Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

METALLICA - WorldWired Tour 2019

N 18.7.2019 18:30
Raadi lennuväli, Tartu

METALLICA LAMMUTAB SUVE KESKEL TARTUS!

Juba 18. juulil esineb Tartus, Raadi lennuväljal, maailma üks mõjukamaid ja edukamaid rokkbände METALLICA. Ameerika ansambli ainus välishow Baltikumis leiab aset maailmaturnee “WorldWired Tour” raames. Erikülalistena astuvad üles Rootsi bänd Ghost ja Norra punt Bokassa. Massiivne lava paigutatakse Eesti Rahva Muuseumi hoone taha näoga lennuraja poole.

NB! Müügil ka parkimispiletid - osta saab SIIT.
LOE: Metallica kontsert toob liiklusmuudatusi.
LOE: Metallica kontserdi külastaja meelespea.

KONTSERDILE ON TULEMAS 60 000 INIMEST!Metallica käesolev maailmaturnee “WorldWired Tour” sai alguse 2016. aastal vahetult enne ansambli kümnenda kauamängiva “Hardwired...To Self-Destruct” ilmumist. Selle raames on muusikud jõudnud külastada juba nii Põhja- ja Lõuna-Ameerika, Aasia kui Euroopa riike. Euroopa siseareenide tuurist sai osa 650 tuhat fänni, esinemispaikade publikurekordit uuendati koguni 29 korda. “See on meie jaoks uskumatu, et kõik see toimub siiani, ka pärast pea nelja aastakümmet bändi tegutsemist, ja me ei saaks olla rohkem tänulikud,” on ansambli liikmed elevil. “Bänd tunnetab oma vastupidavuse jõudu nüüd rohkem kui kunagi varem. See oli meeldiv üllatus, et inimesed siiani hoolivad sellest bändist viisil, mida ei saa enam aastaid iseenesestmõistetavalt võtta. See on väga inspireeriv ja silmi avav. Uus staadiumituur tundub ideaalne järg sellele kui hästi on uus album ja areenishowd vastu võetud, lisaks kõigele muule heale, mis hetkel Metallica maailmas toimumas on.”Suvel naaseb Metallica taas Euroopasse, seekord veelgi võimsamalt – välishowdele mõeldud produktsiooniga. Eestis esinetakse Tartu Raadi lennuväljal ning tuuril kaasas olev lava paigutatakse Eesti Rahva Muuseumi hoone taha näoga lennuraja poole. ERMi direktori Alar Karise sõnul on Eesti Rahva Muuseumi mõte olnud sünnist saati teha Eestit ja sealhulgas Tartut suuremaks, rahvusvahelisemaks, mitmekesisemaks. “ERM on suurepärane koht maailma parimatele, olgu need siis meil esinevad artistid või näituste külastajad. Ja lõpuks võidab alati see, kellel on rohkem sõpru.”

Kontserdi korraldaja Live Nation Baltics peapromootor Eva Palm on veendunud, et Raadi lennuväli sobib esinemispaigana Metallica suure välishow läbiviimiseks suurepäraselt. “Kontserdi planeerimisel tekkis soov korraldada see kohas, mis kõnetaks publikut teistmoodi ning pakuks huvi fännidele nii Eestist kui välismaalt. Metallica on esimene sellise kaliibri staar, kes esineb nõnda ajaloolises kohas. Taolise mastaabi välishow väljakuulutamine nõuab mitmeid kuid ettevalmistusi. Ansambli esindajad käisid Raadi lennuvälja üle vaatamas juba varakevadel ning jäid nii ägeda esinemispaigaga ülimalt rahule. Kindlasti on ka Eesti Rahva Muuseumi uus kompleks avaldanud väga positiivset mõju ning aidanud Metallica Tartusse saada. Olen veendunud, et kontsert Raadi lennuväljal suve keskel pakub nii muusikutele endale kui ka Metallica fännidele erinevatest riikidest unustamatu elamuse. Mänedžmendi kinnitusel oli 2006. aasta Metallica show Tallinna Lauluväljakul bändi karjääri üks suuremaid soolokontserte. Nüüd on Tartu kord!” lisas Palm.Bändi uus stuudioalbum “Hardwired...To Self-Destruct” pälvis positiivset vastukaja ka muusikakriitikutelt, kes on öelnud, et endiselt elujõuline ja innovatiivne Metallica on loonud nende viimase kahekümne viie aasta parima albumi, mis kõnetab ja tõmbab joone alla miljonite inimeste meeleolule. “Metallica on võtnud omaks täiskasvanuikka jõudmise, säilitades oma muusika rünnakuvõime, samal ajal lastes põhja kujutise, et hard-rock bänd peab olema ilmtingimata noor, kiire ja hullumeelne.” (New York Times): “Uus album ületab piire, minnes tagasi kaheksakümnendate rokiterrori aastakäiku.” (Rolling Stone): “See on Metallica galvaniseeritud, värskendatud, refokuseeritud ja taas ennast avastamas” (Kerrang!)

Tartus 18. juulil kõlavad nii lood Metallica uuelt stuudioalbumilt kui ka vanemad hitid, sealhulgas näiteks “Enter Sandman”, “Master of Puppets”, “Sad but True”, “Nothing Else Matters”, “Seek & Destroy”, “One” jpt.

Iga Piletilevi kaudu ostetud pilet sisaldab vabal valikul kas digitaalsel või füüsilisel kujul albumi “Hardwired…To Self-Destruct” standardversiooni. Informatsiooni albumi lunastamiseks leiab ostetud piletiga kaasnevast kinnitusmeilist (paberpileti kassast soetamise puhul vastav informatsioon on leitav piletipõhjalt). Täpsed juhised, kuidas ostetud albumit edasi kinkida, juhul kui olete selle juba varem soetanud, leiate lunastuslehelt. Palume meeles pidada, et albumi füüsilise eksemplariga kaasnevad saatmis- ja käitlemiskulud.

Ja taaskord sisaldavad ostetud piletid tasuta allalaetavad MP3 versiooni valitud kontserti(de) live show(de)st, mille salvestab ja miksib kokku „Hardwired…To Self-Destruct“ albumi taga olev meeskond. Tasuta täispikkuses showde allalaetavatele versioonidele pääseb ligi skaneerides või sisestades vastava külastatud kontserdi pileti triipkoodi veebilehel LiveMetallica.com/scan.

„Wherever I May Roam“ Black pilet on tagasi, võimaldades ühe piletiga külastada ükskõik millist Metallica 2019 Euroopa tuuri raames toimuvat kontserti (v a festivalid ja promoüritused). A(msterdami)st  Z(ürichi)ni ja kõik mis sinna vahele jääb! Musta pileti ostnud külastajad peavad langetama valiku ning reserveerima piletid valitud showle online keskkonnas hiljemalt 48 tundi enne kontserdi toimumist. Müügile tuleb limiteeritud koguses musti pileteid hinnaga 598 Eurot, mille kohta leiab lisainfot siit: CID Entertainment.

NB! Müügil ka glämpingu piletid. Pääsmeid saab osta SIIT.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
METALLICA - WorldWired Tour 2019 N 18.7.2019 18:30 Raadi lennuväli, Tartu
Hinnainfo

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet. 
Vanusepiirang 3 a. Soovitatav vanus 6+ a.

Müügil ka parkimispiletid - osta saab SIIT.

LOE: Metallica kontsert toob liiklusmuudatusi
LOE: Metallica kontserdi külastaja meelespea

 

AJAKAVA:
16:00 väravad
18:30 Bokassa (nor)
19:30 Ghost (swe)
21:00 METALLICA (us) 
23:30 ürituse lõpp

Kontsert on jälgitav lennuraja alalt, lava ehitatakse Eesti Rahva Muuseumi taha. Kontserdiala plaaniga saab tutvuda SIIN.

PILETIHINNAD

General Admission (üldala) 79 € (välja müüdud)
seisupilet

Golden Circle (fännitsoon) 99 € (välja müüdud)
piiratud mahutavusega ala lava ees

VIP-PAKETID: (müügis ainult Piletilevi internetipoes)

The 'Dream No More' Experience 2199 (välja müüdud)
Õhtusöögi ja Meet & Greetiga VIP-pakett, mis sisaldab
- seisupiletit eksklusiivses lavaesises tsoonis (Snakepit)
- eraldi sissepääsu kontserdi alale
- võimalust veeta aega bändi liikmetega lava taga enne kontserdi algust
- võimalust lasta teha endast professionaalne foto kogu bändiga
- autogrammidega kontserdi lugude nimekirja
- sissepääsu Sanitarium Rubber Room lounge’i*, mis omakorda sisaldab:
          + kahte tasuta jooki baaris
          + õhtusööki "Spit Out The Bone" buffees
          + võimalust kogeda "Memory Remains" näitust, mis on kokku pandud bändi liikmete poolt valitud mälestusesemetest
- kontserdi plakatit
- teie poolt valitud Metallica tuuri T-särki
- eelisõigust bändi meenete ostmisel
- paketi ostjatele mõeldud eraldi abipersonali
*Sanitarium Rubber Room lounge asub Eesti Rahva Muuseumi hoone sees. Otsevaade lavale puudub.
Lisainformatsioon saadeti VIP-pakettide omanikele e-maili teel. 

The 'All Nightmare Long' Experience 299 € (välja müüdud)
Õhtusöögi ja varajase sissepääsuga VIP-pakett, mis sisaldab:
- seisupiletit fännitsoonis (Golden Circle)
- varajast sissepääsu kontserdi üldalale
- eraldi sissepääsu kontserdi alale
- sissepääsu Sanitarium Rubber Room lounge’i*, mis omakorda sisaldab:
          + ühte tasuta jooki baaris
          + õhtusööki "Spit Out The Bone" buffees
          + võimalust kogeda "Memory Remains" näitust, mis on kokku pandud bändi liikmete poolt valitud mälestusesemetest
- kontserdi plakatit
- teie poolt valitud Metallica tuuri T-särki
- eelisõigust bändi meenete ostmisel
- paketi ostjatele mõeldud eraldi abipersonali
*Sanitarium Rubber Room lounge asub Eesti Rahva Muuseumi hoone sees. Otsevaade lavale puudub.
Lisainformatsioon saadeti VIP-pakettide omanikele e-maili teel.

The 'Shortest Straw' Package 159 € (välja müüdud)
Varajase sissepääsuga VIP-pakett, mis sisaldab:
- seisupiletit fännitsoonis (Golden Circle)
- varajast sissepääsu kontserdi üldalale
- eraldi sissepääsu kontserdi alale
- kontserdi plakatit
- eksklusiivset kingitust
Lisainformatsioon saadeti VIP-pakettide omanikele e-maili teel.

VIP-pakette puudutavate küsimustega palume kirjutada aadressil vip@fbi.ee
Kui kontserdini on jäänud vähem kui nädal ja kui infokiri ei ole teieni jõudnud või on märkamatuks jäänud, siis kirjutage vähemalt päev enne kontserdi toimumist aadressille vip@bdg.ee.

Sissepääs ratastooliga olemas, soodustusi sissepääsul ei ole. Ratastoolis inimestele on piiratud arv kohti invatribüünil.
Sissepääsul kontrollitakse invatõendi olemasolu. Tavatsooni saatja pilet 10 €.
NB! VIP-paketide puhul saatja soodustus ei kehti ning nii ratastooli omanikul kui ka saatjal peab olema vastava VIP-paketi täishinnaga pilet.
Ratastooli- ja saatja pileteid (sh. vip-paketeid) puudutavate küsimustega palume kirjutada aadressil info@piletilevi.ee. Ratastooliga fänntsooni ehk Golden Circle’i ei pääse.

Raske ja sügava nägemispuudega isiku saatja pääseb kontserdile koos nägemispuudega isikuga 10-eurose piletiga. Selleks tuleb esitada sissepääsul rasket või sügavat nägemispuuet tõendav dokument, isikuttõendav dokument ja kehtivad ürituse pääsmed (nägemispuudega isikul peab olema kehtiv täishinnaga pilet, saatjal 10-eurone pilet. NB! VIP-paketide puhul peab saatjal vastava paketi täishinnaga pilet olema). Rasket või sügavat nägemispuuet tõendavaks dokumendiks loetakse, kas pensionitunnistust või puude raskusastme määramise otsuse lehekülge, kus on märgitud isikule määratud nägemispuue ja selle raskusaste. Lisainfo: info@piletilevi.ee.

Kontserdialale on keelatud kaasa võtta:
* vihmavarje – piiravad publiku vaatevälja
* oma sööki ja jooki
* professionaalset ja poolprofessionaalset foto-, audio- ja videosalvestustehnikat (va. mobiiltelefonid ja seebikarbid). Lubatud on vaid kaamerad, mil ei ole suurendamise võimalust (zoomi) ning vahetatavaid objektiive. Ei ole lubatud kaamerad objektiiviga, mis ületab fookuskaugust 40mm, mis on sama laia vaateväljaga nagu inimsilm.
* Go-Pro kaameraid ja selfie sticke (statiivpulkasid)
* tahvel- (sh. iPadid) ja sülearvuteid
* plakateid, bännereid ja lippe
* mis iganes tuli- ja külmrelvi, pürotehnikat, kette, süstlaid, vilkuvaid laserpulki, ohtlikke aineid ja esemeid
* alkoholi ja narkootikume
* loomi
* jalgrattaid, rulluiske ja rulasid, motokiivreid, matka- ja klapptoole, taburette
* liigset pagasit ja esemeid – ära võta kaasa suuri kotte või ebavajalikke esemeid, mis aeglustavad isiku ja asjade läbivaatust väravas.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee 

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Raadi lennuväli
Tartu Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Välja müüdud METALLICA - Parking Välja müüdudVälja müüdudMETALLICA - Parking Raadi lennuväli, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ALMA - Have You Seen Her? Tour ALMA - Have You Seen Her? Tour Club Hollywood, Eesti 19.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet CELTIC WOMAN - Ancient Land Tour CELTIC WOMAN - Ancient Land Tour Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.40 - 80.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet LARA FABIAN - 50 World Tour LARA FABIAN - 50 World Tour Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 50.40 - 130.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet BRIT FLOYD - 40 Years Of The Wall PopulaarnePopulaarneBRIT FLOYD - 40 Years Of The Wall Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 49.90 - 145.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!