Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

MO - Forever Neverland World Tour: Chapter One

L 24.11.2018 20:00
Rock Cafe, Tallinn
TAANI POPSTAAR MØ ESINEB NOVEMBRIS TALLINNAS. KAASA TEEB ALMA.

Laupäeval, 24. novembril esineb Rock Cafés lauljatar, laulukirjutaja ja produtsent MØ. Tallinna kontsert leiab aset artisti uue maailmaturnee “Forever Neverland World Tour” raames. Erikülalisena astub laval üles Soome popkuninganna Alma.Popmuusikal ei ole omaette määruste raamatut, aga see on ka selle võlu, sest selle südames on universaalsust ja vabadust ning just see teebki popmuusika nii rõõmuküllaseks. Keegi, kes mõistab seda kõikidest kõige paremini on Taani popmuusika õpetlane Karen Marie Ørsted ehk MØ - üks kõige kiiremini tõusvatest popstaaridest planeedil. “Jäiselt terav popmuusika koos suure südame ja veel suuremate vokaalidega” – just sellisel moel kirjeldab MØ loomingut mainekas ajakiri NME.MØ on teinud endale nime muusikamaailmas 2014. aastal ilmunud debüütalbumiga “No Mythologies to Follow”. Sellest ajast saadik on ta jõudnud koostööd teha paljude kaasaaegse muusika kõige põnevamate tegelastega, sealhulgas Diplo, Charli XCX, Cashmere Cat, Snakehips ja Elliphant. MØ on Major Lazeriga kaaskirjutanud ning esitanud ühe kõige striimitavama loo läbi aegade – ülemaailmse hiti “Lean On”. Hiljem kordas ta sama trikki koostöös Justin Bieberiga – nende pala “Cold Water” on jõudnud Briti edetabelite tippu. Ka MØ enda soololooming on saanud palju tähelepanu nii Euroopas, USAs kui Austraalias.Karen kasvas üles Fyni saarel, Taani ühel kõige suuremal saarel. Ta kirjutas oma esimese loo, kui oli vaid seitsme aastane. Lapsena oli tema kinnisideeks popmuusika, teismelisena hakkas ta huvi tundma nii poliitika, punki kui anti-fašistliku liikumise vastu, kuulates Black Flagi, Nirvanat, Smashing Pumpkinsi, Yeah Yeah Yeahsi ja Sonic Youthi, mille tulemusena sai 18-aastaselt loodud ka elektro-pop-punk bänd nimega Mor. Juba siis oli nooruk püsimatu ning kirjutas ise omaette lugusid ja katsetas erinevaid helisid ning stiile enda sülearvutis, mis tõi ta lõpuks sooloartisti karjäärini.“Muusika loomine on minu jaoks esialgu meeldejäävate lugude kirjutamise protsess, kuid veelgi rohkem on see sellise popmuusika loomine, mis soovib piire nihutada. Mulle on alati meeldinud igasugune muusika, alates sellest hetkest, kui esimest korda armusin bändi Spice Girls, aga praegusel popmuusikal on vaja tuua lauale midagi uut ning seda ongi mul võimalus teha nii soololoomingus kui koostöös paljude aktuaalsete muusikutega ning koos minu sõpradega.”
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
MO - Forever Neverland World Tour: Chapter One L 24.11.2018 20:00 Rock Cafe, Tallinn 39.50
Hinnainfo

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Seisukoht - 39 €

AJAKAVA
19:00 uksed
20:00 programmi algus
22:45 ürituse orienteeruv lõpp

Kontsert on vanusepiiranguta. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. lastel

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Tartu mnt 80D Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas