Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

GUNS N' ROSES - Not In This Lifetime Tour

E 16.7.2018 16:00
Tallinna lauluväljak
69.50 - 299.50

GUNS N’ ROSES ESINEB SUVE KESKEL TALLINNA LAULUVÄLJAKUL MASSIIVSE SHOWGA
KONTSERDI ERIKÜLALISED - VOLBEAT JA THE DEAD DAISIES

Kontserdile on müüdud juba üle 50 000 pileti!

16. juulil esineb Tallinna Lauluväljakul massiivse välishowga taasühinemise tuuri raames rokkansambel GUNS N’ ROSES. Baltikumi aasta suurim kontsert saab olema Ameerika bändi ainsaks esinemiseks regioonis. 

NB! Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Guns N' Rosesi kontserti. Kontserdipäeval saab sõita eribussiga Tartust ja Pärnust Tallinnasse ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tartusse ja Pärnusse. Pileteid eribussidele saab osta SIIT.Guns N’ Rosesi taasühinemisturnee “Not in This Lifetime Tour” sai alguse 2016. aastal ning selle kontsertidest on jõudnud osa võtta juba mitu miljonit inimest. Tuurist on saanud aasta edukaim rokkturnee ning 2018. aasta suvel jõuab Guns N’ Roses esmakordselt ka Eestisse.Lauluväljaku laval astuvad 16. juulil üles laulja Axl Rose, kitarristid Slash ja Richard Fortus, bassimängija Duff McKagan, klahvpillimängijad Dizzy Reed ja Melissa Reese ning trummar Frank Ferrer. Kolmetunnise show raames tulevad esitlusele Guns N’ Rosesi kõik suuremad rokihitid ja ballaadid, sealhulgas “Welcome to the Jungle”, “Live and Let Die”, “Sweet Child O' Mine”, “Estranged”, “November Rain”, “Knockin' on Heaven's Door”, “Paradise City” ja paljud-paljud teised.Kindlasti paluksime kontserdihuvilistel tähelepanu pöörata sellele, et selliste suurte välikontsertide puhul nagu ka Guns N’ Rosesi, mahub Tallinna Lauluväljakule siiski vaid piiratud arv inimesi, mis on tingitud nii show produktsioonist kui ka artisti turvanõuetest. Rammsteini suvisele showle müüdi näiteks kümneid tuhandeid pileteid ära vaid mõne nädalaga. Seega palume kindlasti arvestada, et ka 2018. aasta suurimale kontserdile müüakse vaid kindel arv pileteid. Kontsert on jälgitav Lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole.Guns N’ Roses ei tule aga Eestisse üksi! Neil on kaasas lausa kaks superbändi! 16. juulil astub erikülalisena Lauluväljaku lavale bänd, keda on Eestisse esinema juba väga kaua oodatud - metalse rokenrolli nelik Taanist VOLBEAT, ansambel, kes on julgenud põimida oma raskesse muusikasse kuuekümnendate rokimeloodiaid ja elvislikku staarisuhtumist.Tallinnas teeb kaasa ka Austraalia-Ameerika rokkbänd THE DEAD DAISIES, mille koosseisu kuuluvad sellised tippmuusikud nagu kitarrist Doug Aldrich (Whitesnake/Dio), laulja John Corabi (Mötley Crüe/The Scream), basskitarrist Marco Mendoza (Thin Lizzy/Whitesnake), trummar Deen Castronovo (Journey/Bad English) ja rütmikitarrist David Lowy (Red Phoenix/Mink). Bänd, kel ilmub aprilli alguses juba neljas stuudioalbum “Burn It Down “ ning kelle motoks on “Rock is indeed alive and well”!NB! Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Guns N' Rosesi kontserti. Kontserdipäeval saab sõita eribussiga Tartust ja Pärnust Tallinnasse ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tartusse ja Pärnusse. 
Pileteid eribussidele saab osta SIIT.

Kontserti toetab Star FM.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
GUNS N' ROSES - Not In This Lifetime Tour E 16.7.2018 16:00 Tallinna lauluväljak 69.50 - 299.50
Hinnainfo

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Seisupilet 69 € 
(hind kehtib kuu lõpuni. hind tõuseb!)

NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel. Vanusepiirangut pole.
Korraldaja ei soovita valju heli ja rahvamasside tõttu kaasa võtta sülelapsi, samuti on lapsevankrid tülikad ja ohtlikud rahva sees.

AJAKAVA:
16:00 väravad
18:30 The Dead Daisies (aus/us)
19:20 Volbeat (dk)
20:30 GUNS N’ ROSES (us) 
23:59 ürituse lõpp

Kontsert on jälgitav Lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole. Kontserdiala eelplaaniga saab tutvuda siin.


PILETIHINNAD

Seisupilet 69 €  
(hind kehtib kuu lõpuni. hind tõuseb!)

