logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Otsi kaardilt
Vali periood

Milky Chance

L 26.11.2022 19:00
Noblessneri Valukoda, Tallinn
45.20 - 50.20
26. novembril esineb Noblessneri Valukojas duo Milky Chance. „Kui sa tunned kellegagi täiuslikku sünkroonsust ja ühtesulamist, ei loe enam miski muu,“ ütleb Milky Chance’i kitarrist ja solist Clemens Rehbein. „Su mured, su ärevus... Kõik see kaob. Ainus, mis jääb järele, on vaid armastus.“ Erikülalisena astub lavale Quarry.
 
Milky Chance’i kõige uuema singli „Synchronize“ südames ongi armastuse võit hirmu üle ning on loodud just nendesse aegadesse, mil käib pidev tasakaaluotsing eksistentsiaalse õõva ja sentimentaalse idealismi vahel. Rehbein laulab: „Taevas suitseb, ma hoian sind lähedal, sest ma armastan, kuidas me oleme sünkroonis.“
 
Singel võeti linti koos duo DECCOga ning lugu on ühtaegu vanamoodne ja modernne – päikeseline 60ndate meloodia, elektropopi rütmid. Bändi esinemine on aga täielikult lummav, lenneldes õhuliste kitarririffide, ebamaiste süntesaatorihelide ja pulseeriva taustarütmi tuules. Kõike kokku segades saame tumeda, unenäolise tõlgenduse inimestevahelisest ühendusest, kus kallima embusest leitakse lohutust ja võimalust põgeneda.
 
„Me püüame endid alati stuudios üllatada,“ sõnab basskitarrist ja trummar Phillipp Dausch. „Kui oled pidevalt teel, tekib tunnelnägemine. Aga viimastel aastatel on meil olnud palju rohkem aega ning selline paus aitab tõesti pakkuda värskeid nurki.“
 
Tõepoolest on Milky Chance olnud pidevalt liikumises, seda juba alates nende esimesest singlist „Stolen Dance“, mis neid muusika tähistaevasse lennutas. Lugu võeti linti Rehbeini lapsepõlvekodus Kasselis, Saksamaal ning sellest sai rahvusvaheline hitt, kui bänd selle veebi 2013. aastal üles laadis. Singel jõudis muusikaedetabelite tippu rohkem kui kümnes riigis, enne kui üle Atlandi ookeani jõudis ning seal Billboardi edetabelis esikoha välja võitles.
 
Järgnevatel aastatel andis Milky Chance välja veel kolm täispikka stuudioalbumit, mis said kõik väga hea vastuvõtu osaliseks. Kokku on striimitud nende lugusid üle viie miljardi korra, nad on andnud suurkontserte kümnetele tuhandetele inimestele kõikjal maailmas ning on külastanud pea iga hilisõhtust telesaadet. Legendaarsed Coachella, Lollapalooza ja paljud teised festivalid on samuti Milky Chance’i helidesse mattunud. Nende singel „Colorado“ nautis taas hitistaatust – ligi 100 miljonit voogedastust. Lugu oli ideaalne sissejuhatus üllatusalbumile „Trip Tape“, kus mõnusas kombinatsioonis originaallugusid, kavereid, demosid ja remixe.
 
„Sageli kirjutame ja produtseerime me kahekesi,“ selgitab Dausch. „Kuid DECCOga oli meil „Coloradot“ tehes nii hea klapp, nii et me teadsime, et tahame nad punti võtta ka looga „Synchronize“. Muusika mõte on suhelda ja luua sildu. Teiste inimestega koos töötamine aitab meil kontakti leida osadega endast, mida me enne polegi veel uurinud.“
 
Rehbein ja Dausch pingutavad kõvasti nii stuudios kui ka teistes karjääriaspektides. Nad ei ole mitte ainult muusikamaailma liidrid, vaid kuulutavad ka keskkonnateadlikkust ning jätkusuutlikkust, istutades puid, et vähendada tuuridel käimise ökoloogilist jalajälge. 2021. aastal otsustasid nad teha suure sammu ning on nüüd täiesti iseseisvad, tegutsedes nime Muggelig Records nime alt.
 
„See on andnud meile võimaluse olla muusikat avaldades sama loominguline, kui oleme seda luues,“ ütleb Dausch.
 
„On ka rohkem vastutust,“ lisab Rehbein. „Kuid on ka palju rohkem vabadust.“
 
Milky Chance on viimase kümne aasta jooksul tulnud pika tee ja kuigi meie kõigi saatus võib tunduda ebakindlam kui kunagi varem , on üks asi siiski kindel: armastus on hirmust alati tugevam.
 
Piletid Milky Chance’i Tallinna kontserdile tulevad müüki 29. aprillil Piletilevi internetipoes ja müügipunktides.
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Milky Chance L 26.11.2022 19:00 Noblessneri Valukoda, Tallinn 45.20 - 50.20
Üritus Milky Chance
Kuupäev / Kell L 26.11.2022 19:00
Toimumiskoht Noblessneri Valukoda, Tallinn
Hind 45.20 - 50.20
Hinnainfo
Avaliku müügi algus 29.04 kell 11:00
 
Tavapilet al. 44 €
Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
Uksed avatakse kell 19:00
Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. igas vanuses lastel.

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Noblessneri Valukoda, Tallinn
Peetri 10 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Milky Chance
Kuupäev / Kell L 26.11.2022 19:00
Toimumiskoht Noblessneri Valukoda, Tallinn
Hind 45.20 - 50.20
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet CATS PopulaarnePopulaarneCATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.20 - 90.20
Osta pilet CATS PopulaarnePopulaarneCATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.20 - 90.20
Osta pilet CATS PopulaarnePopulaarneCATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.20 - 60.20
Osta pilet CATS PopulaarnePopulaarneCATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.20 - 70.20
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti