Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

James Blunt - The Afterlove Tour

L 19.5.2018 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn

BRITI LAULJA JAMES BLUNT NAASEB UUE TURNEE KONTSERDIGA EESTISSE

Laupäeval, 19. mail esineb taas Alexela Kontserdimajas maailma üks edukamaid sooloartiste, Briti laulja JAMES BLUNT. Muusik saabub Eestisse uue turnee “The Afterlove Tour” raames. 
Erikülalisena astub laval üles Eesti muusik Rasmus Rändvee.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

Alates 12. aprillist kannab Solarise keskusega ühes majas asuv Tallinna kontserdimaja Alexela Kontserdimaja nime. Kõik muu jääb samaks – ilu ja hubasus ning otseloomulikult väga paljude muusika- ja teatrisõprade lemmiksaal, kus ka edaspidi toimub põnevaid üritusi.
James Blunt saavutas tõelise läbimurde muusikamaailmas 2004. aastal kaunite ballaadidega oma debüütplaadilt “Back to Bedlam”. Tänaseks päevaks on Blunti albumeid müüdud maailmas üle kahekümne miljoni eksemplari. Teda on tunnustatud mitme muusikatööstuse auhindadega. “Muusika toob inimesed justkui kokku. Laulan omaenda elu kogemustest, aga vahel tulevad inimesed juurde ja räägivad, mida minu lood neile tegelikult tähendavad ja nende inimeste lood on tavaliselt palju mõjuvamad, kui minu omad. Seega maailmas, kus ei ole väga palju võimalusi erinevate inimestega kohtumiseks, tundub just muusika sellena, mis meid kõiki kokku toob. On väga suur au ja nauding, et see kõik on minu tööks ja karjääriks”, ütleb James.Oma viienda stuudioalbumi “The Afterlove” avaldas muusik 2017. aasta kevadel. “Veetsin tervelt kaks aastat uue materjali kallal, et luua plaat, mis oleks minu jaoks rohkem rütmikam ning mitte lihtsalt mina kitarril nukraid lugusid laulmas”, meenutab James Blunt. “Tavapäraselt kirjutan paarkümmend lugu ühe albumiga töötamise käigus, aga uue kauamängiva jaoks kirjutasin üle saja loo! Sain juba varakult aru, et ma tõesti naudin seda mida teen. See tundus suure sammuna edasiminek, kus sain kasutada ka oma nelja eelmise albumi kogemust. Arvan, et suutsin panna tõelise unistuste meeskonna kokku, kuhu kuulusid ka Ed Sheeran ja One Republicu laulja Ryan Tedder”, lisas ta. “Minu eelmised albumid on olnud kõik omavahel seotud ning pigem rohkem “lüüriliselt filtreeritud” aga uue albumi jaoks on nii Sheeran kui Tedder inspireerinud mind “päriselt” midagi ütlema”.Jamesi enda sõnul otsustas ta uue suuna võtta, kuna tundus, et kui ennast pidevalt kordama jääda, võib samahästi artistina ka varsti surnud olla. “Seega soovisin teha midagi värsket ja uut ning ka minu enda jaoks põnevat, sest ega ei tasu ju midagi sellist ette võtta, mis sind külmaks jätab. Ega uus plaat ka nüüd täiesti erinev kõigest eelnevast ei ole, aga kindla peale on see mitmekülgsem ja tõeliselt vingete lugudega, mis loodetavasti on minu kuulajatele positiivselt üllatav.” James Blunti uue stuudioalbumi ilmumisele pühendatud maailmaturnee “The Afterlove Tour” sai alguse Suurbritanniast. Selle raames külastab Briti muusik Eestit juba kolmandat korda - varem on Blunt Maarjamaal esinenud aastail 2009 ja 2011. Tallinnasse jõuab laulja taas 19. mail esinedes Alexela Kontserdimaja laval. Kontserdi raames kõlavad palad nii Jamesi uuelt albumilt, singlid “Bartender” ja “Love Me Better” ning ka ülimaailmsed hitid, sealhulgas muidugi “You're Beautiful”, “Goodbye My Lover”, “High”, “1973”, “Stay the Night” ja paljud teised. Esitusele tuleb ka Euroopas edetabeleid vallutanud ning koostöös Saksa DJ-produtsendi Robin Schulziga salvestatud hitt “OK”.Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Sündmuse koduleht: http://www.fbi.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
James Blunt - The Afterlove Tour L 19.5.2018 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

AJAKAVA
18:00 avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Rasmus Rändvee
20:15 James Blunt
22:00 ürituse orienteeruv lõpp
Üritus on vaheajaga. Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!

Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. ka sülelapsel
Kodulehel toodud täishinnad
Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihinnad sisaldavad teenustasu 0.50€ / pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Vanusepiirang puudub
Hilinejaid saali ei lubata!

Ratastoolis külastaja / vaegnägija piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee