Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

James Blunt - The Afterlove Tour

L 19.5.2018 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Välja müüdud
Välja müüdud

BRITI LAULJA JAMES BLUNT NAASEB UUE TURNEE KONTSERDIGA EESTISSE

Laupäeval, 19. mail esineb taas Nordea Kontserdimajas maailma üks edukamaid sooloartiste, Briti laulja JAMES BLUNT. Muusik saabub Eestisse uue turnee “The Afterlove Tour” raames.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!James Blunt saavutas tõelise läbimurde muusikamaailmas 2004. aastal kaunite ballaadidega oma debüütplaadilt “Back to Bedlam”. Tänaseks päevaks on Blunti albumeid müüdud maailmas üle kahekümne miljoni eksemplari. Teda on tunnustatud mitme muusikatööstuse auhindadega. “Muusika toob inimesed justkui kokku. Laulan omaenda elu kogemustest, aga vahel tulevad inimesed juurde ja räägivad, mida minu lood neile tegelikult tähendavad ja nende inimeste lood on tavaliselt palju mõjuvamad, kui minu omad. Seega maailmas, kus ei ole väga palju võimalusi erinevate inimestega kohtumiseks, tundub just muusika sellena, mis meid kõiki kokku toob. On väga suur au ja nauding, et see kõik on minu tööks ja karjääriks”, ütleb James.Oma viienda stuudioalbumi “The Afterlove” avaldas muusik 2017. aasta kevadel. “Veetsin tervelt kaks aastat uue materjali kallal, et luua plaat, mis oleks minu jaoks rohkem rütmikam ning mitte lihtsalt mina kitarril nukraid lugusid laulmas”, meenutab James Blunt. “Tavapäraselt kirjutan paarkümmend lugu ühe albumiga töötamise käigus, aga uue kauamängiva jaoks kirjutasin üle saja loo! Sain juba varakult aru, et ma tõesti naudin seda mida teen. See tundus suure sammuna edasiminek, kus sain kasutada ka oma nelja eelmise albumi kogemust. Arvan, et suutsin panna tõelise unistuste meeskonna kokku, kuhu kuulusid ka Ed Sheeran ja One Republicu laulja Ryan Tedder”, lisas ta. “Minu eelmised albumid on olnud kõik omavahel seotud ning pigem rohkem “lüüriliselt filtreeritud” aga uue albumi jaoks on nii Sheeran kui Tedder inspireerinud mind “päriselt” midagi ütlema”.Jamesi enda sõnul otsustas ta uue suuna võtta, kuna tundus, et kui ennast pidevalt kordama jääda, võib samahästi artistina ka varsti surnud olla. “Seega soovisin teha midagi värsket ja uut ning ka minu enda jaoks põnevat, sest ega ei tasu ju midagi sellist ette võtta, mis sind külmaks jätab. Ega uus plaat ka nüüd täiesti erinev kõigest eelnevast ei ole, aga kindla peale on see mitmekülgsem ja tõeliselt vingete lugudega, mis loodetavasti on minu kuulajatele positiivselt üllatav.” James Blunti uue stuudioalbumi ilmumisele pühendatud maailmaturnee “The Afterlove Tour” sai alguse Suurbritanniast. Selle raames külastab Briti muusik Eestit juba kolmandat korda - varem on Blunt Maarjamaal esinenud aastail 2009 ja 2011. Tallinnasse jõuab laulja taas 19. mail esinedes Nordea Kontserdimaja laval. Kontserdi raames kõlavad palad nii Jamesi uuelt albumilt, singlid “Bartender” ja “Love Me Better” ning ka ülimaailmsed hitid, sealhulgas muidugi “You're Beautiful”, “Goodbye My Lover”, “High”, “1973”, “Stay the Night” ja paljud teised. Esitusele tuleb ka Euroopas edetabeleid vallutanud ning koostöös Saksa DJ-produtsendi Robin Schulziga salvestatud hitt “OK”.Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Sündmuse koduleht: http://www.fbi.ee

Näita rohkemNäita vähem
Välja müüdud
Hinnainfo

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

Ajakava
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Kontsertprogrammi algus. Ilma vaheajata. Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:30 Ürituse orienteeruv lõpp

Vanusepiirang puudub
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. ka sülelapsel
Kodulehel toodud täishinnad
Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.
Hilinejaid saali ei lubata!

Ratastoolis külastaja / vaegnägija piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee