Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Nazareth ''The Big European Tour''

P 10.11.2019 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
26.40 - 70.40

NAZARETH

“THE BIG EUROPEAN TOUR”

10. novembril 2019 toimub Tallinnas ALEXELA Kontserdimajas suursündmus, kuhu on kutsutud kõik tõelise roki austajad. Legendaarne ansambel NAZARETH suundub suurele Euroopa turneele ja külastab selle raames Tallinna!

NAZARETH on Šoti bänd, mis moodustati 1968. aastal ansambel The Shadettes muusikutest ning selle koosseisu kuulusid laulja Dan McCafferty, kitarrist Manny Charlton, basskitarrist Pete Agnew ja trummar Darrell Sweet.

Oma loomingulise karjääri alguses esines bänd kohalikes klubides ja mänedžerid nõudsid, et nende repertuaar pidevalt muutuks ja nad mängiksid edetabelite hitte. 1968. aastal võttis bänd endale nimeks NAZARETH ja muutis oma imidžit. Nad tutvusid miljonär Bill Fehilly’ga ja koos uue produtsendi ühiste pingutustega sõlmiti leping plaadifirmaga Pegasus. 1971. aastal kolis bänd Londonisse. 1975. aastal ilmus kogumik „Greatest Hits,“ mis sisaldab ka hitti „Love Hurts“ Everly Brothersi repetuaarist, mis saavutas ülemaailmse tuntuse just tänu NAZARETHile.

2013. aasta augustis oli Dan McCafferty sunnitud hingamisteede haiguse tõttu NAZARETH’ist lahkuma, kuid suutis siiski koos bändiga salvestada plaadi „Rock’n’Roll Telephone.“ Ta ise ütles selle kohta järgmist: „Minna stuudiosse ja laulda on midagi muud kui anda kontserte. Ma võin alati salvestada veel ühe plaadi, kuid minna lavale, esineda seal tund ja 45 minutit ning võtta inimestelt raha selle eest, et nad tulid mind vaatama, seda ma ei suuda.“

NAZARETHi uueks lauljaks sai Carl Sentence, kes töötas 80-ndate alguses koos Phil Campbelliga Motörheadist ja kes oli Wales’i heavy metal bändi Persian Risk juurte juures, salvestades nendega kaks stuudioplaati.

Legendaarse bändi austajatel on võimalus kuulata oma lemmikpalasid. Tulles NAZARETHi kontserdile võite nautida elavas esituses rokkarite seni viimase loomingu, plaadi „Rock'n"Roll Telephone”, mis jõudis peaaegu kõigi Euroopa riikide Top 30 edetabelitesse, laule.

NAZARETH’i austajatel avaneb veel kord võimalus laulda kooris kaasa armastatuimaid hitte ja pisaraid kiskuvaid ballaade alates „Razamanas’ist“ ja „Animals’ist“ kuni superhitini „Love Hurts“!

Ootame Teid 10. novembril 2019.a Tallinnas Alexela Kontserdimajas! Legendaarse bändi legendaarne kontsert on elamus, mida ei tohi vahele jätta!

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Nazareth ''The Big European Tour'' P 10.11.2019 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 26.40 - 70.40
Hinnainfo

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:40 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirang 12+
• Sündmus toimub inglise keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
PMI Production OÜ
Sõstra 4-11 Tallinn Harjumaa
info.pmi@bk.ru
reg.nr: 14705833
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Don Giovanni riukad / Проделки Дон Джованни Don Giovanni riukad / Проделки Дон Джованни Geneva kontserdimaja, Eesti 18.50 - 39.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!