logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Otsi kaardilt
Vali periood

Helloween & Hammerfall United Forces tour (27.10.20, 11.05.21 ja 29.03.22 asendus)

T 2.5.2023 19:00
Noblessneri Valukoda, Tallinn
 
SAKSA METALBÄND HELLOWEEN & ROOTSIST PÄRIT HAMMERFALL ÜHENDAVAD JÕUD 2023 KEVADEL NOBLESSNERI VALUKOJAS 

HELLOWEEN oli sunnitud oma plaanitud kontserttuuri edasi lükkama ning Tallinna kontserdi uueks kuupäevaks on 2. mai 2023. Nüüd aga plaanib bänd tulla veelgi suurema energiaga, kaasates tuurile sõbrad ansamblist HAMMERFALL. "UNITED FORCES 2022" kontserttuur annab fännidele võimaluse kogeda nii kauaoodatud Helloweeni kui ka Rootsi bändi HammerFalli jõudu ja energiat. Mõlemad bändid astuvad lavale loominguga uutelt albumitelt, andes fännidele võimaluse kuulata värsket materjali esmakordselt live esituses.
 
We are `hammered´ to have our friends from HAMMERFALL with us on tour! Back in 2002 the band produced their album “Crimson Thunder” in my studio in Tenerife and we had a lot of fun back then. This mega- package is delivering the appropriate metal-spectacle to enter the stage with full power!" -- Andi Deris, HELLOWEEN
 
"We are so ridiculously excited about this! Not only do we get to go out on tour again after two looooooooong years of stage draught, but we get to do it with a band that we love and was a great inspiration to us in forming HAMMERFALL in the first place. The UNITED FORCES TOUR will be something truly special, you can count on that!
-- Oscar Dronjak, HAMMERFALL

Vaadates tagasi Helloweeni eelmisele tuurile “Pumpkins United World Tour”, mis nimetati pressi poolt aasta turneeks, on kõigil bändiliikmetel endiselt suur naeratus näol. “Tagasiside oli üleolevalt positiivne. Kuulda ja lugeda, et tegu oli kellegi elu parima kontserdikülastusega, motiveerib muusikuid fännidele veel rohkem vastu pakkuma. Läheme järgmisele ringile!” “See imeline teekond oli üks neist maagilistest hetkedest, mida ei ole võimalik sõnadesse panna. Tegime seda, mida kõige rohkem armastame: ägedate inimestega kohtumine, mälestustega ajas tagasi rändamine ja ühiselt Helloweeni peo tähistamine. Unustamatud metalmuusikat täis õhtud, mida sooviksime veel ja veel kogeda.” Aastal 2023 saabub kätte aeg uue Helloweeni live-peatüki jaoks, mille osaliseks saavad ka fännid Eestis.

Oma karjääri vältel, mis ulatub tagasi aastasse 1984, on Helloween mänginud lugematutel festivalidel nagu näiteks Rock in Rio, Loud Park Tokyos, Wacken või Woodstockil Poolas, kus nad astusid üles peaesinejana enam kui poolele miljonile fännile. Bänd on jaganud lava koos Iron Maideni, Black Sabbathi, Dio, Slayeri ja Ozzy Osbourne'iga, kui loetleda vaid mõned nimed. Helloween on tänaseks välja andnud viisteist stuudioalbumit, nende hulgas sellised žanri meistriteosed nagu “Keeper Of The Seven Keys Part I & II”.

2021. aasta suvel on oodata bändilt uut omanimelist 16ndat stuudioalbumit "Helloween". “The Pumpkins United World Tour 2017 - 2019 tegi meist taas tõelise bändi - oleme kõik huvitatud uue stuudioalbumi salvestamisest. Kunstiliselt on see äärmiselt põnev,” ütleb Andi Deris. Helloween, ning seda just Pumpkins United koosseisus, läks oma kodustuudiosse Hamburgis, kust kõik kolmkümmend viis aastat tagasi alguse sai. Selleks, et minna nö. tagasi oma juurte juurde, kaasatakse uue kauamängiva salvestamisel sama analoogset riistvara, mida kasutati ka albumite “Master Of The Rings”, “Time Of The Oath” või “Better Than Raw” puhul. Produtsendid Charlie Bauerfeind ja Dennis Ward on sama põnevil bändipoolse värske ning kvaliteetse materjali üle. Michael Kiske ja Kai Hansen... Dani Löble mängimas Ingo Schwichtenbergi originaalset trummiseti... ühendatud jõududega ilmub ansambli uus album tõelise pauguga.
 
“Oli meeletult lõbus panna kokku kontsert varasemate albumite lugudest, esimese tuuri peatüki tarbeks. Aga uue albumiga suudame selle veel kõrgemale tasemele viia. Muidugi kaasame ka oma klassikalisi lugusid ning eriti neid, mida eelmise tuuri osana kasutada ei saanud,” lisab Markus Grosskopf.

Asi on ametlik: “United Forces 2022” on tulemas. Legendaarne Helloween naaseb areenile tugevamana kui kunagi varem, kaasas hunnik uut muusikat ja tohutult hobujõudu. Ülim Helloweeni pidu jätkub ning sellest osa saamiseks on miljon põhjust.  Lisaks Helloweenile astub Noblessneri Valukoja lavale Rootsi ansambel HammerFall. Sellest saab üks täiskäigul töötav lõbusõit, mis sõidutab fännid läbi kolme dekaadi ning jõuab välja tänapäeva, et esitleda laivis esmakordselt Helloweeni ja HammerFalli uut materjali.

Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval ning neid ei ole tarvis ümber vahetada.

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Helloween & Hammerfall United Forces tour (27.10.20, 11.05.21 ja 29.03.22 asendus) T 2.5.2023 19:00 Noblessneri Valukoda, Tallinn 70.20
Üritus Helloween & Hammerfall United Forces tour (27.10.20, 11.05.21 ja 29.03.22 asendus)
Kuupäev / Kell T 2.5.2023 19:00
Toimumiskoht Noblessneri Valukoda, Tallinn
Hind 70.20
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Jälgi üritust Facebookis.

UUS KUUPÄEV!
Kõik ostetud piletid KEHTIVAD ka uue toimumiskuupäeva puhul (ümber vahetada pole vaja).

Seisupilet 69 € 


AJAKAVA:
18:00 uksed
19:00 programmi algus
23:00 ürituse orienteeruv lõpp
täpsem ajakava avaldatakse hiljem

Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. igas vanuses lastel.

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

 

Toimumiskoht
Noblessneri Valukoda, Tallinn
Peetri 10 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Helloween & Hammerfall United Forces tour (27.10.20, 11.05.21 ja 29.03.22 asendus)
Kuupäev / Kell T 2.5.2023 19:00
Toimumiskoht Noblessneri Valukoda, Tallinn
Hind 70.20
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet CATS - Esietendus PopulaarnePopulaarneCATS - Esietendus Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.20 - 100.20
Osta pilet CATS PopulaarnePopulaarneCATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.20 - 90.20
Osta pilet CATS PopulaarnePopulaarneCATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.20 - 100.20
Osta pilet CATS PopulaarnePopulaarneCATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.20 - 90.20
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti