Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Lolita / Лолита

K 24.10.2018 19:00
21.40 - 49.40
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Lolita
21. oktoobril ALEXELA kontserdimajas


21. oktoobril ootab Tallinnat tähtis sündmus: Alexela kontserdimajas esineb suure kontserdiga võrratu „kompleksideta naine“ ja „naine kui katastroof“ Lolita Miljavskaja.

Sellest tuleb ilus muusikaline pidupäev, tulvil plahvatuslikku ja võimsat energiat. Tallinna kontserdil ootab teid ainult elav vokaal ja ulatuslik kontserdiprogramm.

Lolita esinemine on kui interaktiivne ja humoristlik show. Ta konfereerib oma kontserti ise, muutes selle minietenduseks, mille lummuses saal kord nutab, kord naerab.

Enne igat laulu avab Lolita saalile oma hinge, jutustades avameelselt laulu loomislugu.
Vene estraadi eksentrilise ja temperamentse artisti kontserdikava on kokku pandud ta loomingu parimatest paladest. Tallinnas esitab Lolita selliseid hitte kui „Saadan ta….“, „Nägin unes“, „Orientatsioon põhja“, „Jutusta, kuidas…“, „Mina“, „Tikk-konts“, “Titanicul“ ja  uusi kompositsioone mais ilmunud albumilt „Ranevskaja“.

Lolita anne on piiritu. Ta on saanud mitu Aasta Laulu ja Kuldse Grammofoni preemiat. Lolita on muusikalise preemia Ovatsioon laureaat VIP-nominatsioonis -  kõige mitmekülgsem laulja, näitleja, režissöör, telesaatejuht. Seda preemiat peetakse Ameerika Grammy ja Briti BRIT Awards analoogiks.

Miljavskaja on end tõestanud kümnete show´de ja teleprojektide juhina. Töö eest saates „Ilma kompleksideta!“ sai ta telepreemia TEFI. Ta on mänginud  ka 16 filmis.

Arvukad täissaalikontserdid ja lisakontserdid Venemaal, Euroopas, USA-s  kinnitavad ta show´  kvaliteeti ja seda, et teda armastatakse kogu maailmas.

Selles saate ise veenduda 21. oktoobril. Sellest tuleb ekstravagantne, südamlik, lõbus ja omamoodi soe õhtu.
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti