logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova''

L 1.10.2022 18:00
Cathouse Nightclub & Concert Hall

Hea piletiostja! 

Teatame, et kahjuks artisti Oleg Skripka kogu tuur Balti riikides lükkub edasi. Korraldaja ja artisti managerid lepivad kokku uue võimaliku kontserdi kuupäeva Tallinnas ja Narvas.

Piletilevi peatab ajutiselt piletite müügi, kuni selguvad uued kuupäevad.

Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. Vahetada ei ole vaja.  

Informatsiooni saamisel lisame info oma kodulehele ning teavitame PDF-piletite omanikke kirja teel.

Kõik piletidega seotud küsimused lahendatakse pärast uue informatsiooni saamist.

Küsimuste korral palume pöörduda korraldaja poole:

Alisagroup OÜ

avenue66@mail.ru

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ja ootame Teid kontserdile uuel kuupäeval!

OLEG SKRYPKA

Oleg Skrypka on Ukraina rokkmuusik, Ukraina roki rajaja, näitleja, helilooja, mitmete festivalide ja  kultuuriprojektide algataja.
Tema ansambel „Воплі Відоплясова“ seisis Ukraina moodsa muusika päritolu juures ja tegelikult laulis grupi juht Oleg Skrypka esimesena ukraina keeles rokki. Tema bändi laule laulavad miljonid ning bändi eripäraks on live-esinemiste plahvatuslik energia ja veenev patriotism.

OLEG SKRYPKA JA RAHVUSVAHELINE RAHVAPILLIDE ORKESTER (NAONI)

Orkester NAONI (Національниц Академічний Оркестр Народних Інструментів) on Ukraina juhtiv riiklik ansambel. Orkestril on toimunud üle 5000 kontserdi kõikidel mandritel. Orkester NAONI tasakaalustab oskuslikult rahvapäraseid motiive ja muusikat, mida armastatakse kõikjal maailmas. Nende kontserdikava aluseks on riigi kõigi piirkondade rahvalik instrumentaalmuusika, klassikalised teosed ja maailmahitid.

Zabava Jazz Cabaret on Oleg Skrypka kunstiline etendus retro-jazzi, ukraina romantika, prantsuse šansooni ja rock’n’rolli segust.
"Jazz Cabaret Zabava" repertuaaris on Bohdan Vesolovski laulud, tuntuimad maailma- ja Ukraina hitid ("Fever", "Tombe La Neige", "Hotel California", "Cheremshina"), aga ka „Воплі Відоплясова“ kuulsaimad hitid ( "Kevad", "Tantsud", "Sünnipäev") originaalsetes jazziseadetes.

LE GRAND ORCHESTRA

Le Grand Orchestra on üks edukamaid Ukraina etnoprojekte. See sisaldab Ukraina parimat etnilist muusikat. Le Grand Orchestra on kombinatsioon drive’ist ja laulusõnadest, rahvalike bestsellerite ümbertõlgendusi rumba ja bluusi rütmides.
Le Grand Orchestra miksib esinemise ajal prantsuse šansooni, lugusid „Воплі Відоплясова" repertuaarist, kavereid maailma rokkballaadidest ja Ukraina 70ndate pophitte. Niisiis, kultuslik "Vesna" kõlab etniliselt, "Tombe la neige" võtab pulmavariandi, "Cheremshina" õitseb bluusi rütmis ning klassikalisele „Їхали козаки" lisavad trompetid ja taldrikud mahlasust.

Oleg Skrypka läheb heategevuslikule kontsertreisile, et tõsta välismaal elavate ukrainlaste isamaalist vaimu ja ühendada kõikki edumeelsed jõude Euroopas.

Meil on kultuuriline missioon, nii et las Ukraina laul kõlab kõikjal ning tõe ja alistamatu vabaduse sõnad kajavad kõigi edumeelsete riikide elanike südametes sel raskel Venemaa agressiooni ajal Ukraina vastu.

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova'' L 1.10.2022 18:00 Cathouse Nightclub & Concert Hall
Üritus Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova''
Kuupäev / Kell L 1.10.2022 18:00
Toimumiskoht Cathouse Nightclub & Concert Hall
Hinnainfo

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 2,55 € - 4,50 €

Esimestele kiirematele tavapiletid hinnaga 20 , edasi 25 €
NB!
Tavapileti ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.

VIP pilet 35 €

Sissepääs alates 18:00
Kestus 2 tundi
Pildistamine / filmimine pole lubatud

Vanusepiirang 16+

 


Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Alisagroup OÜ
Viru tn 17-2 Narva 20307 Ida-Virumaa
+372 5570425
eestievent@gmail.com
reg.nr: 14676534
Üritus Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova''
Kuupäev / Kell L 1.10.2022 18:00
Toimumiskoht Cathouse Nightclub & Concert Hall
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Original Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 PopulaarnePopulaarneOriginal Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 51.00 - 72.70
Osta pilet Original Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 PopulaarnePopulaarneOriginal Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 Jõhvi Kontserdimaja, Eesti 39.30 - 71.80
Osta pilet Original Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 PopulaarnePopulaarneOriginal Enigma Voices - Best Hits Tour 2023 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 39.30 - 71.80
Üritus on peatatud Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova'' PeatatudPeatatudOleg Skripka ''Vopli Vidopljasova'' Vaba Lava Narva teatrikeskus, Eesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti