiseltskonnale juba tuttavate meeste Elmar Liitmaa ja Tanel Laidna sel aastal tuule tiibadesse saanud ansambel Fööniks.
Uksed avanevad kl 19:00. Esimene ansambel alustab kl. 20:00.

„Gunnar Graps (27.11.1951-17.05.2004) oli Eestis omaette nähtuseks tõusnud muusik, kes viljeles erinevaid stiile, kuid jäi truuks eelkõige rokile ja bluusile. Aastal 2004 omistati Grapsile Eesti Muusikaauhindade jagamisel elutöö auhind.“ (Vikipeedia)
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
GUNNAR GRAPS 69 - 17. mälestuskontsert R 27.11.2020 19:00 Kochi Aidad 13.90
Hinnainfo
Pilet 13€
 
Vanusepiirang 18+
Uksed avanevad kell 19:00
Esimene ansambel alustab kell 20:00
Toimumiskoht
Kochi Aidad
Lootsi 10 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Tuulispask OÜ
Kakumäe tee 13c-4 Tallinn 13516 Harju
56218000
jaanusraudkats@gmail.com
reg.nr: 12664550