Golden Circle (fännitsoon) 99 € (välja müüdud)
piiratud mahtuvusega ala lava ees

VIP-PAKETID:

Golden Circle Early Entry Package 274 
Varajase sissepääsu pakett, mis sisaldab
- seisupiletit fännitsoonis (Golden Circle)
- varajasemat sissepääsu Tallinna Lauluväljakule
- suveniiriks mõeldud Guns N' Rosesi kaelakaarti ja paela
- eksklusiivset Guns N' Rosesi VIP kingitust
- meeneks mõeldud VIP piletit
- paketti ostjatele mõeldud eraldi abipersonali
Tähelepanu! VIP pakettide omanike sissepääsu kellaajad võivad erineda Piletilevis kirjas olevatest kellaaegadest. VIP Nation võtab kõigiga e-maili teel ühendust 1 nädal enne kontserti, et täpsustada täpne VIP pakettide omanike ajakava.

Paradise City Dinner Party Package 299 €
Õhtusöögiga VIP-pakett, mis sisaldab:
- seisupiletit fännitsoonis (Golden Circle)
- VIP parkimiskohta
- sissepääsu eraldatud VIP-väravast
- sissepääsu Mere värava lähedal asuvasse VIP telki, kus on eraldi baar, istumiskohad ning eraldi tualetti. NB! VIP-telgist ei ole otsevaadet lavale
- tervitusjook (vesi ja klaas veini või õlut)
- kontserdile eelnevat sooja ning külma toiduga buffet (täpne kellaaeg täpsustamisel; buffet ei sisalda alkohoolseid jooke)
- suveniiriks mõeldud Guns N Rosesi kaelakaarti ja paela
- meeneks mõeldud VIP piletit
- vihmamantlit ja kõrvatroppe

Welcome To The Jungle Ultimate Package 999 €
Eksklusiivne fännipakett, mis sisaldab:
- seisupiletit fännitsoonis (Golden Circle), võimalusega kasutada spetsiaalselt seisukohtadega VIP-poodiumit kontserdi nautimiseks
- kohtumist Guns N’ Rosesi tehnilise meeskonnaga, et mõista mida tähendab maailma suurima rokk produktsiooniga tuuritamine
- varajasemat sissepääsu Tallinna Lauluväljakule
- võimalust liikuda edasi-tagasi terve õhtu jooksul fännitsooni ja seisukohtadega VIP poodiumi vahel
- eksklusiivset ligipääsu hea vaatega seisukohtadega VIP-poodiumile. Poodiumi juures asub ka eraldi baar, kus õlu ja vein on tasuta!
- võimalust teha grupipilti laval enne kontserti *
- suveniiriks mõeldud Guns N Rosesi kaelakaarti ja paela
- eksklusiivset Guns N Rosesi VIP kingitust
- meeneks mõeldud VIP piletit
- paketti ostjatele mõeldud eraldi abipersonali
* Bändiliikmed pildi tegemisel ei osale.
Tähelepanu! VIP pakettide omanike sissepääsu kellaajad võivad erineda Piletilevis kirjas olevatest kellaaegadest. VIP Nation võtab kõigiga e-maili teel ühendust 1 nädal enne kontserti, et täpsustada täpne VIP pakettide omanike ajakava.

VIP-pakette puudutavate küsimustega palume kirjutada aadressil vip@bdg.ee

Sissepääs ratastooliga olemas, soodustusi sissepääsul ei ole. Ratastoolis inimestele on piiratud arv kohti invatribüünil (välja müüdud). Sissepääsul kontrollitakse invatõendi olemasolu. Hea ligipääsetuvusega tualetid asuvad tribüüni läheduses. Saatja pilet 10 €.

Ratastooli- ja saatja pileteid puudutavate küsimustega palume kirjutada aadressil info@piletilevi.ee

Raske ja sügava nägemispuudega isiku saatja pääseb kontserdile koos nägemispuudega isikuga 10-eurose piletiga. Selleks tuleb esitada sissepääsul rasket või sügavat nägemispuuet tõendav dokument, isikuttõendav dokument ja kehtivad ürituse pääsmed (nägemispuudega isikul peab olema kehtiv täishinnaga pilet, saatjal 10-eurone pilet). Rasket või sügavat nägemispuuet tõendavaks dokumendiks loetakse, kas pensionitunnistust või puude raskusastme määramise otsuse lehekülge, kus on märgitud isikule määratud nägemispuue ja selle raskusaste.

NB! Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Guns N' Rosesi kontserti. Kontserdipäeval saab sõita eribussiga Tartust ja Pärnust Tallinnasse ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tartusse ja Pärnusse. Pileteid eribussidele saab osta SIIT.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee 

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Narva mnt 95 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee