logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Otsi kaardilt
Vali periood
Briti popartist James Arthur esineb suvel Haapsalu Lossihoovis
 
Briti popartist ja 2012. aastal sealse talendisaate The X-Factor võitnud James Arthur annab 23. augustil kontserdi Haapsalu Piiskopilinnuses. Piletid kontserdile tulevad müüki 28. jaanuaril kell 10.00 Piletilevis. Piletilevi uudiskirja “Piletipost” saajatel on võimalik pileteid soetada juba 26. jaanuaril alates kella 10st.
 
James alustas lugude kirjutamist 15-aastaselt ning tegutses nii sooloartisti kui ka mitme erineva bändi liikmena. 2012. aastal osales ta talendisaates The X-Factor ning saate võit tõi talle suurema tuntuse muusikasõprade hulgas. Aasta hiljem andis ta välja omanimelise debüütalbumi, mille edukaim lugu “You’re Nobody ‘Til Somebody Loves You” jõudis UK singlite edetabelis teisele kohale.
 
Teine stuudioalbum “Back from the Edge” ilmus 2016. aasta sügisel ning kolmas kauamängiv “YOU” 2019. aasta oktoobris. Albumilt “YOU” leiab hittsinglid “Falling Like The Stars”, “Naked” ning “Empty Space”. “Plaadi nimi on “YOU”, sest vastupidiselt mu eelmisele albumile räägib see sinust, mitte minust,” ütleb James toona ise.
 
Viimased kaks aastat on Jamesi jaoks samuti üsna tempokad olnud. 2020. aasta septembris andis DJ Sigala välja oma singli “Lasting Lover”, millel kuuleb just James Arthuri vokaali ning lisaks oli ta ka üks loo sõnadekirjutajatest. Singli kaasautorite hulka kuulub muideks ka Lewis Capaldi. 2021. aasta novembris ilmus James Arthuri neljas plaat pealkirjaga “It’ll All Make Sense in the End”, millelt kuulsaim singel hetkeseisuga on “Medicine”.
 
Kokku on James Arthur müünud rohkem kui 25 miljonit albumi üle kogu maailma ning Spotifys uulab tema muusikat igakuiselt 22 miljonit inimest. Laulja seni edukaimat hitti “Say You Won’t Let Go” on Spotifys kuulatud üle miljardi korra. Anne-Mariega salvestatud duett “Rewrite The Stars” on saanud pea 400 miljonit kuulamist.
 
James Arthur esineb Haapsalu Piiskopilinnuses 23. augustil. Piletid tulevad Piletilevisse müüki 28. jaanuaril kell 10.00. Piletilevi uudiskirja “Piletipost” saajatel on võimalik pileteid soetada juba 26. jaanuaril alates kella 10st. Samal päeval tulevad müüki ka fännibussi piletid marsruudil Tallinn – Haapsalu - Tallinn. Buss viib 23. augustil soovijad mugavalt otse kontserdile ning toob peale kontserti Tallinnasse tagasi.
 
Vaata ja kuula:
James Arthur – Say You Won’t Let Go https://www.youtube.com/watch?v=0yW7w8F2TVA
James Arthur – Falling Like The Stars https://www.youtube.com/watch?v=PMGY8fLwess
James Arthur & Anne-Marie – Rewrite The Stars https://youtu.be/pRfmrE0ToTo
 

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti