Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Hurts - FAITH TOUR 2021 (23.03 asendus)

E 11.10.2021 20:00
Saku Suurhall
Hurtsi sügiseks planeeritud kontsert jääb ära
 
Isiklikel põhjustel ning raskesti ennustatava Covid-19 situatsiooni tõttu sügisel otsustas ansambel Hurts ära jätta kogu oma "FAITH" tuuri. Kontsert Saku Suurhallis pidi toimuma 11. oktoobril.
 
Seoses sellega pakume teile:
- võimalust vahetada Hurtsi kontserdipilet kinkekaardiks väärtusega 130% teie pileti väärtusest, mida saab kasutada ükskõik millise meie korraldatava kontserdi pileti soetamiseks kuni 31. detsembrini 2023:
- võimalust vahetada Hurtsi kontserdipilet ükskõik millise teise meie korraldatava kontserdi pileti vastu
- teie piletiraha tagastamist
 
Palun täida ära vorm (SIIN) enne 31. juulit, 2021 ning saada see aadressile tickets@ltips.lv
Saadame sulle kinkekaardi, teise kontserdi pileti või kanname raha tagasi hiljemalt 3. septembril 2021.
 
Hurtsi liikmed Theo Hutchcraft ning Adam Anderson pöörduvad meie poole järgmise sõnumiga:
 
"Isiklikel põhjustel ning hetkeolukorra tõttu on FAITH tuur tühistatud.
Seda otsust ei olnud sugugi lihtne teha. FAITH on album, mis tähendab meile väga palju ning teie armastus ja toetus viimase aasta jooksul on olnud imeline. Südamlikud vabandused teie kõigi ees.
Loodame, et mõistate, et nii meie kui ka teie jaoks on see õige otsus. 
Hetkel vajame lihtsalt aega.
 
Aitäh kõige eest.
Armastame teid.
 
Theo & Adam"
 
Oleme väga tänulikud, kui otsustad meid toetada ning valid kinkekaardi. See annab sulle võimaluse raha kokku hoida ning osaleda maailmakuulsate staaride kontsertidel. Korraldame kontserte alates 2002. aastast ning oleme toonud Baltikumi selliseid artiste nagu näiteks Ed Sheeran, Jose Carreras, Bryan Adams, Lenny Kravitz, The xx, Sarah Brightman, David Guetta, Placebo,Three Days Grace, Gus Gus, Hurts, LP, Imany, Bullet For My Valentine, Biffy Clyro, Kraftwerk, Little Big, Mika, Yann Tiersen ja mitmed teised. 
Parimate soovidega
 
L Tips Agency

4. septembril ilmus Hurtsi värskeim album “Faith”, millelt kõige tuttavamad lood on ehk “Voices”, “Suffer”, “Redemption” ning  “Somebody”. Bändiliikmed on öelnud, et uus muusika viib neid tagasi juurte juurde ja varasemad hitid nagu “Wonderful Life”, “Better Than Love”, “Stay”, “Sunday”, “Blood, Tears & Gold”, “Illuminated”, “Miracle”, “Somebody To Die For”, “Blind”, “Surrender”, “Some Kind Of Heaven”, “Nothing Will be Bigger Than Us”, “Wings”, “Rolling Stone”, “Wish”, “Beautiful Ones”, “Ready To Go” ja mitmed teised on saanud väärika järje.

 

Intervjuus mainekale muusikaajakirjale NME rääkis bändi vokalist Theo Hutchcraft: “Tahtsime minna tagasi oma esialgse olemuse juurde. Armusime uuesti sellisesse muusikasse, nagu alguses tegime. Meid on alati popmuusika tumedam pool paelunud. On kummaline aeg, et uut muusikat välja anda, kuid tunne on hea, sest meie muusikas on positiivne sõnum, mis räägib muutumisest ja muutuste aktsepteerimisest. Loodan, et inimesed leiavad selle sõnumi meie muusikast üles.” Uus album kinnitab kahtlemata bändiliikmete soovi rõõmustada nii ennast kui ka kuulajaid.

 

Hurts alustas tegevust 2009. aastal Manchesteris kui vokalist Theo Hutchcraft ja multi-instrumentalist Adam Anderson koostööd tegema hakkasid. Neile on omane elegantne riietumisstiil, suurepärased meloodiad pigem 80ndatest kui tänapäevast, pisut sünged, kuid intrigeerivad tekstid ja ei saa alahinnata ka muusikavideosid, mis võtavad tihti üllatavaid pöördeid.

 

Hurts pälvis kiirest tunnustust oma esimese albumiga “Happiness” (2010). Kuus singlit sellelt plaadilt jõudsid edetabelite tippu erinevates Euroopa riikides ning album sai kuldplaadi staatuse Suurbritannias ja Austrias ning plaatinaplaadi staatuse Saksamaal. Bändi staatust popmuusika maailmas kinnitasid ka järgmised plaadid “Exile” (2013), “Surrender” (2015) ja “Desire” (2017).

Hurts esineb Tallinnas, Saku Suurhallis 11. oktoobril. Piletid on müügil Piletilevis.

Vaata ja kuula:

Hurts – Voices https://youtu.be/ekRcuZVlvpU

Hurts – Suffer https://youtu.be/hGCPj32plSU

Hurts – Redemption https://youtu.be/LpQ4l_-ZheY

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Hurts - FAITH TOUR 2021 (23.03 asendus) E 11.10.2021 20:00 Saku Suurhall
Hinnainfo
Seisukohtade ostmisel vali enne soodsam pilet, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)
 
AJAKAVA:
19:00 uksed
20:00 kontsertprogrammi algus
 
LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal.
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.
Toimumiskoht
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
L Tips Agency SIA
Bruņinieku iela 93 - 4, Riga LV-1009 .
+371 29137738
info@ltips.lv
reg.nr: 60212980
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Tarja / Christmas Together 2022 (21.12.20 / 22.12.21 asendus) Tarja / Christmas Together 2022 (21.12.20 / 22.12.21 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 30.80 - 70.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet THE BOOMTOWN RATS, featuring Bob Geldof, Garry Roberts, Pete Briquette and Simon Crowe (18.09.20/08.10.21 asendus) THE BOOMTOWN RATS, featuring Bob Geldof, Garry Roberts, Pete Briquette and Simon Crowe (18.09.20/08.10.21 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 50.80 - 90.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Yes / The Album Series Tour Yes / The Album Series Tour Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 50.80 - 90.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!