Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kadri Voorand & Estonian Voices ''Paneme aja seisma''

N 22.11.2018 20:00
Saku Suurhall
25.50 - 85.50
Eesti 2018. aasta kõige musikaalsem sündmus

LP kutsub teid Kadri Voorandi ja ansambli Estonian Voices kontserdile „Paneme aja seisma!”. Neljapäeval, 22. novembril annavad Saku suurhallis suurejoonelise kontserdi Kadri Voorand ja Estonian Voices. Külalistena astuvad lavale Andres Kõpper (NOËP), Erki Pärnoja, DJ Sander Mölder ja vokaalansambel Accent – vokaalmuusikamaailma praegune absoluutne tipp.

Kadri Voorand on esmaklassiline artist, kel on suurepärane hääl. Ta teeb koostööd parimate muusikutega, kellega koos loodud muusika on spontaanne ja pakub meeliülendavat emotsiooni. „See on minu elu kõige tähtsam kontsert,” ütleb Kadri Voorand. „Saan tuua lavale oma unistuste koosseisu. Muusika, mida praegu selle kontserdi jaoks kirjutan, on pigem popi poole kalduv alternatiivmuusika. Aga ka džässmuusika fännid saavad kätte kõik, mida nad on kuulama tulnud.”

Estonian Voices on Eesti vokaalmuusika üks omanäolisemaid kooslusi, mille koosseisu kuuluvad Maria Väli, Mirjam Dede, Mikk Dede, Kadri Voorand, Rasmus Erismaa ja Aare Külama.

22. novembril Saku suurhallis toimuval ühekordsel kontserdil kohtuvad tänapäeva Eesti muusikamaastiku kõige omanäolisemad artistid. Nii võibki laval kohata esinejaid, kelle panust muusikamaastiku värvikirevusse on võimatu alahinnata. Milline oleks meie džässmuusika Kadri Voorandi imeliste vokaalesitusteta? Kui erinev oleks kümnete Eesti albumite kõlapilt, kui neil poleks musitseerimas kitarrist-multitalent Erki Pärnojat? Kas keegi laiemas maailmas teaks üldse midagi meie popmuusikast, kui NOËP ei annaks oma arvukate edukate esinemistega maailmas selgelt märku selle elujõulisusest? Kuivõrd erinev oleks meie endi kultuuripilt, kui Estonian Voices poleks toonud meieni töötlusi eri žanritest, millest meil igapäevaselt üldse aimu polekski?

“Paneme aja seisma!” on kontsert, mis vastab erakordselt ausalt oma pealkirjale. Just sel õhtul jääbki aeg seisma ja seda saadava elamuse kujul alatiseks. Olgugi et kõiki eelnimetatud artiste võib kohata esinemas nii siin- kui ka sealpool piiri, jääb aeg külastajatele seisma just sellel ühekordsel kontserdil, sest kunagi varem pole selline kooslus omavahel lavalaudu jaganud. Nii võib külastaja olla tunnistajaks paljude kõige eriilmelisemate muusikaliste dialoogide sünnile. Millega üllatab näiliselt üliinimlike võimetega Kadri Voorand kuulajaid sel korral?

Kahetunnisel kontserdil tulevad esitusele Kadri Voorandi ja tema trio lood, ansambli Estonian Voices looming, külalisesinejate muusika ning ka ühised uued seaded. „Kõik see kokku loob laval nii suure muusikalise energia, et võtab aega sellest löögist toibuda,” sõnab Kadri Voorand.

Kontsert on istekohtadega ja müügile tuleb vaid 4500 piletit.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kadri Voorand & Estonian Voices ''Paneme aja seisma'' N 22.11.2018 20:00 Saku Suurhall 25.50 - 85.50
Hinnainfo
Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)LISAINFO:
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
Vanusepiirangut ei ole.
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal 18:30-20:00
Uksed avatakse kell 18:30, algus kell 20:00.
Pildistamine/ filmimine profikaameraga ei ole lubatud

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.
Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Ekspress Meedia AS
Narva mnt 13 Tallinn 10151 Harjumaa
5055236
heili.teder@ekspressmeedia.ee