Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Nargiz / Наргиз

L 24.2.2018 19:00 - P 25.2.2018 23:59
25.60 - 59.60
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Tema ainulaadne hääl ja artistlikkus, suurepärane repertuaar ja uskumatu esitus on võitnud NARGIZILE miljoneid fänne USAs, Euroopas ja paljudes maailma riikides.

Nargiz on kõige erakordsem ja müstilisem isiksus maailma estraadil.
Nõukogude-järgses maailmaruumis sai laulja tuntuks telesaates „Golos“ esinemisega. Alates aprillist 2014 on Nargiz teinud koostööd produtsendi ja helilooja Maksim Fadejeviga ning esitanud nii rokk- kui ka folkrokkmuusikat.

2014. aastal kirjutas Maxim Fadejev lauljannale debüütsoolosingli „Ma ei ole sinu sõda“, mis ilmus 3. juulil. Selle aasta oktoobris toimus samanimelise muusikavideo esitlus, milles Nargiz esines koos oma abikaasa Philip Balzanoga. Klippi näitasid suurimad muusikakanalid.

2015. aastal kuulutati Nargiz RU.TV preemiaga parimaks rokkprojektiks ning samuti pälvis ta MUSICBOX-2015 aasta laulja tiitli.

Juba kaks aastat pärast soolosingli debüüti ilmus 7. oktoobril 2016. aastal Nargizi kauaoodatud album „Südame müra“, mis saavutas kõigest mõne tunniga liidripositsiooni iTunesi Venemaa edetabelis. Album sisaldab laule, mis said vaieldamatuteks hittideks ja hõivasid esimesi kohti edetabelites: „Ma ei ole sinu sõda“, „Sina – minu õrnus“, „Ma ei usu sind“ ja „Jookse“. Nargizi ja Maksim Fadejevi ühine laul „Kahekesi“ on samuti albumis kui lauljanna üks tähtsamaid helitöid. Laul ei jätnud fänne ükskõikseks ja selle video on kogunud juba enam kui 72 miljonit vaatamist YouTube᾿is.

10. mail 2017 lasi Nargiz välja laulu „Olen alati sinuga“ video, mis filmiti reaalsete sündmuste taustal ja põhjustas seetõttu internetis laiaulatusliku arutelu.

2017. aasta juunis võitis Nargiz Muz-TV auhinna kahes kategoorias – parim rokklaulja ja parim duett (dueti eest Maksim Fadejeviga – „Kahekesi“).

Praegu on Nargiz tuuril kontserdiprogrammiga „KAHEKESI“.

Nargiz on kõige ilmekam vabaduse ja emantsipatsiooni näide. Tänu ebatavalisele ja jalustrabavale välimusele, ainulaadsele tämbrile ning viieoktaavilisele hääleulatusele on Nargizi kontserdid fännide seas väga populaarsed. Iga Nargizi kontsert on unustamatu show, mida sooviks näha üha uuesti ja uuesti!
Sündmused