logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Måneskin - Loud Kids Tour Gets Louder 22-23

R 19.5.2023 20:00
Unibet Arena
Fenomenaalne Måneskin esineb järgmisel kevadel Tallinnas!

19. mail 2023 esineb globaalne muusikafenomen ja Eurovisiooni võitja Måneskin Tallinnas, Unibet Arenal oma esimese maailmaturnee “Loud Kids” raames. 

 
Need, kellel pilet juba olemas on, ei pea midagi tegema – varasemalt ostetud piletid kehtivad automaatselt ka uuel kuupäeval.

“Meil on nii hea meel teile lõpuks teada anda, et LOUD KIDS tuur saab olema veel võimsam, lausa ülemaailmne! Jõuame oma esimesele tuurile USAsse ning Euroopa kontserte teeme rohkem ja suuremalt kui enne planeeritud.

Loomulikult on selliseid sõnumeid raske edastada kui samal ajal toimub Ukrainas kohutav sõda ja süütud inimesed kannatavad. Oleme toimuva tõttu väga kurvad ning südames ja mõtetes koos ukrainlastega. Võimul olevate inimeste otsuste tõttu, mis nii paljude süütute inimeste elusid mõjutavad, jätame me ära oma Venemaale planeeritud kontserdid. Me peame ühiselt toetama rahu, nüüd ja alati.”

Måneskin on esimene Itaalia bänd, kes on jõudnud UK singliedetablis Top10sse ning teine bänd Eurovisiooni ajaloos, kes on leidnud koha Billboard Global 200 US edetabelis. Globaalse fenomenina on neil juba ette näidata seitse teemant-, 161 plaatina- ning 37 kuldplaadi staatust ning muidugi miljoneid kuulamisi ja vaatamisi sellistel platvormidel nagu Spotify, Youtube, Deezer jne.

Måneskin on bänd, mis peale aastatepikkust pausi tõestas, et Eurovisiooni kontekstis saame taaskord rääkida mitte ühe hiti imest, vaid globaalselt edukast karjäärist. Seda enam, et tegemist ei ole mitte klassikalise pop-, vaid hoopis rokkbändiga.

Måneskin sai alguse aastal 2016. Vokalist Damiano, bassist Victoria, kitarrist Thomas ja trummar Ethan kohtusid ning valisid endale nimeks Måneskin, mis taani keeles tähendab kuuvalgust. Nime soovitas Victoria, kes ise on poolenisti taanlane. Bändi muusikat saab kirjeldada erinevate muusikaliste mõjutajate seguna – on nii rock’n’rolli, räppi ja hiphopi, reggae’t, funki ja popi, mida kõike hoiab koos solisti Damiano hingestatud vokaal.

Nende karjäär algas tänavamuusikutena Rooma tänavatel ning 2017. aastal osalesid nad Itaalia versioonis saatest “X-Factor”. Tulemuseks oli teine koht ning esimene kontserttuur, mis läks vaatamata nende noorele eale ning kogenematusele igati hästi. Debüütsingel “Chosen”, mis saate ajal ilmus, kogus miljoneid kuulamisi ning jõudis topeltplaatina staatusesse. Samanimeline EP, mis tuli välja 2017. aasta detsembris, jõudis vaid kahe kuuga plaatina staatusesse.

Bändi esimese 21-kuupäevalise 2018. aasta veebruarist aprillini toimunud tuuri piletid müüdi välja paari tunniga. Sama aasta märtsis ilmus singel “Morirò” ning seejärel “Torna a Casa”, mis sillutasid teed uuele, täies mahus bändi poolt kirjutatud albumile “Il Ballo Della Vita” (oktoober 2018). Plaat jõudis esikohale FIMI/Gfk edetabelis, neli singlit jõudsid esikümnesse ning vaid paar tundi peale ilmumist oli album iTunesis esikohal ja teisel päeval pärast ilmumist olid kõik lood Spotify TOP50 edetabelis. Miljon kuulamist koguti vähem kui 24 tunniga. Selline edu oli Itaalia bändi kohta enneolematu!

Albumi edu tuules suundus Måneskin 2019. aastal Il Ballo Della Vita Euroopa tuurile, mis lisaks Itaaliale hõlmas esinemispaiku Hispaanias, Prantsusmaal, Belgias, Šveitsis, Saksamaal ja Suurbritannias. Tuuri raames anti rohkem kui 70 välja müüdud kontserti.

2019. aasta lõpust 2020. aasta kevadeni elas bänd Londonis, kus töötati oma muusikalise stiili ja uue materjali kallal. Tulemusena ilmus 2021. aasta märtsis teine album “Teatro d’ira: Vol. I”, mis jõudis samuti plaatina staatusesse. Märtsi alguses võitis tänaseks väga tuntud lugu “Zitti e Buoni” Sanremo Music Festivali ning mais triumfeeris sama laul juba Eurovisiooni lauluvõistlusel.

Ka möödunud sügis oli bändi jaoks väga tegus – septembris esineti Pariisis projektis “Global Citizens Live” koos selliste staaridega nagu Ed Sheeran, Elton John, Black Eyed Peas ja mitmed teised. Lisaks külastati nii Jimmy Falloni kui ka Ellen DeGeneresi saateid ning esineti MTV Europe auhindade jagamisel. Viimasel sündmusel tuli Måneskin võitjaks parima rokkartisti kategoorias. Bänd soojendas Las Vegases The Rolling Stonesi ja andis mitu välja müüdud kontserti USAs ja UKs.

19. mail 2023 avaneb võimalus neid ka lõpuks Tallinnas esinemas näha.

Liitu kontserdiga Facebookis: https://www.facebook.com/events/539629640803023

Vaata ja kuula:
Måneskin – Zitti E Buoni https://youtu.be/QN1odfjtMoo
Måneskin - I Wanna Be Your Slave https://youtu.be/yOb9Xaug35M
Måneskin – Torna a casa https://youtu.be/ZZjnfWx0cvw
Måneskin – Morirò da Re https://youtu.be/iywXK9Dj2o4

Måneskin – Beggin’ https://youtu.be/Xg72z08aTXY

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Måneskin - Loud Kids Tour Gets Louder 22-23 R 19.5.2023 20:00 Unibet Arena
Üritus Måneskin - Loud Kids Tour Gets Louder 22-23
Kuupäev / Kell R 19.5.2023 20:00
Toimumiskoht Unibet Arena
Hinnainfo
Kõikide Unibet Arenal toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)
 
Seisupiletite ostmisel vali enne soodsam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
Pileti nominaalhindadele lisandub agenditasu väärtuses 2 €
 
AJAKAVA:
19:00 uksed
20:00 kontsertprogrammi algus
 
LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal.
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
Sissepääs ratastooliga: Unibet Arena B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda unibetarena.ee kodulehel, antud ürituse infos.
Toimumiskoht
Unibet Arena
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
L Tips Agency Estonia OÜ
Marsi tn 3a-25 Tallinn Harjumaa
+371 29137738
info@ltips.lv
reg.nr: 16255156
Üritus Måneskin - Loud Kids Tour Gets Louder 22-23
Kuupäev / Kell R 19.5.2023 20:00
Toimumiskoht Unibet Arena
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Asking Alexandria - See What's On The Inside World Tour 2023 Asking Alexandria - See What's On The Inside World Tour 2023 Helitehas
Osta pilet Megadeth Megadeth Tallinna lauluväljak, mere ala
Eelismüük Three Days Grace PopulaarnePopulaarneThree Days Grace Helitehas, Madara tn 22a, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti