logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Letz Zep - Tribute To Led Zeppelin (UK)

Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Letz Zep – Zeppelini taassünd

Letz Zep on ülemaailmse haardega bänd, mida peetakse parimaks Led Zeppelini tribuutbändiks. Letz Zep on esinenud maailma seitsmest mandrist kuuel, ainsaks erandiks on Antarktika.

''Ma kõndisin sisse ja nägin ennast''

Just sellise kommentaari andis Robert Plant ajakirjale Q peale seda, kui käis vaatamas Letz Zepi Londoni kontserti, lisades, et see kogemus oli täpselt nagu iseenda laval vaatamine. Robert ütles ka, et füüsilised sarnasused tema ja Letz Zepi vokalisti Billy Kulke vahel on lausa “ehmatavad”.

Letz Zep on rahvusvaheliselt tunnustatud parim Led Zeppelini tribuutbänd. See on tuntuim ja edukaim Led Zeppelini tribuutbänd, kes on oma saavutatuga end juba ajalukku kirjutanud.

Led Zeppelini enda plaadistuudio Warner Music nimetab Letz Zepi “Euroopa parimaks Led Zeppelini tribuutbändiks”.

Letz Zep koosneb tugeva muusikalise taustagaandekatest ja lugupeetud muusikutest, kes on tõelised Zepi fännid. Selle liikmed on koos tuuritanud muuhulgas selliste artistidega nagu Ozzy Osbourne, Roger Daltrey, Debbie Bonham, Guy Chambers, Steve Hackett, Dr Feelgood, Saxon ja Uriah Heep.

Letz Zep ei tegele nostalgitsemisega vaid karjuvad südantlõhestavalt enesega rahuloleku ja mineviku unustamise vastu. Taasluuakse parim Led Zeppelinist, seda nii visuaalselt kui heliliselt.

Mida Letz Zepi kohta öeldakse:

“Ma kõndisin sisse ja nägin ennast” - Robert Plant

“Nägin tervet show’d ning see oli suurepärane, te olete ägedad” - John Lodge, The Moody Blues.

“See on sõna otseses mõttes trepp taevasse…täiuslik esitus” - Regina Buddeke Maz-Online Germany.

“On olemas häid tribuutbände ja halbu tribuutbände, aga siis on veel Letz Zep – koletised, kes on teistega hoopis teisest klassist” - Metal Portal Spain.

“Head asja ei saa liiga palju olla, siin on Letz Zep” - Jeremy Paxman BBC2 Newsnight.

Eestis on unikaalne Led Zeppelini muusika maagia kuulmiseks, nägemiseks ja tunnetamiseks 12.05.2023 Tallinnas (Alexela Kontserdimaja) ja 13.05.2023 Tartus (Vanemuise Kontserdimaja). Näeme seal!

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=36CA1b1XTIY&fbclid=IwAR3ctpq1I3GBFFSA9oid7tsm7Y0vakSgO1inWpIwxAYtq-OOHoGOZ59vo3o

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti